Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
phi nie masz... to ja nawet mam komfort pod pakiet oświetlenia :decayed: [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 17:16_________________________________________________ co się stało się? :> rezanko fotochromu a to w wozku czy aucie
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
i te i te fajne. RS4 to jednak większy rarytas jakbym miał jakieś ciemniejsze auto to pewnie byłyby już moje :kox:
-
[ALL B6/B7] Zestaw Hamulcowy 320mm! Podejdzie na tą felge?
wejdzie
-
[ALL B7] Wycieraczki szyby przedniej strasznie zwolniły
jakby co to czaki ma kompletne mechanizmy z silniczkami. Niestety u nas w autach lubią się zacierać mechanizmy wycieraczek. to jest niestety bolączka b6 i b7.To samo dzieje sie w a6 c6. Sam też przez to przechodziłem.
-
[B7 BKE] Obroty silnika
koło dwu masowe napewno nie, bo go u siebie nie mam a mam dokładnie taki sam objaw. Dzieje się to przy hamowaniu na luzie. Obroty gdy spadają nie zatrzymują się na ok. 980 a na 900. Chwilke po zatrzymaniu wracają na 980. Mam tak od dwóch i pół roku czyli odkąd mam to auto. Ponieważ bardzo rzadko tak hamuje to mi to nie przeszkadza. ...ale ciekaw jestem co to może być
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
:kox: :kox:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a ja spadam spac. jutro jestes u mnie?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no glupia sytuacja tym bardziej że te łuki tam są takie dość lajtowe.[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 00:21_________________________________________________to był tem lewy przed taka długą prostką?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 00:10_________________________________________________ to było na tych fajnych zakręcikach??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ładnie ładnie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no dzięki Pany za spota Arturo Ty wiesz co...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo Ci podbije przegląd pieczątka z ziemniaka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kto dzisiaj będzie? Dominik wez palety to zrobimy jak ostatnio ziemniaki z ogniska
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Vagiem możesz sprawdzic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
100 lat!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak to można malować zaciski z maciupkich hamulców 288 w aucie z naklejką na dachu :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widze że za chwile będziemy sobie opowiadać legendy o tym jak ktoś kiedys widział jak Wihu coś napisał na forum :polew: :polew:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Eeeee, coś mi się zdaje, że niedługo Avus 18" zrobi się tak popularny jak obecnie wzór RS4... ludzie zobaczyli że ja zmieniłem na Avusy to każdy chce teraz takie mieć... A tak na serio to nie wydaje mi się żeby Avusy stały się tak popularne. To jest felga którą trzeba "rozumieć i czuć". Połowa wylansaczy tego nie założy bo nie zrobi szału pod wiejską dyskoteką. I o to chodzi Ta felga to kwintesencja dobrego gustu i smaku... ...że tak skromnie powiem :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Kropek - nie dyskutuj tylko szukaj Tomek - Walnij zdjęciem moze cos dopasuje - mam troszke luzem kluczy a chce sie upewnic tym razem jak to wyglada juz szukałem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no wiem. Hammer ma w tym doświadczenie dlatego bym go zatrudnił
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mariolini żartowałem... Jakbym chciał Cie dojechać to wymyśliłbym coś bardziej finezyjnego (np. zatrudnił bym Hammera żeby w Ciebie wjechal wózkiem :polew: :polew:)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kuuurrrwa nie trafiłem... :wallbash: :wallbash: :polew:
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
tyle że mikrofon audi jest ładnie schowany. Jakby co to mam taki na sprzedaż. Pozdro