Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. o Ty Waflu :decayed: Nie zapomnij o oponach zminowych jak jedziesz do Czech... Moim zdaniem najlepiej przez Cieszyn, ale jako że jesteście Krakusami i możecie zaoszczędzić 1,86zł na paliwie to pewnie wybierzecie krótszą droge :decayed:
  2. :polew: :polew: :polew:
  3. SS- SuperSiemian :decayed:
  4. to wpadaj na kawe do Sferska :hi: ...patrz wszędzie Cie znajde
  5. jak ci tak szybko mruga to znaczy że masz gdzieś zwarcie na kablach
  6. no dzieje się dzieje... Informacja porównywalna z info że KFX przerzuca się z ledzików na lasery... :kox: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 09:31_________________________________________________albo porównywalna z tym ,że moje V w końcu pracuje jak V ,a nie jak R4 Arturooo znowu nie przesadzaj, ja się jeszcze nie żenię... :decayed: :polew: :polew:
  7. no dzieje się dzieje... Informacja porównywalna z info że KFX przerzuca się z ledzików na lasery... :kox:
  8. oczywiscie,w/g mnie Malik ogarnal wszystkie kodowania,jeszcze zastanawiam sie na odlaczeniem zegarow na 12h stawiałbym mimo wszystko na coś w kodowaniu ale głowy nie dam..
  9. tzn. co masz pionowe chromy? Jeśli tak to mam nadzieje że zdajesz sobie sprawe że taka wersja w ogole nie istniała
  10. hammer zalozył podobno na listwy futerkowe condony w kolorze sraczki... dawaj focie :decayed:
  11. pomiedzy strzalkami kompasem a komputerem przelaczasz sie przyciskiem reset na prawej manetce.
  12. :hi:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 07:51_________________________________________________ wiedziałem że jestem dla Ciebie wzystkim, całym światem... ale że aż tak... :polew: :polew:
  13. a jaka była rozmowa koło ROLLA bo nie pamiętam...
  14. ciesze się Kerczi że się podoba
  15. bardzo śmieszne Tomciu :decayed: :decayed:Takie akurat na twoim poziomie :tongue4:
  16. Panowie oficjalnie ogłaszam że wczoraj się zaręczyłem. Oczywiście jak przystało na sympatyka marki Audi- oświadczyny odbyły się w samochodzie... Co prawda miejsce to nie było pierwotnie planowane na zaręczyny ale tak wyszło Poznaliśmy się dzięki Audi to i zaręczyny mogły w nim być. :decayed:
  17. Panowie oficjalnie ogłaszam że wczoraj się zaręczyłem. Oczywiście jak przystało na sympatyka marki Audi- oświadczyny odbyły się w samochodzie... Co prawda miejsce to nie było pierwotnie planowane na zaręczyny ale tak wyszło Poznaliśmy się dzięki Audi to i zaręczyny mogły w nim być. :decayed:
  18. No gdybyśmy rozmawiali o Realu i Barcelonie - to bym się zgodził... Ale z okazji Świętej Wojny dyspenza musi być no i po co Wam te dyskusje jak TSP wam i tak wszystkim wleje :decayed: :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.