Treść opublikowana przez rafcio27b
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
No to dzisiaj urlop:)
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Moze poupalamy cos dzisiaj na kauflandzie:)
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Info było na telefon dla mniej wtajemniczonych. Mielismy to szczescie ze akurat trafilismy na odpowiednie osoby i wiedzielismy gdzie aktualnie upalaja. Na tesco to byla tak naprawde lekka zmyła zeby odwrocic uwage bo zjechalo sie mase osob ale pozniej impreza przeniosla sie w zupelnie inne miejsca gdzie tez bylo ciekawie
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Z tego co widze to coraz wiecej osob z Piotrkowa i okolic zbiera się na przejazd na sobotni spot Illegal vol.1 w Łodzi. Ogólnie w samej Łodzi na miejscu zadeklarowało się juz ponad 1,5 tys osób. Dla wszystkich fanów ostrej jazdy będzie można poświrować autkami i spalić gume:) takze mysle, ze nie moze nas tam zabraknac a moze uda sie wciagnac jakies nowe osoby do naszej grupy? Zbieramy się o 21 w Piotrkowie a ok. 21:20 planowany jest start w strone Łodzi, pewnie zanim sie wszyscy zjada to troche sie przedluzy
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Poszło info na naszym forum i dajcie znać bo to już niedługo kto chętny
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Stoi w ogrzewanym garażu, zakonserwowane do wiosny:)
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Ja się pisze jako wierny spotowicz:) będe na was czekał wszystkich
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
No to umowmy sie w jakims miejscu to polecimy razem
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Piotrkow dzisiaj odpada takze najwyzej za tydz sie złapiemy wszyscy w komplecie
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Kuba pora zmienić marke na inna
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Reszta jest podobna:D
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Ja podjade
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
No byly A4 do wyboru do koloru:) a tak serio to widzialem a4, a3 i troche aut vw:) caly czas sie rozgladam za jakas zabawka do szybszego przemieszczania sie:)
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Nikogo nie bylo, ale za to bylo spotkanie grupy VAG w naszym miescie i musze powiedziec, ze calkiem okazala grupa osob
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Tak dokładnie
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Towarzystwo sie rozleniwiło po świętach:) Koledzy małe ogłoszenie parafialne, jakbyście mieli jakieś fajne, mocne audi do odstąpienia to dajcie znać
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Mysle, ze foty bylyby jeszcze lepsze, jakby dojechaly jeszcze dwie audiczki nadaloby to fotkom większego blasku
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Niestety ja dzisiaj nie dam rady wpaść do TM :/
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Warunki pogodowe były nie za ciekawe kolega w esie chyba nie narzekał http://www.directupload.net/file/d/3780/ptsszonu_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3780/oqx3xkme_jpg.htm
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Już wywołane z kliszy;) postaram się jutro wrzucić
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Czyli pozwolenie na kolejny spot jest cały czas jest progres, stopniowo jedno auto więcej:)
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Jestem jak najbardziej za, jeśli oczywiście pogoda dopisze. Proponuje godz. 20:30-21 zbiórka parking Intermarche, z racji tego iż niektorzy nie za dobrze znają Piotrków a juz wiedzą gdzie to jest:) a następnie przejazd w fajnie oświetlone miejsce( przy dworcu PKP) co by trochę nacieszyć oko naszymi pojazdami
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Jest jedna pamiątkowa fota, którą zrobiłem na koniec
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Godzine i miejsce spotkania najlepiej:D
-
Układ chłodzenia
Witam, mam pytanie dotyczące wiatraków przy moim motorze 2.6 ABC. Wiskoza jest świeża oraz nowy, założony wiatrak od klimy. Przy normalnej temperaturze otoczenia ok. 20 stopni oraz bez nadmiernego gniecenia zauważyłem, że po jakimś czasie sam załącza się wiatrak od klimy (elektryczny). Temperaturę trzyma bardzo dobrze bo zawsze 90 stopni nie mniej nie więcej. Silnik był ostatnio na przeglądzie także głowica wszystko ok. Klimatyzacja oczywiście wyłączona, dlatego moje pytanie, skoro wiskoza jest również nowa więc powinna wystarczająco zapewnić chłodzenie.