Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Skoro mi weszly 19x9j et44 z dystansem 10mm, a tyl 13mm, to Tobie tym bardziej wejdzie 8.5j et29.
  2. Dobre pytanie. Nie chce wprowadzac w blad ale kojarzy mi sie, ze byly podlaczobe oba.
  3. Tak, z q5 bose. Sam taki posiadalem w poprzednim b7. Zreszta nie tylko ja taki posiadalem na forum, woec skoro je mielismy / mamy to znaczy, ze takie byly Nie mam pojecia.
  4. Z Q5 Bose. Z Q7 jest wyzszy i wystaje, podloga w bagolu jest uniesiona kilka cm. Niby nie problem ale jak chcesz cos przeiwezc to ciezar opiera sie na subie.
  5. Najpopularniejszy rozmiar to 225/40, taki Ci tez proponuje. Ale wiem, ze wkladaja tez 235.
  6. Tzn kwestia tego, czego oczekujesz. Jesli chcesz miec kolo idealnie z nadkolem to bez dystansu sie nie obejdzie raczej, bo nie znajdziesz idealnych felg Zawsze trzeba pomierzyc itp. Ale generalnie et35 juz wyglada dobrze. Przy 8j mozesz zejsc z et do jakichs et32 z przodu i et29/30 z tylu.
  7. Ja bym odpuscil ten okaz, bo raz ze stare opony, a opony to jedyny element laczacy auto z ziemia Dwa, 18” powinny miec jak dla mnie minimum 8j.
  8. Wejda bez problemu. Tylko opony to pewnie na smietnik, bo maja juz 6 lat. Dwa, otwor centrujacy w nich jest pewnie 66.6mm.
  9. Zalezy czego konkretnie szukasz. Felgi 18” wejda do 10j, moze nawet wiecej tam upchasz. Wszystko zalezy od et. Ale takie standardowe 18” wedlug mnie to 8-8.5j z et35-48 i do tego dystans. Opony 225/40/18.
  10. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Taka sama.
  11. Widze, ze nie tylko mi zaczyna chodzic po glowie eSa.
  12. No nacia na zime to chyba tak srednio Nie wiem dlaczego, ale mam wrazenie, ze ta fela postarza Twoje B7, patrzac na letnie 19” ?
  13. Dlaczego wrzuciles na 18” 225/35?
  14. Najbardziej martwi mnie paliwo LPG w takim aucie to profanacja dla mnie ? Ceny szybuja w gore jak glupie, ciekawe co bedzie po nowym roku. 15l / 100km to na mientko ?
  15. To co wymieniles bym chcial, choc coraz bardziej zaczyna mi chodzic po glowie S4 B7.
  16. Jest klient, trzymac go (B7) na sile nie bede
  17. Wiadomo, planow cala masa i DRL tez ALE! Trafil sie klient na auta i narazie nie inwestuje
  18. Przy aucie aktualnie za wiele sie nie dzieje. Wszystko bez zarzutu, ostatnio wziety na podbosnik i przejrzany pod katem usterek / zuzycia, ale wszystko jest tak, jak powinno byc. Poza tym, standardowo detajlingi
  19. Moje BMW E61 tez bylo na takich ramkach
  20. Na przod dalbym et35 lub 40 i wrzucil dystans. Bo jak dasz et30 to raczej ciezko bedzie dac dystans 3-4mm. Na tyl wrzuc et40. Opony to sam nie wiem. Ja bym dal na przod 225/40, na tyl 235/40. Albo na wszystkie 235/40. Ale jesli sie myle, to niech ktos bardziej obeznany poprawi. Bo widze, ze quattro nie masz.
  21. Wystarczy wpisac odpowiednia fraze w google.
  22. Wejda bez zadnego problemu.
  23. Przy 235 nie bedzie naciagu. I wejdzie takie kolo. Pytanie tylko o et. Nic trzec nie bedzie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.