Treść opublikowana przez sławek 527
-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
Witam wszystkich mam pewien problem z moim Audi w czasie wciśniętego sprzęgła zaczyna stukać w silniku
-
Rozładowujący się akumulator, migający przycisk awaryjnego,
to jest moduł pod kirownicom w niego są wpiente przełączniki od kierunkowskazów i wycieraczek
-
Rozładowujący się akumulator, migający przycisk awaryjnego,
u mnie też był taki problem z akumlatorem co dwa dni rozładowany i przycisk od awaryjnych też mrugał wymieniłem przełącznik zespolony pod kierownicą i po problemie
-
Hałas spod pokrywy po rozgrzaniu silnika
pytanie do Maniek 198325 czy rozwiązałeś problem z stukaniem metalicznym przy obciążeniu ?
-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
Dziś sprawdziłem wszystko cały rozrząd i nadal nic mam tylko wyciek oleju pod zaworem wysokiego ciśnienia czy to morze mieć wpływ?
-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
powinien chodzić cichutko.ale tak nie jest ma morze ktoś jakiś pomysł .Czy przy wymianie mogli żle ustawić łańcuszek rozrządu ?prosze o pomoc
-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
a wiec wymieniłem warjator zawór wysokiego ciśnienia wałki rozrządu pąpe oleju napinacz łańcuszek czy coś jeszcze zostało?
-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
Witam wszystkich na tym forum mam ten sam problem z terkotem auto jest po wymianie wszystkich elementów z tym związanych wszystko zakupione w aso i nadal to samo ma morze ktoś jakiś pomysł co to morze być uszkodzone ?