Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. widzieliście jak to wygląda po pół roku? Mnie osobiście się to nie podoba bo strasznie sięto rysuje w wyniku czego strasznie matowieje...
  2. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  3. dużo dużo lepiej na tych :good: :good:
  4. regulacje lędzwi miałem od początku
  5. taaa ukrytye są.szukaj a znajdziesz. taka zabawa z inż z ingolstadt... a pod prawym dywanikiem masz karteczke z rozpiską jak to podłączyć... :polew: :polew: :polew:
  6. a ja nie dziekuje za spota :decayed:
  7. trzeba było przyjechać wtedy co Ci mówiliśmy
  8. przywieź duuuużo drzewa. Zrobimy jeeeeebitne ognisko :kox: :kox:
  9. GDZIEEEEE KUURWWWWAAA SPOOOOOOOTTTTTTTT?????????
  10. to że myłeś dupe 2 miesiące temu nie oznacza że jesteś czysty :naughty:
  11. no własnie gdzie bo nie wiem gdzie podjechac? Wojutś złożysz mi dzisiaj paścia do 15?
  12. SANDAŁ jak zwykle dzisiaj nie przyjedzie. Mimo że tydzień temu się zarzekał " nie no za tydzień to już napewno bo tak sobie prace poukładałem że w środe na spota. Na 1000%" Dzisiaj już stała gadka... eee zobaczymy.... itd itd...Jeśli rzeczywiście zrobił sobie wolne na spot, to wynika z tego że pewnie Żona nie chce mu audicy pożyczyć a passatem nie chce się pokazać... Oj Sandał Sandał... Powoli stajesz sie użytkownikiem widmo tego forum. Dużo pisał (kiedyś) nikt go nie widział... Pod względem frekwencji to przebiłeś Baddego... baaaa NAWET wihajstra przebiłeś a to już nie jest łatwe... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:
  13. może Teraz wiem że trzeba było od razu iśćna KSW to teraz byłbym dr
  14. chyba jak Krzysztof Ibisz racja moje auto tak jak Krzysztof Ibisz jest coraz młodsze :decayed:
  15. to jedna z takich historii którą każdy słyszał i wydarzyła się na każdym uniwersytecie... Słyszałem to już z tysiąc razy... Bajeczka jakich wiele... :gwizdanie: :gwizdanie: I pomyśleć że wielki Pan Bankier w to uwierzył :decayed: ... w Św. Mikołaja też jeszcze wierzysz?? :polew:
  16. hmmm a ja byłbym za tym żeby decydował ktoś kto częsciej się pojawia na spotach :decayed: Ja jestem za Nałężem. Audicami k**wa jezdzicie a na ciepłą kurtke nie macie... Przynajmniej będzie zachęta żeby rozpalić jeeeebitne łognisko :decayed:
  17. Panowie to autko jest jak dupcia niemowlęcia... Nowiutki lakier na połowie auta :decayed: Czego się czepiacie :kox: :gwizdanie: :decayed: :polew: :polew:
  18. lepiej nie bo przestanie się podobać jutro wstawie fotke z dzisiejszego dnia jak wyglądało wojtuś Ty coś ostatnio się nam dowcipny zrobiłeś :decayed:
  19. godzic tak jak mówiłem prosiłbym jeszcze jedną wersje wyglądajaącą naturalnie :kox:
  20. nie ktoś, a godzic od nas z forum. Też nie jestem zwolennikiem aż tak dużych przeróbek, aczkolwiek te fotki mi się podobają. :polew:
  21. kolejne foto w podobnym stylu: [br]Dopisany: 12 Październik 2010, 18:37_________________________________________________[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 19:12_________________________________________________

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.