-
[B5 ARG] Problemy z prawym ksenonem
jaka "fajka"?????
-
[B5 ARG] Problemy z prawym ksenonem
Witam,jakoś w wakacje zakupiłem sobie ksenony na allegro za około 600 zł wszystko było ok do teraz prawe światło szfankuje to znaczy raz sie zapali a raz nie,czym to może być spowodowane?,zarówka jest raczej dobra bo sie zapala niekiedy prosze o pomoc w tej sprawie....pozdrawiam Rafał.[br]Dopisany: 09 Listopad 2007, 16:52 _________________________________________________gdy włanczam światła to albo sie nie zapali prawe światło albo zacznie migotac i sie zapali i w czasie jazdy sie wyłancza
-
[B5] Problem z pompą wspomagania.
Dzięki,sorki za błędy ale sie spieszyłem.To w jaki sposób mogę ją odpowietrzyć ????????
-
[B5] Problem z pompą wspomagania.
Witam właśnie wróciłem po miesięcznej nieobecności z Niemiec. Przed wyjazdem wymieniałem pompę wspomagania. Po wymianie pochodziła trochę, przejechałem sie i przestała wyć. Teraz po powrocie zbiorniczek z płynem jest pusty po uruchomieniu sie napełnił ale niesamowicie buczy. Jeździłem kawałek i nic nie pomogło jak by szarpało kierownica i nie miało płynu w układzie dostatecznie jednak na zbiorniczku jest. Czym to jest spowodowane i czy mam dalej jeździć aż zassie płyn? Czy nie uszkodzi to pompy ? Jeździłem nim koło 5/7 minut po powrocie. Proszę o pomoc. pozdrawiam Rafał. Kolego zmieniłem tytuł posta,dodałem duże litery na początku zdań, poprawiłem interpunkcję, poprawiłęm błędy ortograficzne... - alv
-
[B5 ARG] siadło wspomaganie
dzis sie dowiedziałem od mechanika ze to pompa koszt nowej to 500 /600 zł + robocizna na allegro sa uzywki po około 200 zł chce ja sam wymienic wieci e moze jak ja zdemontowac? [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2007, 21:00 _________________________________________________chodzi mi mniej wiecej o to ze jak zaczne ja roskrecac to nie bedzie jakis wycieków układu typu maglownica..
-
[B5 ARG] siadło wspomaganie
pasek oczywiscie jest koło sie obraca razem z paskiem czyli ok,maglownica jak by przepuszczała to chyba by były ubytki płynu a płyn jest cały czas w normie.[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2007, 17:15 _________________________________________________odgłosów raczej nie było muzyka grała,,,..
-
[B5 ARG] siadło wspomaganie
witam dzis rano odpaliłem samochod i kawałek sie przejechałem zauwazyłem ze wspomaganie jak by troszke ciezej chodziło po jakis 3 minutach wspomaganie całkiem siadło az nie dało sie jechac jak bym krecił na zgaszonym silniku!!!!!prosze o pomoc w tej sprawie czego to moze byc wina a płyn do wspomagania w normie,przed przejaZDZka ładowałem akumuilator aLE TO CHYBA O NICZYM NIE SWIADCZY...CZEKAM NA JAKIES PROPOZYCJE POZDRAWIAM!!!![br]Dopisany: 22 Wrzesień 2007, 19:30 _________________________________________________prosze o pomoc w tej sprawie nie znalazlem takiego drugiego watku ....... 2 punkt regulaminu
-
[B5 ADR] Kto jezdzi 1.8 Na Zwykłej Instlacji Gazowej I Jakie Ma O Niej Opinie...?
witam,ja jezdze juz trzy lata na zwykłej instalacji gazowej mam 1.8 z 95r pali idealnie nawet nie widze az takiej duzej roznicy czy jade na gazie czy na benzynie,a spalanie no z tym gorzej 15lpo miescie
-
[B5] Kłopot z centralnym
własnie skonczyłem robic samochod zrobiłem to co mowiliscie czyli dostałem sie do centralki wykasowałem najpierw pilota a pozniej wgrałem i wszystko ok gdyby nie to ze samochod samykac sie zamyka ale nie otwiera to znaczy rozłancza alarm tylko nie otwiera dzwi wiec pomysłalem ze musi byc cos przy pompce dostałem sie do bagaznika znowu i rozłonczyłem pompke tak jakbym ja zresetował otpowietzryła sie i wszystko ok wszystko działa zaoszczedziłem sporo kasy wielkie dzieki!!!!teraz tylko musze naładiowac akumulatorek;-)
-
[B5] Kłopot z centralnym
ale gdzie ja mam wcisnac ten progr. przed chwila sie dostałem do bagarznika przes siedzenia nie było łatwo no ale jakos poszło i tam jest tylko chyba pompka i nie ma tam zadnuch przycisków.
-
[B5] Kłopot z centralnym
niestety nie suszyłem go i maczałem w spirytusie sle nawet n=nie drgnie[br]Dopisany: 28 Lipiec 2007, 13:56 _________________________________________________przed chwila próbowałem tez kodowac pilota ale teraz mam cos takiego wchodze do samochodu zamykam zamek i blokuja sie wszystkie dzwi i bagarznik słychac silniczki otwieram dzwi kierowcy i nic dzwi pasazera i nic prawe tylnie i nic a lewe jak otworze to wyje alarm juz nie wiem co mam robic.[br]Dopisany: 28 Lipiec 2007, 14:03 _________________________________________________http://www.amt-alarmy.pl/sklep/product_info.php/cPath/50/products_id/246 takio mam pilot moze jak bym dokupił go to mógł bym go sam sjkodowac tymi dzwiami i chamulcem? jak sadzicie?
-
[B5] Kłopot z centralnym
symblol układu scalonego to AMT
-
Jaki macie sprzet car audio zamontowany w waszym audi a4????
radio sony xplod mp3 okablowanie dls przod helix hxs 205 (13)+ tweetry helix tyl takie same głosniki tylko 16 + wieksze tweetery tez helixa za dwa dni 2x sinuslive tweetery 25s w słupki opszyte skóra bagaznik wzmaki rockford fosgate i infinyty kappa 52a bass 2xJL AUDIO 12W1V2 kon dietz 5 farad
-
[B5] Kłopot z centralnym
witam problem wystepuje nadal moze ma ktos jakies pomysły?
-
[B5] Kłopot z centralnym
no własnie tez tak podejzewam a ajk sie koduje taki pilot?
RAFAł1.8
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta