Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. dzieki Pany za spota. Aaaa bym zamponial: IDZIE IDZIE PODBESKIDZIE ekstraklasa nasza :kox:
  2. uszczelki niech przywiezie przydadzą się napewno w przyszłości :decayed:
  3. dokładnie, a tym bardziej teraz jak się wakacje zblizają
  4. Boseron miał być mod a będzie jeszcze co innego, niż to o czym gadaliśmy. Turbawka okazala się dobra. Nowy wąż i wszystko chodzi jak ta lala. :notworthy: Boseron nie zbyt mialem ochote teraz wymieniać turbine bo na wakacje chce jechac a tu znowu budżet by dostał po d*pie
  5. a czytałeś post wyżej?
  6. z nowości, okazuje się że rozerwany jest wąż dochodzący do turbiny od filtra powietrza, także może się okazać że turbo jest ok. Czekam na info bo nie wiem czy mam jechać po turbinke nową czy nie
  7. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  8. zobaczymy jak to będzie jezdzić po złożeniu
  9. w CSie moja noga więcej nie stanie...
  10. u mnie mam [br]Dopisany: 25 Maj 2011, 11:40_________________________________________________padła turbina. Mam już wszystkie nowe graty z CAHA. Dzis popołudniu początek rezanka
  11. znaczy się zarżnąłeś :gwizdanie: ale patrz plusów będzie z B8 To znaczy, że będzie udany spot?? :polew: chcesz powiedzieć że Cie nie będzie??
  12. jestes pewnie ze to turbina??? moze padlo lozysko i slatego sie tak tlucze hmmmm łożysko w czym? Ewidentnie słychac halasy z turbiny...[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 23:31_________________________________________________ nie mam kata[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 23:31_________________________________________________wiedziałbym więcej bo stało się to 200m od CompSportu. Zadzwoniłem do Szymona powiedział żebym przyjechał. Niestety jak przyjechałem okazało się żę Szymona nie ma a Patryk jak zwykle ostatnio strzelił focha i pomimo że auto stało ok. 10 metrów od niego i poprosiłem go żeby tylko tego posłuchał jak dodam gazu, powiedział że nie ma czasu...
  13. heh, te to już widziałem, ale dzięki
  14. przepraszam przepraszam... jeszcze ani jednej turbiny nie zajechałem... ;( ;( Dzisiaj jechałem przez miasto z muzą na maxa. I najgle słysze że coś strasznie świszczy... Jechała przede mną jakaś stara mazda... Myśle sobie.. jezus co ten koleś zamontował w tym aucie skoro mi BOSE zagłusza... a po chwili... k**wa przecież to u mnie. Dotoczyłem się do domu, a jutro dotocze się do mechanika. Turbina pod obciązeniem pracuje ok. 4 razy głośniej i wystęuje dzwięk coś pomiędzy świstem a szorowaniem wypolerowanego metalu o metal... Przy schodzeniu z obrotów jak sie posłucha pod maską to słychać jakby coś w wkadało w drgania i się obijało... Ma ktoś namiary na turbawke z CAHA w dobrej cenie?
  15. z nowości to na 99% dzis skończyło mi się turbo... ;(
  16. "the japierdole" :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
  17. trzeba było im powiedzieć że oni nie są od myślenia tylko od spawania... :gwizdanie:
  18. a jaki masz moduł? W starszych modułach podobno nie dało się przyciszać. Jakby co to mam na zbyciu jeden z literką N (jeszcze nowszy od Q)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.