Treść opublikowana przez rafal-pl
-
[B6 BEX] Bex'a ;)
Fotki będą jak znajdę chwile żeby nad nim popracować z zewnątrz
-
avanturnik sprint blue 1.8t BEX
Co taki tu spokoj? kiedy 300+
-
[B6 BEX] Bex'a ;)
Tak na biegu zmierzyłem miarką ( bo nie pamiętam) wychodzi ok 300mm Wybacz za uwalone felgi ale tak wyglądają po trasie 1200km
-
[B6 BEX] Bex'a ;)
Na to pytanie Ci nie odpowiem bo to w Niemczech rzezbili a jak zmienialem klocki to od takiego modelu pasowały
-
[B6 BEX] Bex'a ;)
Dla zainteresowanych mała aktualizacja
-
[BEX] 1.8T soft by Wwe Tuning
W sumie tak tez kijowo napisałem ja jak po samym miescie sie poruszam to ok 7,5-8,5 ale bez szaleństw
-
[BEX] 1.8T soft by Wwe Tuning
wampir Wszystko w porządku jest No tak tylko weź pod uwagę że z 50km zrobiłem na mieście bo każdy chciał zobaczyć jak to idzie a wiesz ile potrafi spalić wściekając sie
-
[BEX] 1.8T soft by Wwe Tuning
Właśnie wróciłem z Lubelszczyzny komputer pokazał spalanie 6,5l (100-120km/h tempomat) a realnie spalil 28l na 300km ;D To jest rodzinny dupowóz
-
[BEX] 1.8T soft by Wwe Tuning
Powiedz lepiej że właściciel cykor ;D 1 pomiar wyszło 418nm Wskoczą kiedyś tam korby to powalczymy. Na razie muszę doprowadzić do łądu to co jest bo Adrian patrzeć się nie może ;P
-
[BEX] 1.8T soft by Wwe Tuning
Cześć Co prawda nasz związek z Asią jest dość burzliwy to nie poddajemy się i działamy dalej Na chwile obecna zostały wykonane modyfikacje: - turbo precison 5031 - wtryski bosch 440 - przepływka s3 - DP 3" - wydech 2,5" przelot MF - TIP 3" - intercooler 550x230x65 - itp Zaowocowało to takim wykresem https://www.facebook.com/Wwe-Tuning-965484956801511/?fref=ts Niestety awarie i żona zmusiły mnie do przełożenia większych modyfikacji na sezon 2k17 ;/ Także w planach na ten rok : - regeneracja turbo ( koło kompresji 1mm większe) - kpl remont głowicy - wałek ssący ADR - gajgery EGT AFR OIL - chłodniczka oleju z podstawką - cewki ASN lub TFSI czerwone - delikatna korekta aby doturlać się do 2017 W póżniejszym etapie - kute korby - mocniejsze sprzęgło - wtryski 613ccm i zobaczymy co dalej ;D -
-
[B6 BEX] Bex'a ;)
Spokojnie będą jak wszystko ogarnę na biegu wszystko żeby na święta wyjechał i pier*** jest pod maska
-
[B6 BEX] Bex'a ;)
Ograniczyliśmy trochę NM do 381. Niedługo przyjdzie nowe MBC i pokaze aktualny wykres. MBC turbosmarka rozleciało się w 24h.... co do tłumików Żona twierdzi że ciut za głośne
-
[B6 BEX] Bex'a ;)
- [B6 BEX] Bex'a ;)
Jak będę w domu to pstrykne o ike nie zapomnę- [B6 BEX] Bex'a ;)
Generalnie to auto jest rodzinne Nie chcę żeby mi dzieci ogłuchły ale 2x2" zawsze można zrobić 2x2,5" Ta srodkowy i koncowe MF A jak nie zagra wsio tak jak chce to Ci pod domem to wszystko zostawie- [B6 BEX] Bex'a ;)
Po ponad półrocznych poszukiwaniach udało mi się znaleźć wymarzoną Bex'e Audi A4 B6 1.8T quattro Avant S-line Silnik : 1.8t quattro 190KM Wyposażenie - pakiet s-line wewnętrzny - tempomat - szyberdach - fotele Recaro podgrzewane - 4x el. szyby - klimatrtic - klimatyzowany schowek - parktronic tył - xenon - DRL - Felgi 17" opony lato nowe + zima - radio Alpine Dodatkowo auto zostało wyposażone w - zderzak s4 - gwintowane zawieszenie Blinstein - hamulce przód Porsche 911 Gt2 Turbo - hamulce Tył audi a6 c6 3.0tdi Odbudowa silnika śierpień 2016r - zmiana głowicy na BFB po kompleksowej regeneracji - nowe panewki - nowe pierscienie - nowy napinacz łancucha + łancuch - nowa pompa oleju + łancuch - wymienione na nowe wszystkie uszczelniacze silnika - kpl sprzegło z dwumasem AWX + kevlar Modyfikacje przeprowadzone w kwietniu 2017r - Turbo z 2,5l 340km audi rs3/ttrs/sq3 (2014r) - wtryski Bosch 630cc - TIP 3" - Downpipe 3" - układ wydechowy przelotowy na 4 tłumikach 3"-2,5" - Dv properfect - intercooler 550x230x65 (2.5" orurowanie) - ostrzejszy wałek z ADR "J" - powrót paliwa z listwy + regulator na listwie (AWT) - przepływomierz 3" - cewki zapłonowe ASN - kute korbowody jr spec ( sworznie pasowane i wyważane w Krasnobrocka Racing) - sprzegło obite kevlarem - swiece ngk pfr7s8eg Na dzień dzisiejszy Audi dysponuje moca 334KM i 421NM! Zakres przeprowadzonych modyfikacji pozwala na generowanie mocy do 400KM (odpowiednio przygotowana głowica + mocniejsze sprzegło) W/w modyfikacje/soft wykonywane były w Dzikun Performace i WWE Tuning!- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć. Mam na imię Rafał a od sierpnia jestem szczęśliwym posiadaczem a4 b6 1.8t quattro bex. Mam nadzieje ze będę mógł liczyć na waszą pomoc przy moim projekcie Pozdrawiam- Blow off- Zawór upustowy
Ja kupiłem DV Properfekt zobaczymy jak to się sprawdzi. - [B6 BEX] Bex'a ;)