Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chwalisz się czy żalisz....?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Brawo Szerloku- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
mam dokładnie takie samo zdanie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: :hi:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zaaaaajjjebiście :decayed:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie zdąrzysz zrobić?? Nie przejmuj się. Na następnym spocie mi wręczysz- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
spoko spoko. Laurke mi dasz na spocie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
letko :gwizdanie: [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 07:41_________________________________________________dobra, wpadnę później już nie trzeba mikroskopu żeby zobaczyć tarcze hamulcowe u Artura :kox: Teraz wystarczy dobra lupa :kox: :kox:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pier**l to Arturoo... :decayed:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kumpel- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Za szybko i za dużo jeżdżę, a nie chciałbym co chwilę zderzak malować i osłony wymieniać, bo wiadomo jakie są polskie drogi Może komuś innemu się bardziej przyda zawsze możesz go skręcić tak aby nie obcierało o osłony i zderzak? albo ? życze powodzenia...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja znam- [Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
klepnięty tył miał czy nie?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oj Tomcio Tomcio... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wpadnij ...pośmiejemy się razem z Siemiana chyba oni się pośmieją z Siemiana, bo Ciebie przecież nigdy nie ma :decayed:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
tak- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to pięknie. Gratki :) :) :good: :good A kim Ty w ogóle jesteś...? :gwizdanie: :mysli: Znamy się czy piszesz to we wszystkich tematach? :decayed: - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu