Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki macie sprzet car audio zamontowany w waszym audi a4????

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam :

WZMACNIACZ BLAUPUNKT GTA 2 Limited ed 375 wat

BLAUPUNKT GTB 1200 750W

4x głosniki sopranowe BLAUPUNKT

RADIO DALCO 4X50W (ciecie kosztów:P Planowana wymiana )

2391f4ffcadef131.jpg

Opublikowano

dalco the best hehe

ja mam SONY CDX-GT500 i Aktywnego Magnata 450W ze wzmacniaczem w reanimacji :)

Opublikowano

navi RNS-E, głośniki przód system odseparowany Tec, tył sys odseparowany Infinity, bagarznik woofer JL Audio 12W2V3-d4 do tego 2 wzmacniacze Alpine v-12 mrv-f-300 napędzający głośniki oraz mrv-1005 napędzający sub wzmacniany przez kondensator diez'a 1F okablowanie nakamichi, dietz, rockford. nie miałem jeszcze czasu na ładne zainstalowanie tego wszystkiego ale w najbliższym czasie się to stanie...

DSC07385.jpg

DSC07387.jpg

Opublikowano

Narazie BOSE system + concert ale wkrótce ma być RNS-E! Co do Bose nie mam zastrzeżeń.Jak dla mnie całkiem niezły sprzęt, choć nie jest zbyt głośny ani czysty jest w zupełności wystarczający.

Opublikowano

Przod 4 tweetery po 150 wat chyba...sony explode po 180 wat jeden...tyl blaupunkt gt series 20 cm po 220 wat jeden...tuba magnat 600 wat czy tam 700 plus wzmak tez magnata...

Opublikowano

Narazie tylko duza navi, DVD (obiera nawet divixy :lol:), w zaglowkach siedmio calowe telewizorki. Na lato po powrocie do kraju mam plan na wstawienie m.in. wzmacniacza i jakis glosnikow,oraz planuje kupic zmieniarke CD audi tyle ze jak narazie nie moge dostac jej po przystepnej cenie :frown:

Pozdrawiam wszystkich fanow car audio :a4fan:

Opublikowano

Na dzień dzisiejszy jest to:

Clarion Drx9255, Sony m1, Helix Hxa 1000qx, Rockford Fosgate Rfr1412, Brax E-Cap 0,5F, Morel Hybrid Ovation 6", Tec Ls Neo 29,

Druty: Monster Cable Superflat, Eagle Cable Skyline, Aiv, Dls, Eagle Cable Mc60

pradówki 35mm^2

Podział pasywny !

Po niedzieli znów wskakuje Brax X1000 zamiast sonego , co do radia narazie zostaje jak jest.. Narazie ;)

Opublikowano

Bartass_1, pogratulować :exclaim:

Opublikowano

Dzieki ;)

A tak troszke poza tematem, nie orientuje się nikt z Was, gdzie można oddać boczki do obicia ?? Szukam tapicera, który zrobi to profesjonalnie i w rozsadnych pieniądzach ! mile widziane okolice wrocławia, zielonej góry lub poznania..

Opublikowano

Radyjko KENWOOD KRC-657R kaseciak ze sterowaniem zmieniarką

Zmieniarka KDC-C601 też KENWOOD

Głośniki z przodu seria, z tyłu jakieś SPECTRON 6*9" trójdrożne niby 160W

Do spokojnego słuchania wystarczy, muzyki mam dość na żywo :cool:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

radio sony xplod mp3 okablowanie dls przod helix hxs 205 (13)+ tweetry helix tyl takie same głosniki tylko 16 + wieksze tweetery tez helixa za dwa dni 2x sinuslive tweetery 25s w słupki opszyte skóra bagaznik wzmaki rockford fosgate i infinyty kappa 52a bass 2xJL AUDIO 12W1V2 kon dietz 5 farad

Opublikowano

Odsmażony temacik.. U mnie jak zwykle zmiany. Tak patrze, ze dawno to bylo.

to co 5 minut temu siedzialo u mnie w aucie i narazie jest ten zestaw najdluzej :

Alpine 7909 anniversary

Brax X 2400

Helix h1000

Scan speak 18w4531g00

Tec ls neo29

Tec planari

kondziolek brax 0,5 f

Do kabli doszly jedynie głośnikowe Eagla Calypso 1,5mm^2 do wstegi reszta bez zmian

Opublikowano

Gratuluje skompletowania sprzetu z najwyzszej polki :oklaski:. Teraz trzeba go odpowiednio zestroic i bedzie komplet :dance: .

Opublikowano

Radio JVC KDLH 2000, wzmacniacze przód JBL Decade napędza odseparowany zestaw Hifonics ZXi, tył wzmacniacz Hifonics Zeus napędza suba Clariona sw3011. Planowany jeszcze kociołek aby mocy nie brakowało :> pzdr :a4fan:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam !!! :hi:

ja jak narazie mam radyjko pioneer DEH6900IB przod seria z tyłu to samo.Ale planowana zmiana na JBL. w bagażniku wzmacniacz JBL GTO75.4 i skrzynia JBL GTO 1204BP. Jest tylko jeden problem za nic w swiecie nie moge wygluszyc bagaznika moc jest taka duza ze rejestracja che odpasc a bagaznik a dokladnie klapa od bagaznika az cala chodzi.. bede musial sie przejechac do jakiejs dobrej firmy zeby to wygłuszyli wiecie gdzie jest jakas firma na podkarpaciu ok.KROSNA :th: :)

Opublikowano

ja jak narazie mam radyjko pioneer DEH6900IB

No i jak się sprawuje ten model?

Opublikowano

witam !!! :hi:

ja jak narazie mam radyjko pioneer DEH6900IB przod seria z tyłu to samo.Ale planowana zmiana na JBL. w bagażniku wzmacniacz JBL GTO75.4 i skrzynia JBL GTO 1204BP. Jest tylko jeden problem za nic w swiecie nie moge wygluszyc bagaznika moc jest taka duza ze rejestracja che odpasc a bagaznik a dokladnie klapa od bagaznika az cala chodzi.. bede musial sie przejechac do jakiejs dobrej firmy zeby to wygłuszyli wiecie gdzie jest jakas firma na podkarpaciu ok.KROSNA :th: :)

Szukasz dobrego zakladu car audio na podkarpaciu ?

http://www.essa.com.pl/ - oto porzadna firma z wieloletnia tradycja.

Opublikowano

alvaroalvaro78 co to za taśma (pas) u Ciebie w bagażniku po prawej stronie przy schowku ?? Te plastikowe haczyki przy rolecie masz ori czy dorabiałeś ?

U mnie takich ni ma

Opublikowano

Concert I + emulator zmieniarki (homemade) +K750i jako mp3player

głośniki przód - oryginał

tył: Wzmacniacz Sony XM4020 2x40W

2 jajka Helix'a H169 w skrzyneczkach położone w bagażniku, zdjęcia przy okazji

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.