-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
mam ten sam problem z tym piszczeniem.. przy zalanczaniu sie turbiny i równoczesnie z jej pracą " piszczy " i nie jest do ten charakterystyczny dzwiek doładowania
-
[B6 AYM] Zdusiłem silnik na 2 biegu
ile ich tam jest tych linek? mogly sie zerwac albo odpiac? ile mniej wiecej moze to kosztowac? z gory dzieki za pomoc kolego powodzonka dla ciebie Uzupełnij profil i prawidłowo nazwij temat inaczej wyląduje w KOSZU [spedyt]
-
[B6 AYM] Zdusiłem silnik na 2 biegu
5 bieg byl.. myslisz ze to cos powaznego?
-
[B6 AYM] Zdusiłem silnik na 2 biegu
jak ruszam lewarkiem chodzi luzno i non stop jeden bieg wchodzi nawet tam gdzie jest wsteczny
-
[B6 AYM] Zdusiłem silnik na 2 biegu
witam koledzy jechalem teraz a4 19tdi i zawracajac na skrzyzowaniu zdusilem silnik na 2 biegu od tego momentu nie mam wstecznego wogole go nie moge znalezc a bieg do przodu na kazdej pozycji wchodzi ten sam chyba 4 albo 5 POMOCY
-
Jak wyciagnac licznik..pomocy
Witam.. Wczoraj w mojej niuni spaliła sie żaróweczka od podswietlenia i zastanawiam sie ja wyciagnac licznik.. czy trzeba odkrecac kierownice... jak sobie poradzic z poduszka i wogole... prosze o pomoc pozdrawiam!!
-
Jaki macie sprzet car audio zamontowany w waszym audi a4????
dalco the best hehe ja mam SONY CDX-GT500 i Aktywnego Magnata 450W ze wzmacniaczem w reanimacji
-
radio Sony nie zapamiętuje częstotliwości
kupilem sony cdx-gt500 mialem podobny problem.. ale we wszystkich jest tak samo.. po prostu musisz pociagnac jeszcze jednego plusa do radia i bedzie postrzymanie pamieci... [ Dodano: 21-03-2007, 21:00 ] o ile sie nie myle to w oryginalnej instalacji audi sa te 2 plusy ale ida do jednego pina w radiu i trzeba je rozdzielic.. kiedys to robilem...
-
Alarm fabryczny problem
a gdzie mozna zaprogramowac taki kluczyk... byle kto chyba tego nie zrobi.... tylko serwis??
-
Alarm fabryczny problem
a wiesz moze jaki jest koszt dorobienia plytki albo kupna pilota w salonie?? ui czy wogole jest to oplacalne.. bo alarmik jest gotowy do działania gdyby nie ten pilot... [ Dodano: 21-03-2007, 09:14 ] a moze da sie kupic "czysty" pilot gorowy do zaprogramowania
-
Alarm fabryczny problem
witam.. koledzy mam prośbę raczej pytanie czy jest mozliwosc dorobienia pilota do oryginalnego alarmu audi?? rok 97.. po prostu auto zostalo sprowadzone bez pilota i alarm jest wypiety z wtyczek.. z gory dzieki za pomoc
-
alu czy stal na zime....
tak tez zrobilem... mam juz zimówki na alu 15.. dzienx
-
alu czy stal na zime....
witam koledzy... mam taki problem bo z felgami stalowymi w mojej okolicy jest mały problem bo albo nie ma albo kosztuja astronomicznie wysokie ceny tak wiec jak sadzicie nie zaszkodzi zalozyc zimówki na aluminiowe oryginalne felgi 15?? czy raczej istnieje duze prawdopodobienstwo ze sie pokrzywią? z góry dzieki za rade!
-
Wiatrak od klimy cały czas sie kreci.....
chodzi o to ze idzie zima a ja nie moge dogrzac silnika temperatura nie wychodzi na wet ponad 60 st C a wszystko pewnie przez to ze ten wentylator sie cały czas kreci.... (ten od klimy )
-
Wiatrak od klimy cały czas sie kreci.....
to w takim razie co mam wymienic zeby to działało prawidłowo??
toudi
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta