Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seebol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. seebol opublikował(a) temat w 4.2
    Witam mam problem auto wkreca mi sie do 5 tys obrotow nieraz do 6 brak mocy powyzej 5 tys blad wypadania zaplonu na cylindrze 1 co moze byc
  2. seebol odpowiedział(a) na seebol temat w 4.2
    W sobote bede sprawdzal
  3. seebol opublikował(a) temat w 4.2
    Witam mam problem z wypadaniem zaplonu na cylindrze nr 1 i 2 co moze byc przyczyna ? Swiece i cewki zamieniane z cylindra na cylinder i dalej to samo
  4. seebol opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam mam problem ukradli mi kratki ze zderzaka patrzalem cene na aukcjach to drogo sa jakies pomysly albo rozwiazania na zrobirnie z siatki plaster miodu?
  5. seebol opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam od kilku dni mam problem ze swoim A4 B5 1.8T ANB , ciezko mi odpala na zimnym silniku , krecic kreci i pozniej zalapie , zlapie temperature i odpala normalnie , wymienilem czujnik temp cieczy chlodzace G62 i dalej to samo , jeden blad na kompie bo katalizator wycielem, co moze byc ??
  6. Ok to dam sobie spokoj z tym dzieki
  7. Dzieki panowie , a wymiana licznika z a6 wiaze sie z wywaleniem immo ? i czy moge zalozyc z fisem pelnym do siebie bo mam tylko co pokazuje mi temperature
  8. Witam jechalem ostatnio kolegi A3 8L spodobalo mi sie podswietlenie wskazowek licznika bez podswietlania blatu po przekrenceniu zaplonu , moje pytanie czy da rade zakodowac cos takiego w mojej A4 B5 FL , znalazlem wpis z B6/B7 ale tam inaczej jest Adres 17 - Instruments 10 - Adaptacja --> kanał 19 Tutaj ustawiamy kodowanie wg swojej konfiguracji. ?xxxx: Illumination Option 0 - Needle and Scala only active at 'Light on" 1 - Needle already active at 'Ignition on' 2 - Scale already active at 'Ignition on' 3 - Scala (2. Map) and Needle at "ignition on" active i w A8 D2 Aby aktywować tą opcję, należy VAG-iem połączyć się ze sterownikiem Instruments, następnie wybrać Adaptację, kanał 19. Zmiana podświetlenia następuje po zmianie pierwszej cyfry w kodowaniu. Dostępne opcje: 0xxxx - podświetlenie tarcz i wskazówek tylko po włączeniu świateł 1xxxx - wskazówki świecą zawsze, tarcze po włączeniu swiateł (ta opcja jest domyślnie ustawiona) 2xxxx - skala świeci zawsze, wskazówki po włączeniu świateł 3xxxx - wskazówki i skala świecą zawsze (niezależnie od świateł) ktos cos patrzal czy da sie to zrobic ?? Z gory dzieki
  9. ok dzieki dzieki
  10. a ten downpiper to poprostu rurka jest ? wydlubalem dzisiaj katalizator bo mialem zapchany i nie chciale sie wkrecac na obroty teraz to idzie jak slychac turbine ze pompuje , mam 2 sondy i nic nie szaleje na obrotach
  11. dzieki dzieki a kolego nie orientujesz sie jakie to sa koszty
  12. Witam panowiem mam A4 B5 1.8T ANB i pomyslalem ze chcialbym podniesc moc do okolic 200 koni zeby bylo bezpiecznie na podzespolach orginalnych , moze jakis program czy cos innego okolice glogowa , wroclawia i jaka cena by tego byla , dzieki i pozdrawiam
  13. ok dzieki jak wymienie to zrobie
  14. a jakie jeszcze kanaly musze porobic zeby sprawdzic czy turbo dobrze pompuje
  15. Prosba o analize logow 1.8t http://vaglog.pl/log_262732.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.