Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o Ty Waflu :decayed: Nie zapomnij o oponach zminowych jak jedziesz do Czech... Moim zdaniem najlepiej przez Cieszyn, ale jako że jesteście Krakusami i możecie zaoszczędzić 1,86zł na paliwie to pewnie wybierzecie krótszą droge :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
SS- SuperSiemian :decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to wpadaj na kawe do Sferska :hi: ...patrz wszędzie Cie znajde
-
Nie działa oświetlenie wnętrza w Audi A4 B7
jak ci tak szybko mruga to znaczy że masz gdzieś zwarcie na kablach
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no dzieje się dzieje... Informacja porównywalna z info że KFX przerzuca się z ledzików na lasery... :kox: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 09:31_________________________________________________albo porównywalna z tym ,że moje V w końcu pracuje jak V ,a nie jak R4 Arturooo znowu nie przesadzaj, ja się jeszcze nie żenię... :decayed: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no dzieje się dzieje... Informacja porównywalna z info że KFX przerzuca się z ledzików na lasery... :kox:
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
oczywiscie,w/g mnie Malik ogarnal wszystkie kodowania,jeszcze zastanawiam sie na odlaczeniem zegarow na 12h stawiałbym mimo wszystko na coś w kodowaniu ale głowy nie dam..
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
a dodałeś Navi w adaptacji licznika?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
tzn. co masz pionowe chromy? Jeśli tak to mam nadzieje że zdajesz sobie sprawe że taka wersja w ogole nie istniała
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
hammer zalozył podobno na listwy futerkowe condony w kolorze sraczki... dawaj focie :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
żadne
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
pomiedzy strzalkami kompasem a komputerem przelaczasz sie przyciskiem reset na prawej manetce.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 07:51_________________________________________________ wiedziałem że jestem dla Ciebie wzystkim, całym światem... ale że aż tak... :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a jaka była rozmowa koło ROLLA bo nie pamiętam...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciesze się Kerczi że się podoba
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bardzo śmieszne Tomciu :decayed: :decayed:Takie akurat na twoim poziomie :tongue4:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzięki Arturku :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie oficjalnie ogłaszam że wczoraj się zaręczyłem. Oczywiście jak przystało na sympatyka marki Audi- oświadczyny odbyły się w samochodzie... Co prawda miejsce to nie było pierwotnie planowane na zaręczyny ale tak wyszło Poznaliśmy się dzięki Audi to i zaręczyny mogły w nim być. :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie oficjalnie ogłaszam że wczoraj się zaręczyłem. Oczywiście jak przystało na sympatyka marki Audi- oświadczyny odbyły się w samochodzie... Co prawda miejsce to nie było pierwotnie planowane na zaręczyny ale tak wyszło Poznaliśmy się dzięki Audi to i zaręczyny mogły w nim być. :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No gdybyśmy rozmawiali o Realu i Barcelonie - to bym się zgodził... Ale z okazji Świętej Wojny dyspenza musi być no i po co Wam te dyskusje jak TSP wam i tak wszystkim wleje :decayed: :polew: :polew:
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu