Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ciesze się że jestes zadowolony. Na drugi dzień już błyszczała :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
buahaha... Czyli dopuki nie obiecam Ci ze dostaniesz klaspa to nie przyjedziesz? ... Niestety musze Cie zmartwic... Klapsow nie bedzie :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: Przecież mówiłeś że to luuuuubisz :polew: Hammer mi tak mówił. :polew: A apropos obecności na spocie to słyszałem że ktoś kiedys słyszał pewną legende że Wihajster podobno był kiedyś na spocie... ale wątpie żeby była to prawda :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bo Arturoo jezdzi na spoty a nie to co Proton i Wihajster.... :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
koło Ciebie przejazd 50km/h to już śmignięcie... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jeszcze mi się nie zdarzyło żeby wyprzedzać policje w terenie zabudowanym jadąc 100km/h :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
w pracy siedze. Ale przyjade jeszcze kiedyś napewno. Korci mnie żeby spróbować czy na tym wyświetlaczu w Czechach wyświetla się dwójka z przodu Tylko pytanie ,czy hamulce Ci pozwolą na takie testy ,zaraz za pomiarem jest ostry łuk :gwizdanie: 190 wytrzymały to i z 200 dadzą rade ja szybko po łukach jezdze
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Arturoo za Tobą już nie będe jezdził Ty piracie drogowy!! [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 10:13_________________________________________________ No co Ty zaś się chłopak potraci można prosić poprawną polszczyzną...?? [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 10:14_________________________________________________ w pracy siedze. Ale przyjade jeszcze kiedyś napewno. Korci mnie żeby spróbować czy na tym wyświetlaczu w Czechach wyświetla się dwójka z przodu Ja bym chciał widzieć miny tych czechów co ich wyprzedzałeś przed tym wyświetlaczem [br] E tam. miny to by mieli jakby była dwójka z przodu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
w pracy siedze. Ale przyjade jeszcze kiedyś napewno. Korci mnie żeby spróbować czy na tym wyświetlaczu w Czechach wyświetla się dwójka z przodu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Arturoo pamiętasz o cenach wiesz czego?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
na końcu świata to zawsze pada... Arturoo zobacz może sąsiadka z góry kwiatki podlewała... :polew: :polew: :gwizdanie: :decayed: No gdybym siedział w domu to Twoja teoria mogłaby być prawdziwa ale żeby tak 13 km drogi z sjz do swd :gwizdanie: może Cie nie lubi i leciała helikopterem z konewką... :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
na końcu świata to zawsze pada... Arturoo zobacz może sąsiadka z góry kwiatki podlewała... :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
byłem
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
no już dobrze, czujesz się dowatościowany???
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:facepalm: a Ty pablo sprawdz jak themon ma na imie i kto obchodzi dzis imieniny... naucz sie czytac ze zrozuminiem... :facepalm: to że ma urodziny to wiem, pytanie moje jednak dotyczyło tego czy ma imieniny dziś...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
themon masz dzisiaj imieniny?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja mam Twoją przetwornice.... O kurcze o tym nie pomyślałem... Przeproś Kasie bo przezemnie pijecie zimną kawe w Swięta
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no wiadomo. i to pewnie jeszcze z zimną wodą bo słyszałem że do sjz jeszcze nie dorobili linii energetycznych ani gazowych...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
eee... jakby była jeszcze ładna pogoda to może a tak to mi się nie chce.... .......chociaż kto wie. :mysli: może wieczorkiem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale nuuuudyyyyyyy ;( ;( ;( ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hejka. Wesołych wesołych... Ja przed chwilą skończyłem wymieniać mechanizm wycieraczek w aucie... "the japierdole" z 3 godziny z tym walczyłem. Następnym razem pojade z tym gównem do Wojtusia