Treść opublikowana przez MielnyACM
-
Drastyczny wzrot obrotow przy odpaleniu silnika.
Witam Wszystkich Proszę Was o pomoc w zdiagnozowaniu mojego problemu, a mianowicie co jakis czas gdy włączam zapłon kontrolka swiec zarowych nie gaśnie i gdy odpalam auto silnik wskakuje od razu na obroty okolo 2000 obr/min i zakopci co normalnie mu sie nie zdarza, ponadto gdy samochod pracuje na luzie obroty falują od 800 do 1000, 1100. Proszę o pomoc w ktorym kierunku szukac. Pozdrawiam MielnyACM
-
Wariujący wskaźnik poziomu paliwa
rozumiem czyli z tego wychodzi ze zegary są w porządku, wskaznik poziomu paliwa rownież, w takim razie zostaje chyba tylko pływak
-
Wariujący wskaźnik poziomu paliwa
dzięki dzięki zrobilem test vagiem 311 tylko nie wiem co jest oznaką ze licznik dobrze działa czy też nie ponieważ żadne podsumowanie nie wyskakuje. Moze ktos opisac w jaki sposob sie to sprawdza i po czym poznac czy działa poprawnie? pozdrawiam
-
Wariujący wskaźnik poziomu paliwa
w jaki sposob wyciagnac pływak wraz z calym mechanizmem bo po odkreceniu plastikowego pierscienia, sciagnieciu dwoch wężyków i odłączeniu czujnika pojawił się taki problem że cieżko jest podniesc cala zawartosc ponieważ od środka cos go trzyma a nie chciałbym czegos urwac :)pozdrawiam w jaki sposob wyciagnac pływak wraz z calym mechanizmem bo po odkreceniu plastikowego pierscienia, sciagnieciu dwoch wężyków i odłączeniu czujnika pojawił się taki problem że cieżko jest podniesc cala zawartosc ponieważ od środka cos go trzyma a nie chciałbym czegos urwac :)pozdrawiam móglbym prosic jeszcze o podpowiedz jak zrobic test wskazowek vagiem 311?
-
Wariujący wskaźnik poziomu paliwa
a mogłbys mi dokladnie opisac gdzie ten czujnik się znajduje ?
-
Wariujący wskaźnik poziomu paliwa
Witam Wskaźnik poziomu paliwa zmienia swoje położenie co chwile. Gdy mam pełny bak sporadycznie sie to dzieje lecz jesli jest juz co najmniej polowa to raz wskazuje blisko rezerwy, innym razem caly bak lub polowę itd. Wydaje mi sie że prawidłowo jedynie działa kontrolka rezerwy. Co Waszym zdaniem mam zrobic zeby ten problem wyeliminować? Proszę o pomoc i pozdrawiam MielnyACM
-
Niedziałający wentylator klimatyzacji
niestety nie
-
Niedziałający wentylator klimatyzacji
dzieki
-
Niedziałający wentylator klimatyzacji
a czy orientujesz sie ktore bezpieczniki za to odpowiadaja ?
-
Niedziałający wentylator klimatyzacji
Nie chodzi w sumie tylko o odpalenie, nie chodzi nawet przy dłuższej jezdzie. Czy może byc to wina ktoregos z bezpiecznikow ?
-
Niedziałający wentylator klimatyzacji
Witam Od niedawna jestem w posiadaniu a4 b5 1.9 tdi z 2001 roku i zauważyłem że wentylator klimatyzacji nie chodzi a z tego co słyszałem, zaczyna pracowac wraz z uruchomieniem silnika. Kupiłem używkę, bo okazało się że stary jest spalony, lecz problem nie znikł chodź "nowy" wentylator po podłączeniu " na krótko" chodzi. Proszę o pomoc i pozdrawiam MielnyACM
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Moje auto to a4 b5 kombi 2001 r. 1.9 tdi 140 km quattro ATJ pozdrawiam MielnyACM - Nowicjusz - wątek powitalny