Ewidentnie układ. Sprawdź czy nie masz gdzieś wycieku na wezach albo czy po stronie kolektora dolotowego nie jest mokro. Możliwe też ze leje się do kabiny, dlatego tak paruje.
Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Witam, poproszę o ocenę wykonanego moda.
Seria pokazała 177KM zamiast 170KM, wkład filtra powietrza zmieniony na sportowy. Auto to A5, ale że są to praktycznie bliźniacze konstrukcje pozwoliłem sobie dodać post tutaj
Temperatura wysoka gdyż pomiar robiony latem. Nie zmienia to faktu że biorę się z zamiarem zmiany intercoolera.
Jakieś propozycje?