Treść opublikowana przez cronix
-
Przebieg Licznika
Np Digiprog. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Przebieg Licznika
Vcds nie zrobisz. Skąd jesteś? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Restrykcyjność tłumików S5 4.2, a 2.0TFSI
Tak. Miałem dwa tłumiki (środkowy i końcowy). Teraz są tylko dwa końcowe. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Restrykcyjność tłumików S5 4.2, a 2.0TFSI
No właśnie ciekawy jestem jak to w środku wygląda. Szkoda było ciąć bo stan praktycznie nowy. Dziś zauważyłem że przy wkreceniu na około 4-5 tys obrotów i zmiany z 2 na 3 bieg jest ewidentny strzał z wydechow. Może uda mi się nagrać filmik to wrzucę na forum. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
A 12 PIN w jednej kostce to też będą składane na 100%?
-
Restrykcyjność tłumików S5 4.2, a 2.0TFSI
Ja założyłem dziś do 1.8 tfsi ori Y-pipe od 3.0 tdi i tłumiki końcowe od S4 3.0 tfsi. Od katalizatora idzie rura 55mm redukcja do Y-pipe 55/65mm i tylko dwa tłumiki końcowe. Auto po programie na 220ps, po zmianie wydech bardzo mocno basowy, raczej głośny. Auto lepiej reaguje na pedał gazu, szybciej wchodzi na obroty. Ogólne odczucie bardzo na +. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Sterownik do drzwi pod eletrycznie skladane lusterka.
Najprościej to poszukaj takiego samego numeru jaki miałeś ori. Rok bez różnicy, ważne żeby miał te same piny. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Składanie lusterek
Z demontażem tapicerki nie jest tak ciężko - 30 min i będziesz wiedział na czym stoisz
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Dziś przy okazji montażu podświetlenia nóg. Zająłem się też kratkami. Przy kabelkologii nic nie zmienialem, podłączyłem je natomiast do PIN31 szarej wtyczki 32-pinowej w module J519. Wszystko hula jak ta lala. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Lusterka z Audi A5 czy pasuja do A4 B8 ?
Czyli dobrze rozumiem, że mogę przełożyć np mechanizm elektrycznie składanych lusterek polift z A4 do trójkąta polift manualnie składanego z A5 Coupe i odwrotnie???
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Będzie pasował od coupe. Osłona również jest taka sama. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Nurtuje mnie kilka pytań odnośnie zmiany wydechu. Chodzi o przeróbke silnika tfsi. Z tego co się zorientowałem to rura Y-pipe od 3.0 tdi ma średnicę 65mm (od strony silnika). Wydech od 2.0 tfsi ma również taką samą średnicę. Także do przeróbki nie trzeba stosować żadnych redukcji. Natomiast wydech 1.8 tfsi ma już mniejsza średnicę - 55/60mm (nie pamiętam). Teraz pytanie do znawców. Czy jest możliwość zamiany rury idącej od katalizatora z 1.8 na tą od 2.0? Flansze są takie same? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Pytanie - czy lusterka elektryczne można normalnie składać ręcznie? Zakupiłem z polifta z wtyczkami 12+2 pin. Zamontowalem, wiem że sterownik kierowcy mi to obsługuje, pasażera nie. Zakodowane wszystko - zero reakcji. Ręcznie złożyłem to normalnie. Lustra mają fotochrom i asystenta. Nie chce mi się juz dziś ściągać tapicerki żeby robić zdjęć wtyczek. Ok, wyjaśniło się, zakupione przeze mnie lusterka mają pusty pin 9 i 10. Lecą na allegro na sprzedaż. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Nie było żadnych błędów, to jest najlepsze w tym wszystkim. Po odlaczeniu jak ręką odjal. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Ok, kratki odłączone od włącznika świateł. Prócz tego, że świeciły się non stop, to całkowicie przestały działać spryskiwacze. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Moim zdaniem jest inna. Ma jakby krótsza ta część co idzie wzdłuż rury. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Dziś zamontowalem kratki. Wszystko ładnie pięknie świeci. Podłączenie do kostki włącznika świateł wg schematu w 1 poście. I jakież moje zdziwienie, kiedy po całej robocie zamykam auto, wszystko gaśnie a kratki nadal świecą... Czy aby na pewno tak ma być? Dodam że przy regulacji natężenia światła pokrętłem kratki równiez nie reagują. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Ale to zależy od modelu auta do jakiego zamontuje, czy w ogóle nie mają w sobie takiej opcji? Konkretnie chodzi mi o A5 Coupe. Panowie ale nie mieszajcie tutaj tematów z A5 Tutaj jest o A4 B8 Ok Ok, obiecuję poprawę Myślałem że to na tyle bliźniacze konstrukcje, że można wtrącić pytanie
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Ale to zależy od modelu auta do jakiego zamontuje, czy w ogóle nie mają w sobie takiej opcji? Konkretnie chodzi mi o A5 Coupe.
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Pytanko, czy sterowniki 8K0 959 792 J, 8K0 959 793 J obsłużą składane lusterka?
-
Kodowanie tylnych kierunków jak na filmiku
W A5 przed lift, Przerobiłem właśnie z Halo na NEON, zastanawiam się od czego jest kanał 205 i 206. Gdzieś mi się rzuciły w oczy różne wartości kodowania w instrukcjach. Czy to nie jest aby od jasności neonu?
-
Kodowanie tylnych kierunków jak na filmiku
Witam, czy jest możliwość takiego zakodowania kierunkowskazów, jak w Golfie na filmiku od 1:20 ? https://youtu.be/vpZ4tVxRMkA?t=1m20s
-
Drganie lamp bixenon na postoju
U mnie po dodaniu gazu na postoju bądź przy ruszania delikatnie się obniżają i po chwili wracają do pocyzji wyjściowej. Wg mnie to normalne. Mam tak od początku. Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
A do benzyny to tez podejdzie , czy tylko diesle? Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
płyn chłodniczy po wymianie pompy wody
A ja teraz mieszam niebieski z czerwonym auto jeździ jak dawniej Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka