-
Bixenon Xenon od A do Z
Ja kupiłem cały oryginalny zestaw: pompkę do spryskiwaczy, spryski, elementy mocujące oraz węże i złączki. Mam zamiar skrosować pomkę od spryskiwaczy lamp z pompką spryskującą szybę, myślę że w połowie tygodnia bedzie to zmontowane.
-
Bixenon Xenon od A do Z
No właśnie widzę, nikt nie wie jak narazie czym to się je
-
Bixenon Xenon od A do Z
zawsze mozna zrobic dodatkowy przycisk, tak jak jest w mercedesie, do spryskiwacza i spryskiwać kiedy się chce. A tak swoją drogą to nie wiem czy to nie było by najlepsze rozwiązanie.
-
Bixenon Xenon od A do Z
Rozmawiałem z gościem który coś takiego montował i podobno można zrobić krosa z pompą od spryskiwacza szyb. Działa to w ten sposób że po każdorazowym załączeniu spryskiwacza do szyb spryski lamp podnoszą się spryskują i chowają odrazu bez względu na to jak długo spryskuje się szybę. Ja prawdopodobnie w przyszłym tygodniu będę miał to zmontowane więc jak coś to dam znać jak to działa.
-
Bixenon Xenon od A do Z
Napewno zjawię się na spocie ale dopiero w next weekend. Niestety nie odbiorę samochodu do niedzieli od lakiernika.
-
Bixenon Xenon od A do Z
HMMM ja to załatwiałem przez znajomego który tam pracuje i na wszystko miałem około 10 % rabat Jak podłączysz napisz jak lub skontaktuj mnie z tym elektrykiem.
-
Bixenon Xenon od A do Z
A więc dzisiaj odebrałem od Bełtowskieg() cały zestaw potrzebny do zainstalowania spryskiwacza reflektorów, czyli : :evil: :evil: :evil: 2 x cylinder tłoczący po 228,55 brutto, 1 x pompa do spryskiwacza reflektorów 142.54 brutto ( druga pompka zostanie przełożona ze zbiornika który jest do tej pory zamontowany i tak jak w tym przypadku będzie służyć do spryskiwacza szyb) 2 x rama prowadząca po 7.21 brutto, 2 x klapka zakrywająca na spryskiwacz po 28.20 brutto, 1 x trójnik 6.76 brutto, 3 x łącznik po 13.16 brutto, 2metry przewodu ( węża ) 52.48 brutto, 10 x obejma po 2.21 brutto , 1 x zbiornik ( część dolna , góra zbiornika jest taka sama ) 75.78 brutto , 1 x pierścień uszczelniający do pompy 3.52 brutto. 3 x pierścień uszczelniający do łącznika po 1.80 Razem to daje kwotę 875.98 zł brutto Dodatkowo zamówiłem na allegr() oryginalny zderzak oczywiście używkę za 200 zł Koszt malowania i przekładki szacuję na jakieś 400 zł Resztę operacji wykonam sam. Całkowity koszt moontażu spryskiwacza może jeszcze wzrosnąć ponieważ nie rozważałem jeszcze podłączenia z elektronicznej strony.( jeszcze nie wiem jak to podłączyć )a może się okazać że potrzebny jest jeszcze jakiś moduł sterujący ?? Faktycznie w seryjnym zderzaku bez oryginalnych otworków na spryskiwacze nie ma raczej możliwości zamontowania tej zabawki. Jeżeli ma ktoś jakieś sugestię ????( najlepiej w kwestii podłączenia elektroniki to bardzo proszę o podpowiedź ) :th: Jak wszystko porobię to zjawię się na spocie, Pozdrowionka
-
[B6 BKE] Problem z kontrolką ESP
Mam ten sam problem, nie wiadomo czemu raz na jakiś czas zapala mi się kontrolka od esp, po ponownym odpaleniu silnika wszystko wraca do normy. Najciekawsze w tym wszystkim jest to że nie zapisują się w pamięci żadne błędy sprawdzałem w serwisie. Jak znajdziecie przyczynę to dajcie znać.
-
Bixenon Xenon od A do Z
Witam, dzięki za zainteresowanie tematem. Odnośnie obciążenia tyłu to nie zdarza mi się to często po za tym mam seryjnie obniżoną a 4 z dość twardym zawieszeniem więc nie świecę po niebie A w ogóle to zamierzam założyć to nieszczęsne poziomowanie, znalazłem już na allegr() czujniki regulacji do zamontowania na wahaczach po 150 zł za sztukę z tego co się orientowałem potrzebne są dwa, po jednym na przód i tył. Sprawa komplikuje się z modułem do tych czujników ponieważ narazie go nie znalazłem a nowy chyba jest zaje-drogi. [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2008, 00:29 _________________________________________________Jeżeli ktoś wie to bardzo proszę o podpowiedź czy przewody podłączone do zwykłych lamp soczewkowych będą pasowały do bi-xenonów czy jednak jest konieczność dodatkowych przeróbek
-
Bixenon Xenon od A do Z
Ja właśnie kupiłem lampy bi-xenonowe które chę zamontować w miejsce lamp ze zwykłą soczewką i mam nadzieje że po za zmianą parametrów w komputerze nie trzeba będzie robić wielkich przeróbek w elektryce żeby je odpalić. Acha i jeszcze jedna sprawa niektóre części do zamontowania spryskiwaczy reflektorów tańsze są w sklepie u delera niż np. na allegr(). Jeszcze jedna sprawa co sądzicie o czujnikach regulacji xenonów/bi-xenonów, nie wiem czy jest konieczność ich stosowania, słyszałem różne opinie. Jak ktoś przerabiał zwykle lampy soczewkowe na bi-xenon to bardzo proszę o jakieś sprawdzone porady. :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pozdrowionka dla wszystkich odwiedzających forum.
ZENITH
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta