Treść opublikowana przez dawid12112
-
samochód słabo wkręca się na obroty powyżej 4 tyś. obr/min
Samochód słabo wkręca się na obroty . Gdy przy 1,5 tyś daje się gaz ładnie przyśpiesza dochodzi do tej granicy ok.4-4,3 tyś obrotów i jest taka jakby turbo dziura ,samochód słabnie i nie przyśpiesza jak powinien,jakby spotkał się ze ścianą wiatru.Czy to wina pompy paliwa czy coś innego.Z góry dzięki za odpowiedzi
-
jakie zawieszenie gwintowane wybrać do b5 quattro
Polecasz jakieś konkretne ? (link) Jak masz powyżej dwóch tys. budżet to bierz AP : http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-ap-audi-a4-b5-quattro-i5161796359.html Jeśli na takowy Cię nie stać to wez coś z MTS'a albo FK dodam ,że FK ma wkłady od Koni:) ok dzięki za odpowiedź Tak myślałem że będzie różnica a naczym polega ? Jak szukać gwintu pod quattro ?
-
jakie zawieszenie gwintowane wybrać do b5 quattro
Polecasz jakieś konkretne ? (link)
-
jakie zawieszenie gwintowane wybrać do b5 quattro
Witam Jakie zawieszenie wybrać do a4 b5 w quattro.Czy to że audi ma quattro coś zmienia przy kupnie ? Czy warto pakować się w używany gwint ? Z góry dzięki za odpowiedzi Najlepiej by było gdyby zawieszenie nie było drogie ale żeby było w miarę dobrej jakości Pozdrawiam
-
2.8 12v jak podnieść moc ? Czy się wogle opłaca ?
A tu akurat trafiliście z tym schudnięciem bo z 10 kg mogło by być mniej xD
-
a4 b5 2.8 quattro czy warto kupić z 320 tyś przebiegu ?
No trochę mocny ;P
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Jak się nazywają te felgi na pierwszym zdjęciu ?
-
a4 b5 2.8 quattro czy warto kupić z 320 tyś przebiegu ?
Tak własnie też myślę bo samochó jest dobry ale kumple mi odradzają a zdrugiej strony niewiem czy to dużo jak na taki rocznik i boję sie żę kupie i zacznie się sypać wszystko ;/ Jak myślisz ? 320tyś to nawet podejrzanie mało na 20 letni samochód, koledzy sugerują się pewnie przebiegiem z allegro gdzie każda bmw 20-30 letnia ma poniżej 200tys... chociaż ostatnio jest trend na ciut powyżej 200 żeby nie było wątpliwości, ale takie auta kupują właśnie nastolatkowie a później nie mają za co wyciągnąć złomu z pokrzyw. Od ilu lat macie to auto? za 5000 chodzą raczej złomy z koniecznością remontu generalnego, fakt rocznik stary ale jeżeli chodzi kupe lat u jednego wł to raczej warto pomyśleć, zależy też czy było bite, czy sypie się blacha itp samochó kupuję po takiej cenie bo bo sprzedaję mi go tata i chcę za niego po prostu tylko 5 tyś może 5500 Także ceną sie nie sugeruj
-
2.8 12v jak podnieść moc ? Czy się wogle opłaca ?
Witam mam pytanie Jak można podnieść moc w audi w silniku 2.8 12v 174 hp ? Co by trzeba było wymienić z mocniejszej wersji 2.8 (193 hp ) żeby dostała te 19 koników ? Tylko nie piszcie żeby wstawić turbo
-
a4 b5 2.8 quattro czy warto kupić z 320 tyś przebiegu ?
Tak własnie też myślę bo samochód jest dobry ale kumple mi odradzają a z drugiej strony nie wiem czy to dużo jak na taki rocznik i boję sie że kupie i zacznie się sypać wszystko ;/ Jak myślisz ?
-
Katalizatory wyciecie??
U mnie w audi mamy strumiennice przelotowe i reszta seria dźwiek - miazga ciary przechodzą Za niedługo daję końcowy przelotowy Pozdrawiam
-
a4 b5 2.8 quattro czy warto kupić z 320 tyś przebiegu ?
Witam Mam pytanie , mianowicie za miesiąc zaczynam robić prawko . Dogadałem się z tatą ze sprzeda mi naszą rodzinna audiczkę a4 b5 w silniku 2.8 174 hp z quattro . Samochód ma zamontowany gaz . Wszystko narazie jest ok i nic się nie zapowiada żeby było do zrobienia . Silnik ładnie pracuje nie wydaje żadnych niepokojących dźwięków itd moc też ok myślę żę nic nie ubyło olej też nie pije za dużo tyle co ma (standardowo) ;P ale przejdźmy do sedna mojego pytania Dogadałem się z tatą że sprzeda mi ją za ok. 5500 zł . Osobiście do samochodu nie mam żadnych zastrzeżeń oprócz przebiegu bo ma nabite 320 tyś na 100% bez cofania,bo jest długo w rodzinie , gdyby nie ten przebieg nawet bym się niezastanawiał Koledzy mówią żębym sobie odpuścił benzynę z takim przebiegiem ale auto jeździ jak nowe .Co myślicie na ten temat ? P,s Samochód jeździ na gazie 5 lat