Treść opublikowana przez Coralgol85
-
Czyszczenie nagaru w TFSI bez zdejmowania kolektora
Temat bardzo ciekawy, niestety dopiero mnie czeka, wiec nie będę mędrkował.. Dzięki za podzielenie się rekonesansem!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok dzięki za Ramzesa, zapytam go, ale zwykłe czarne słabo widzę u siebie..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam, panowie jestem zmuszony kupić dywaniki gumowe do b7, za często wsiadam ubłocony. Nie wiecie czy idzie w okolicach Krk kupić jakieś ciekawe? Na alledrogo podobają mi się trochę gumowo-tekstylne, ale pasowało by najpierw przymierzyć i ocenić. http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-audi-a4-b6-b7-2000-2008-nowosc-i5091900410.html Znacie jakiś sklep w Krakowie?
-
Grzechot przy schodzeniu z obrotow
Witajcie, muszę podbić temat, kupiłem auto i też mam obawy o ten chrobot przy odpuszczaniu gazu.. Ponoć po odpuszczeniu gazu ciśnienie z intercoolera jest spuszczane przed przepływomierz i tam coś może chrobotać..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I ja podjade sie przedstawic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki - dzwonić jutro za dnia jak rozumiem? a jak obstawiacie stawki?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć Pany, moja b7 poszła do malowania, myślę że odbiorę przed weekendem i pojawię się na następnym spocie.. tymczasem mam pytanie ile przeznaczę na ac+oc z waszego doświadczenia? Zniżek pewnie nie mam za wiele, na siebie biorę auta dopiero od 3 lat.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja byłem i się najeździłem.. nie polecam nawet podjeżdżać do tej ceny.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie kupie samą obudowę lampy xenonowej, mam ubitą z krajuszka, szybę i plastik koło kierunkowskazu plus zaczepy, ale środek cały... da się to jakoś przełożyć? czy nawet nie szukać?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wiesz może czy się czeka czy mają, (śruby są oryginalne z serwisu niemieckiego)? Bo jak się czeka długo to pierdziele, każe zaspawać i odkręcić, a kasę jak się zdecyduje - wydać na nowe..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koledzy szukam nakładki na śruby 17 zabezpieczające 7-dmiokątne , pożyczyć chociaż jak ktoś ma takie i się zlituje.. ew. gdzie kupie/pożyczę blisko Krakowa/? przywiozłem po lekkim strzale i nie ma się jak do niej zabrać.. będę też szukał zderzaka lub spryskiwacza i jego zaślepki; klosza lampy(ksenony działają), tak więc jestem otwarty na sugestie.. Cześć, choć sam jeszcze nie mam czym podjechać, to widzę że spotkania są - tak jak w pierwszym poście na tym forum - wtorki Galeria Kazimierz. RamzeS widzę że imprezujesz.. http://youtu.be/lYMSm-uxm-s?t=26s
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale tam taniej auta nie kupisz... Ale chyba większa szansa na dobry stan i realny przebieg? 100 procent No nic, pamiętajcie jak coś że szukam b7 quattro najlepiej w benzynie, 1.8t lub 2.0t. A ja szukam u helmuta coś do 8k €. Ile trzeba liczyć koszt sprowadzenia mniej więcej?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Musze chyba uruchomić znajomych w Dojczlandzie i Austrii, niech szukają jakiegoś quattro prosto od Helmuta, bo tu już się tylko najeżdżę i powkór****.. W sumie mi się nie śpieszy na szczęście..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kur** ten handlarz bezczelny.. U gościa pod domem: "Panie nie bite na pewno, daje sobie rękę uciąć, z resztą znam się na samochodach, nie kupił bym.. Serwisowane w audi, wtryski nie dawno wymienione, poprzedni właściciel zapłacił kilkanaście tyś zł w auto specjal, może pan sprawdzić". Dzisiaj u Bełtowskiego: "Ma pan ten VIN co panu wysyłałem, bo zapomniałem dowodu rejestracyjnego zabrać z domu" ... "No to włoskie więc gdzieś musiał być malowany ale na pewno nie bity"... "Wpisy w komputerze są, mówiłem że serwisowany, od nich tam z Italii często nie ma w bazie". "Jest napisane że w Auto Specjal turbina regenerowana - więc na pewno nową dali." Rozumiem - życie z handlu - ale żeby tak z ludźmi pogrywać.. Żal gauganka. Na szczęście w salonie klasa, zakończyłem przegląd po sprawdzeniu grubości powłoki.. Policzyli 100 zamiast 400 i za to do nich wrócę.. opis oszustwa wrzucam za chwile do działu kupujemy, niech się już nikt nie przejedzie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć. Podaj proszę jaki model to sobie znajdę wymiary i sprawdzę czy wejdzie do rodziców, zakładam że obsługuje mpeg-4?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki pomyśle.. Najpierw i tak serwis i decyzja przede mną..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiem, cena nie za duża ale w sumie w tych okolicach juz b7 nie brakuje.. Jak doliczę początkowe koszty to od razu będzie ponad 30.. Myślę że dużo niewiadomych rozwiąże się na przeglądzie, i liczę się z tym, że może być d*pa a nie okazja.. Na Twoje pocieszenie dodam że środek jest mało poszanowany i bez skór, wyświetlaczy i bajerów.. Jest spora rysa na drzwiach, ktoś specjalnie przepierdzielił widać.. I ja się łudzę że stąd ta cena. A mi golas wystarczy jak coś.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za zaproszenie, jak się właściciel zgodzi to podjadę i obejrzycie. Co do wydatku 6k zł na rozrząd już się powoli pogodziłem.. (robi się jak słychać czy profilaktycznie?) Po kupnie chciałem też wyciąć katalizator (ponoć wciąż jest) i podnieść o kilka koni moc, zmieniając już program(ile można zrobić z tych 204 koni żeby się silnik nie męczył?). I na to pewnie pójdzie kolejny klocek.. Wtryski ponoć zrobione ostatnio przez polskiego właściciela(autko jeździło ponoć ostatnie 2 lata po Polsce, wcześniej Włochy), który to miał zapłacić kilkanaście tysięcy w Auto Specjal. Jeśli mi to potwierdzą u Bełtowskiego na przeglądzie powinien jeden wydatek odpaść.. Skrzynia jest 6-stka manual, więc jeśli przebieg się potwierdzi (obecnie 206kkm) to powinna jeszcze być ok. Dzięki za zainteresowanie, wrzucam link aukcji, A4 stoi w Czarnochowicach k. Wielizczki, pod domem dealera, może ktoś kojarzy. http://otomoto.pl/audi-a4-b7-3-0-tdi-quattro-bi-xenon-C34980259.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć! Na wstępie Życząc Wszystkim Wesołych Świąt chciałbym się przedstawić - jestem Coralgol z Niepołomic. Zawitałem na wasze forum (fajnie że jest taka liczna społeczność w Krk i ogólnie), gdyż przymierzam się do kupna B7 bkn z 2005r. Jest wystawiona granatowa w Krk za 24900, już raz się nią przejechałem i (głównie dzięki temu:-) chcę ją zabrać w poniedziałek do serwisu na Zakopiańskiej na przegląd przed-sprzedażowy (400pln). Chciałbym was zapytać czy widzicie sens, żebym pogadał z właścicielem i wyciągną ją jeszcze do was na spot we wtorek z wynikami przeglądu? Może ktoś podpowie czy opłaca się dopytać na przeglądzie serwisantów o jakieś szczegóły, żeby zwrócili uwagę. Auto jest w dość ubogiej wersji wyposażenia, ale pomimo to cena wydaje mi się dość niska (z drugiej strony ponad 200kkm a rozrząd jeszcze nie ruszony). Po lekturze forum wiem że muszę zwrócić szczególną uwagę na odgłosy z rozrządu i objawy lejących wtrysków, o czym przy pierwszej jeździe w ogóle nie wiedziałem. Przepraszam że tak zielony przychodzę i od razu proszę o pomoc - na razie nie mam się jak odwdzięczyć.