Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
widzieliście jak to wygląda po pół roku? Mnie osobiście się to nie podoba bo strasznie sięto rysuje w wyniku czego strasznie matowieje...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
dużo dużo lepiej na tych :good: :good:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to dobrze wiedziałeś :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
regulacje lędzwi miałem od początku
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
taaa ukrytye są.szukaj a znajdziesz. taka zabawa z inż z ingolstadt... a pod prawym dywanikiem masz karteczke z rozpiską jak to podłączyć... :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ja nie dziekuje za spota :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
trzeba było przyjechać wtedy co Ci mówiliśmy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przywieź duuuużo drzewa. Zrobimy jeeeeebitne ognisko :kox: :kox:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
GDZIEEEEE KUURWWWWAAA SPOOOOOOOTTTTTTTT?????????
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to że myłeś dupe 2 miesiące temu nie oznacza że jesteś czysty :naughty:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pisał że w Poznaniu brudasie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no własnie gdzie bo nie wiem gdzie podjechac? Wojutś złożysz mi dzisiaj paścia do 15?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
działa wam GG?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
SANDAŁ jak zwykle dzisiaj nie przyjedzie. Mimo że tydzień temu się zarzekał " nie no za tydzień to już napewno bo tak sobie prace poukładałem że w środe na spota. Na 1000%" Dzisiaj już stała gadka... eee zobaczymy.... itd itd...Jeśli rzeczywiście zrobił sobie wolne na spot, to wynika z tego że pewnie Żona nie chce mu audicy pożyczyć a passatem nie chce się pokazać... Oj Sandał Sandał... Powoli stajesz sie użytkownikiem widmo tego forum. Dużo pisał (kiedyś) nikt go nie widział... Pod względem frekwencji to przebiłeś Baddego... baaaa NAWET wihajstra przebiłeś a to już nie jest łatwe... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
może Teraz wiem że trzeba było od razu iśćna KSW to teraz byłbym dr
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
chyba jak Krzysztof Ibisz racja moje auto tak jak Krzysztof Ibisz jest coraz młodsze :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to jedna z takich historii którą każdy słyszał i wydarzyła się na każdym uniwersytecie... Słyszałem to już z tysiąc razy... Bajeczka jakich wiele... :gwizdanie: :gwizdanie: I pomyśleć że wielki Pan Bankier w to uwierzył :decayed: ... w Św. Mikołaja też jeszcze wierzysz?? :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hmmm a ja byłbym za tym żeby decydował ktoś kto częsciej się pojawia na spotach :decayed: Ja jestem za Nałężem. Audicami k**wa jezdzicie a na ciepłą kurtke nie macie... Przynajmniej będzie zachęta żeby rozpalić jeeeebitne łognisko :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Panowie to autko jest jak dupcia niemowlęcia... Nowiutki lakier na połowie auta :decayed: Czego się czepiacie :kox: :gwizdanie: :decayed: :polew: :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
lepiej nie bo przestanie się podobać jutro wstawie fotke z dzisiejszego dnia jak wyglądało wojtuś Ty coś ostatnio się nam dowcipny zrobiłeś :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
godzic tak jak mówiłem prosiłbym jeszcze jedną wersje wyglądajaącą naturalnie :kox:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew: :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie ktoś, a godzic od nas z forum. Też nie jestem zwolennikiem aż tak dużych przeróbek, aczkolwiek te fotki mi się podobają. :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
kolejne foto w podobnym stylu: [br]Dopisany: 12 Październik 2010, 18:37_________________________________________________[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 19:12_________________________________________________