Treść opublikowana przez siemian
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
ja u mnie equalizer basu mam na 0, tak samo jak soprany. Jak dam na maxa to sie sluchac nie da... U mnie mam na starych przewodach i jest ok
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
przekrój przewodów zasilających nie ma tutaj znaczenia. Pany jakby co to mam jeszcze jedną tube do avanta do ożenienia
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
wiesz jak to jest. jeden powie że beton inny że miękko. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i upodobań. Ja jestem bardzo zadowolony, aczkolwiek jest dość twardo. Jeśli chodzi o trakcje to dzisiaj troche pojezdzilem po mokrym i jestem bardzo mile zaskoczony trakcją. Trakcja (przynajniej na mokrym) się bardzo bardzo poprawiła. Wcześniej na 2 biegu jak wcisnąłem mocno gaz na mokrym to auto praktycznie nie przyśpieszało. Teraz deptam prawie do końca a zdarza się że koła w ogole nie zabuksują. Miooooodzio
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
spręzyny są z H&R a amory nowe monroe reflex pod zawieszenie sportowe 1be/1bv
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
masz szczescie że Twoje zdjecie jest najładniejsze :good: zagłosowałem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojtuś odpukaj to... Ja już jeden krawęznik zaliczyłem... Ciekawe kiedy zderzak będzie do wymiany... Geometria zrobiona
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
wlasnie nie wiem jak to zrobic, juz dawno chciałem [br]Dopisany: 10 Październik 2011, 16:13_________________________________________________ no dokłądnie i jeszcze się ślinię
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
cichunietenieczko aż słysze swój oddech
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ciekawe kiedy coś urwe... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=39852.msg2671212#msg2671212 ...odpukać
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
tak w ogole to wymieniłem przednie wahacze, łaczniki, przeguby, przekładnie... jezuuu jak tam sie zrobiło cicho na dziurach :kox:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
spoko to jest fela na zime. na lato bedzie jakas ladna 19
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Jechalismy kiedys osobno i Na odcinku 8 km skasowalby mi z 4-5 razy cala dupe. no bo trzeba opozniac hamowanie :decayed: tak sie u nas nie da [br]Dopisany: 06 Październik 2011, 23:41_________________________________________________ miało być troszke niżej, wyszło mocno niżej... Zobaczymy jak się będzie na tym jezdzić...
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
ratraka niestety nie szło szybko dostać teraz ;( a opona to dębica Panie dębica.... żartuję, założyłem Dunlop SP Winter Sport M3 miałem Zmieniłem bo zbyt oklepana :polew: Nie no żartuje. Spoko oponki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
to kup sobie ratrak [br]Dopisany: 09 Październik 2011, 21:31_________________________________________________żeby nie było OT jakie oponki założyłeś na te miniaturki?- Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
moge mieć pionowe Webasto do diesla jesli by ktoś chciał. Jakby cos to PW. Sorki ze OT- [B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
tak- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja też w pracy siedzie dzisiaj cały dzien- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jakie autko :decayed:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: Wojtuś jak tam moje autko?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
buahahahaha...... ło kurrrrwaaa.... buahahaha..... :polew: :polew: :polew:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nakręce coś lepszego bo tamte mi się nie podobały :decayed: :polew: - [B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM