-
problem z uruchomieniem silnika.
A ja mam trochę inny problem, na zimnym silniku pali ok, na ciepłym też, ale gdy go odpale i przejade kawałek np 2 km , lub po podwórku do mycia to go później nie moge odpalić, jak postoi tak godzinkę czy więcej, silnik kręci i tak nierówno łapie, czasem zgaśnie i muszę długo trzymać na rozruszniku, później odpali ale puści z tyłu dymka? co to moze być, ktoś z was tak miał?
-
lotka na klape avant z b7 do b6?
Jaki kolor masz tej lotki? bo szukam do b7 ale wolałbym dobrać pod kolor bez lakierowania, a te plastki z allegro to gówniane są
-
Problem z prawą szybą
OK, a rozbieraliście te drzwi kiedyś? jest to do ogarnięcia? na co zwrócić uwagę? dziś szyba już wogule nie reaguje silniczek coś tam w srodku prubuje i niema reakcji a po zamknięciu drzwi opada ok 1 cm w dół boje się mocniej trzasnąć żeby nie wpadła do środka a wiadomo jaka teraz jest pogoda....
-
Problem z prawą szybą
Witam, szukałem na forum podobnego tematu ale nie odnalazłem, mianowicie, szyba w drzwiach od pasażera opuszcza sie ze zgrzytem, a jak chce ja podnieść to dochodzi do pewnego momentu i wraca z powrotem, po kilku prubach wkońcu udało sie ją zamknąć choć nie jestem pewnien czy szczelnie bo unosi się z oporem i towarzyszy temu dziwny zgrzyt - jakby piach w szynie- rozmawiałem z mechanikiem i podejrzewa że linka w pancerzu się rozeszła, czy miał ktos taki problem? Jestem w stanie sam rozebrać te drzwi i to wymienić? kiedyś rozebrałem drzwi od golf 4 i wymieniałem te śmieszne białe plastiki, czy tu jest podobnie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam użytkowników tego forum, jako że od niedawna przesiadłem się z seata na a4 b7 mam parę pytań i mysle że odnajdę odpowiedź na tym forum pozdrawiam, Piotr z Łowicza