Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 1.8T podniesienie mocy do 200km


seebol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowiem mam A4 B5 1.8T ANB i pomyslalem ze chcialbym podniesc moc do okolic 200 koni zeby bylo bezpiecznie na podzespolach orginalnych , moze jakis program czy cos innego okolice glogowa , wroclawia i jaka cena by tego byla , dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 200 koni zeby bylo bezpiecznie to imo: downpipe + wtryski 320cc + fmic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki

Na 200 koni zeby bylo bezpiecznie to imo: downpipe + wtryski 320cc + fmic

dzieki

Na 200 koni zeby bylo bezpiecznie to imo: downpipe + wtryski 320cc + fmic

a kolego nie orientujesz sie jakie to sa koszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Downpipe: Kupujesz za 350zl jednoczesnie za swoj katalizator dostaniesz 200zl na skupie zlomu, wiec 150zl.

Wtryski: uzywane na allegro chodza 300-500zl, ja na naszej forumowej gieldzie ustrzelilem za 195 ;)

FMIC: 1200zl kosztuje deydkowany na przyklad na fmic.pl

No i potem za program trzeba zaplacic 1000-1500zl.

Odrazu uprzedzam pytanie - jeszcze nie mam tego zrobionego w calosci :) Mam downpipe i wtryski narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Downpipe: Kupujesz za 350zl jednoczesnie za swoj katalizator dostaniesz 200zl na skupie zlomu, wiec 150zl.

Wtryski: uzywane na allegro chodza 300-500zl, ja na naszej forumowej gieldzie ustrzelilem za 195 ;)

FMIC: 1200zl kosztuje deydkowany na przyklad na fmic.pl

No i potem za program trzeba zaplacic 1000-1500zl.

Odrazu uprzedzam pytanie - jeszcze nie mam tego zrobionego w calosci :) Mam downpipe i wtryski narazie.

a ten downpiper to poprostu rurka jest ? wydlubalem dzisiaj katalizator bo mialem zapchany i nie chciale sie wkrecac na obroty teraz to idzie jak slychac turbine ze pompuje , mam 2 sondy i nic nie szaleje na obrotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie rurka .ale na wiekszych przekrojach .i nic nie powinno szalec .tylko po jakims czasie wywali czeka i pokaze niesprawnosc kata .kasujesz i tak w kolko

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie Tobie wyskakiwał błąd po wycięciu katalizatora to wstaw Downpipe i poczekaj aż skompletujesz wszytstkie rzeczy i jak pojedziesz do Tunera to skasuje Tobie programowo obsługę sondy lambda i nie bedziesz miał błedu na VAG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie rurka .ale na wiekszych przekrojach .i nic nie powinno szalec .tylko po jakims czasie wywali czeka i pokaze niesprawnosc kata .kasujesz i tak w kolko

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

ok dzieki

Jak bedzie Tobie wyskakiwał błąd po wycięciu katalizatora to wstaw Downpipe i poczekaj aż skompletujesz wszytstkie rzeczy i jak pojedziesz do Tunera to skasuje Tobie programowo obsługę sondy lambda i nie bedziesz miał błedu na VAG

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...