Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Arturoo wydal tyle na naprawy że nie ma na paliwo... Ostatnio mi mówił że wpadł na świetny pomysł jak garażować auto. Zawiózł do Wojtka i kazał mu szukać usterek których nie ma
  2. oj Arturooo to że miała brode i wąsy to nie oznacza od razu że była facetem... :polew:
  3. widzieliście jakie wynalazki jezdzą po Wawie? :polew: :polew: Myślałem że padne jak to zobaczyłem
  4. Kerczi Ty to się chyba we mnie zakochałeś że wszedzie wklejasz moje fotki [br]Dopisany: 18 Październik 2011, 20:07_________________________________________________ czemu to zdjęcie to lustrzane odbicie? Popatrzcie na zegary....
  5. Jak ktoś jest z Wawki i chce oblookać autko na żywo to do jutra będzie stało pod Hotelem Polonia gdzie jestem na weselichu :decayed:
  6. nie podobają mi się ledy w DRLach.
  7. :hi: jak z telefonu to masz wybaczone
  8. no pomyśle. Byłem w dwóch kalendarzach... w ostatnim nawet dwukrotnie, to co teraz by mnie miało zabraknąć
  9. to doradzcie którą bo ja nie wiem
  10. buahahaaaa :polew: :polew: :polew: :polew:
  11. aleś mu teraz komplemanta strzelił. Siemian rezaj RSa :decayed: jeśli by się przez przypadek obił z każdej strony to kto wie :decayed:
  12. gubisz się w zeznaniach Hammer, jeszcze przed chwilą chowałeś go do schowka bo jeszcze cieplutki był a teraz niby ja go mam... :polew: :polew:
  13. Hammer mówiłem Ci że mnie takie zabawki nie kręcą... Pamiętam jak go zachwalałeś... "mam go na stałe na wózku podłaczony do dynamo... Dlatego tak zapierdalam wszedzie... jeszcze nigdy mine nie zawiódł..."
  14. Webasto-no wszystko mam, musze się tylko za to zabrać. Mysle że tak do miesiąca trzeba bedzie temat zamknąć.[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 20:43_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:
  15. Arturo ja słyszałem że Tobie to już nawet na widok miliona dolarów nie staje więc co się tak cieszysz
  16. no wiesz ja też uważam że dobrze że Wojtek to zrobił bo słyszałem że pseudo-mechaników nie brakuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.