Treść opublikowana przez Januszek1
-
Któredy przeprowadzić wiązkę elektryczną BT ?
Mam pytanie .Czy przewód mikrofonowy do BT ma być w ekranie? Bo w mojej wiązce niestety nie jest ekranowany. W linkach nie ma podane którędy idzie wiązka spod fotela.
-
Któredy przeprowadzić wiązkę elektryczną BT ?
Kupiłem wiązkę elektryczną pod BT i Navi plus w Naviservice .Puszkę pod fotel z BT mam.Któredy poprowadzić wiązkę elektryczną z BT do Navi? Czy przy progu czy do tunelu zmiany biegów?
-
Numer pokrywy zaworów i uszczelki
Pokrywa orginał nówka kosztuje w ASO 750 zeta .Przynajmniej w Krakowie.I też mam zagwozdke co robić.
-
Numer pokrywy zaworów i uszczelki
właśnie, ten ulepszony dekiel ma mieć ukośny wypust na deklu a ten starego typu pod katem prostym.Podobno zmienili w nim coś w łapaczu oleju, zapewne ukośny jest dłuższy a przez to o wiekszej powierzchni. Ja się też zastanawiam czy wchodzić w pokrywę używaną. Można zamienić siekierkę na kijek. Na alledrogo nie handlują pokrywami z przebiegiem 10 tys. A z opinii wiem ze sama odma w pokrywie rzadko kiedy wytrzymuje więcej niż 180 - 200 tys km.
-
Numer pokrywy zaworów i uszczelki
Czy próbowałeś sprawdzać "przepływ" powietrza przez rurkę od odmy? W mojej pokrywie jest wolny przepływ jak dmucham ustami w obu kierunkach. Nie wiem czy to ma tak być czy jest membrana uszkodzona. Jeśli odma jest zatkana to będzie waliło olejem przez uszczelki bo będzie nadciśnienie pod delkem. Ponoć były 2 rodzaje pokryw, ten drugi coś poprawili i jako zamiennik tej pierwszej może być.
-
Numer pokrywy zaworów i uszczelki
ta z alledrogo jest zdaje się starego typu. Ja bym jej nie kupił. http://www.partsbase.org/audi/audi-a4-avant-a4-eu-2006-10360-cylinder-head-cylinder-head-cover/ a co sie stało z pokrywą ze musisz wymienić? Ja mam zdaje się problem z odmą w tym silniku. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/305992-zasada-dzialania-odmy-w-pokrywie-zaworow-19-tdi-brb/
-
Zasada działania odmy w pokrywie zaworów 1.9 TDI BRB
No chyba nie do końca. Mamy w deklu membramę ze sprężyną i zaworek http://img521.imageshack.us/img521/1222/pok01.jpg http://img41.imageshack.us/img41/6614/pok02.jpg http://img408.imageshack.us/img408/2606/pok03.jpg http://img341.imageshack.us/img341/8461/tcdi.jpg
-
Zasada działania odmy w pokrywie zaworów 1.9 TDI BRB
Sprawdzałem u siebie tak na wszelki wypadek broki w wałku /auto świeżo po zakupie/ i przy okazji dmuchnąłem ustami w wyjście rurki plastikowej z odmy z pokrywy zaworów. I okazało się , że mam tam wolny "przepływ w obu kierunkach.A chyba nie powinno tak być. Czy moja odma jest uszkodzona? Tym bardziej ze na stronie ssącej przed turbem wisiały krople oleju.
-
Jak rozpoznać kolor podłokietnika z Alledrogo
a czy na forum jest gdzieś watek rozkodowania tapicerki? Bo ja niestety nie znalazłem.
-
Jak rozpoznać kolor podłokietnika z Alledrogo
zaraz http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7ef9d0f57e816521.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/24e0a60b61c94dc9.html zależy jak zdjęcie wyjdzie z aparatu.Raz czarne raz szare
-
Jak rozpoznać kolor podłokietnika z Alledrogo
Ale jak poznajesz kolory? Po napisach na metkach czy ze zdjęcia z wyglądu? Mój kolor to N5F/NK czyli jaki? Wygląda na jasno czarny czy ciemny stalowy. Sam nie wiem jak to sprawdzić.Jaki dla mnie podłokietnik ma mieć końcówke numeru?
-
Jak rozpoznać kolor podłokietnika z Alledrogo
Podobno na wewnętrznych stronach elementów wnętrza są nalepki numerami części i z kolorem.Na pewno u mnie nie ma na schowku także osłonie pod kolanami kierowcy i pasażera.Zależy mi aby kupić odpowiedni podłokietnik pod kolor tunelu.Np. ten ma numer na wlepce ale nie widzę gdzie jest nr koloru.Mój kolor to N5F/NK - co oznacza? http://olx.pl/oferta/podlokietnik-audi-a4-b6-b7-8eo-864-207-d-4d9-CID5-ID8eIiD.html#2471fbb925