Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dokładnie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzieki Pany za spota. Aaaa bym zamponial: IDZIE IDZIE PODBESKIDZIE ekstraklasa nasza :kox:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
uszczelki niech przywiezie przydadzą się napewno w przyszłości :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dokładnie, a tym bardziej teraz jak się wakacje zblizają
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Boseron miał być mod a będzie jeszcze co innego, niż to o czym gadaliśmy. Turbawka okazala się dobra. Nowy wąż i wszystko chodzi jak ta lala. :notworthy: Boseron nie zbyt mialem ochote teraz wymieniać turbine bo na wakacje chce jechac a tu znowu budżet by dostał po d*pie
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
a czytałeś post wyżej?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
z nowości, okazuje się że rozerwany jest wąż dochodzący do turbiny od filtra powietrza, także może się okazać że turbo jest ok. Czekam na info bo nie wiem czy mam jechać po turbinke nową czy nie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
zobaczymy jak to będzie jezdzić po złożeniu
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
w CSie moja noga więcej nie stanie...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja byydeee
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
u mnie mam [br]Dopisany: 25 Maj 2011, 11:40_________________________________________________padła turbina. Mam już wszystkie nowe graty z CAHA. Dzis popołudniu początek rezanka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
znaczy się zarżnąłeś :gwizdanie: ale patrz plusów będzie z B8 To znaczy, że będzie udany spot?? :polew: chcesz powiedzieć że Cie nie będzie??
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
jestes pewnie ze to turbina??? moze padlo lozysko i slatego sie tak tlucze hmmmm łożysko w czym? Ewidentnie słychac halasy z turbiny...[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 23:31_________________________________________________ nie mam kata[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 23:31_________________________________________________wiedziałbym więcej bo stało się to 200m od CompSportu. Zadzwoniłem do Szymona powiedział żebym przyjechał. Niestety jak przyjechałem okazało się żę Szymona nie ma a Patryk jak zwykle ostatnio strzelił focha i pomimo że auto stało ok. 10 metrów od niego i poprosiłem go żeby tylko tego posłuchał jak dodam gazu, powiedział że nie ma czasu...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
heh, te to już widziałem, ale dzięki
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
03L145702E
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
padło mi turbo
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
przepraszam przepraszam... jeszcze ani jednej turbiny nie zajechałem... ;( ;( Dzisiaj jechałem przez miasto z muzą na maxa. I najgle słysze że coś strasznie świszczy... Jechała przede mną jakaś stara mazda... Myśle sobie.. jezus co ten koleś zamontował w tym aucie skoro mi BOSE zagłusza... a po chwili... k**wa przecież to u mnie. Dotoczyłem się do domu, a jutro dotocze się do mechanika. Turbina pod obciązeniem pracuje ok. 4 razy głośniej i wystęuje dzwięk coś pomiędzy świstem a szorowaniem wypolerowanego metalu o metal... Przy schodzeniu z obrotów jak sie posłucha pod maską to słychać jakby coś w wkadało w drgania i się obijało... Ma ktoś namiary na turbawke z CAHA w dobrej cenie?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
z nowości to na 99% dzis skończyło mi się turbo... ;(
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
"the japierdole" :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
-
[ALL B7] Usunięcie katalizatora
trzeba było im powiedzieć że oni nie są od myślenia tylko od spawania... :gwizdanie:
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
a jaki masz moduł? W starszych modułach podobno nie dało się przyciszać. Jakby co to mam na zbyciu jeden z literką N (jeszcze nowszy od Q)
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu