Treść opublikowana przez siemian
-
[INNE] A6 C5 1,8poTURBOWANE - by GRYFI
Panowie nie róbcie OT w wątku o tak pięknym świecącym chromami autem... Gryfi mam coś jeszcze speszial for ju: chrom w sprayu!!!! ...no już tak nie dziękuj :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: :polew: :polew: ale wygrzebałeś :polew: :polew: :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
chciałeś być śmieszny, wyszło jak zawse... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[INNE] A6 C5 1,8poTURBOWANE - by GRYFI
Gryfi a z tymi tasiemkami chromowanymi na metry to taki primaaprilisowy żart? :shocked: :shocked: [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 00:56_________________________________________________rozumiem że na początke idą niskobudżetowe mody ale jezus bez jaj... nie rób z tego golfa w holenderskim gazie... Tylko czekać jak nad listewki chromowe dasz paseczki ledowe żeby nawiązać do A6 C6 po lifcie... ;( ;( ;( ;([br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 00:58_________________________________________________poszukałem Ci troche fajnych bajerów: [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 01:06_________________________________________________no i oczywiście coś do wnętrza:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wiesz Arturo ta chołota z prowincji nigdy nie wiedziala co to dobry gust.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ty a zajebał ci ktoś kiedyś gołą d*pą w pysk? czemu zadajesz arturowi takie glupie pytania.... a nie widać....? :mysli: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wiem wiem[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 11:05_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: :polew: o ty chu..ku niemyty :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a miałem takiego ładnego rnsa w fajnej kasie... Chociaż szkoda by go było bo pewnie też zaraz mądrze byś go rozpierdolił cocacolą....
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
patrząc na powyższe plakaty to przebił go nie raz nie dwa. :decayed: Oni lubią się tak nawzajem nabijać, przebijać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a bo chciałem Cie pierwsze prosić żebyś jakoś podciągnął ładnie kolory, ale po tym co zobaczyłem jak przyszedłem do Ciebie do mieszkania to doszedłem do wniosku że Ty lubisz chyba podciągać i obciągać całkiem inne rzeczy zastanawiały mnie tylko te plakaty na ścianach: i
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no i od razu lepiej... przynajmniej jakieś posty są a nie tylko " :hi: :hi:" :polew:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
:polew: no nie :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:decayed:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
miron będzie lans po wsi... Jakieś panny na pewno polecą na kilo chromu na masce [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 10:31_________________________________________________ten chrom jest okropny dlatego możesz go sobie założyć :decayed: To jeszcze owiewki na okna
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kurcze nie potrzebnie kupowałeś nowe auto... wystarczyło stare przerobić... Byś miał jeszcze nowszy model.... :wallbash: :kwasny: [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 10:12_________________________________________________ to dziwne siemian że jakoś żadne ci się nie podobają skoro na 3 zdjęciu są twoje felgi :polew: no ale się ma fure tak paskudną że ją trzeba zakleić żeby jej nie oglądać to już nic nie dziwi :polew: Przemo wiem że 3 felgi są moje ale one nie pasują do tego auta... Czasami tak już bywa że coś z czymś pasuje a z czymś innym nie... Tak jak Ty nie pasujesz do Audi tylko do Trabanta lub Wardburga... Poprostu się nie komponują. Bywa. Twoja twarz też dobrze komponuje się z du_pą świni, albo szympansa, a czyjaś inna twarz już niekoniecznie :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
gleba i najbardziej oklepana 18' audi robi tu moim zdaniem najlepsza robote: [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 09:57_________________________________________________ ty masz inny gust niż wszyscy np. nikomu nie podoba się twoje auto a tobie takmnie się zadne jakoś specjalnie nie podobają...Jak już to drugie z Porsche. Piter troche Cie chyba fantazja poniosła bo zrobiłeś z tych wszystkich felg 19' więc nie wygląda to naturalnie. Na mniejszej wielkości może wyglądać całkiem inaczej naucz się cytować to możemy wtedy podagać... [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 09:58_________________________________________________no brawo nauczyłeś się kurffa... [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 09:59_________________________________________________Sfyszałem Gryfi że bierzesz na ściganki starych facetów w rozlatujących się klekotach w automacie, żeby się podbudować :polew:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 10:01_________________________________________________Gryfi kiedyś wklejałeś zdjęcia swojej starej a6 c5... Pamiętam że do tylnych lamp chyba dostawała Ci się woda bo całe zczerniały... Myśle że teraz masz fajną baze do modów. Znalazłem Ci pare projektów w twoim stylu (tam też miałeś jakieś takie rurki) wiesz jak by Ci zazdsrościli w pracy?? Mówiliby patrzcie Batman z przyjęcia do serwisu podjechał tutaj porządny dyfuzor co by Cie dobrze w łukach trzymał jak będziesz objeżdzał Artura na Wiślance
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mnie się zadne jakoś specjalnie nie podobają...Jak już to drugie z Porsche. Piter troche Cie chyba fantazja poniosła bo zrobiłeś z tych wszystkich felg 19' więc nie wygląda to naturalnie. Na mniejszej wielkości może wyglądać całkiem inaczej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
...ale szukasz wymówki żeby nie przyjechać, bo Ci się nie chce jak mnie nie ma... :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
goś bowiadasz.... :polew: :polew: :polew: Gryfi Ty nie szalej wczoraj wyjezdziłeś cały przydział zupy na ten miesiąc :polew:
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
do czasu aż się znowu złamie. Bez wzmocnienia tego elementu nie ma co nawet się bawić w spawanie...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oj ja byłem dzisiaj w carrefourze. Do Reala mam nie po drodze... :polew: