Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
elegancko bylo :> i wiem co mam do wymiany w audiczce postaram sie przyjezdzac jak najczesciej uuuu... to jak ja przyjade to w ogole oszalejesz... :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no wlasnie tak myslalem, ze ktos nowy moze miec problem z rozkminieniem co sie dzieje a ten na pewno zrobi szybko. jak juz bedzie dzialalo pojade do kogos innego zeby mi zalozyl nowy alarm - no chyba ze trafie na fachowca ktory powie ze zdemontuje tamten i zalozy nowy nikt Ci sie nie podejmie poprawiania po kimś...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Seryjny aku to 72Ah/380A. 100Ah to już sporo - nie wiem czy alternator 140A to udźwignie... Z tego co pamietam to Dawid_n miał dokładnie taki sam alternator 140A a aku seryjny 95Ah. Kiedyś to na szybko sprawdzałem w kodach wyposażenia.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ja mam varte silver 100ah[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 19:53_________________________________________________a jaki Ty Bartek miałeś w serii aku? Dawid_n w poprzedniej audicy 2.0 tdi z multitonic miał 95Ah
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ooo to mozesz mi glosnik przywiezc przy okazji wiem, pamietam o tym :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
żeby zobaczyc czy dalej jestes taki brzydki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja będe za tydzień :kox:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
obrażalski przyszedł... uwaga co piszemy żeby jaśniepana nie urazić :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
czasami demokracja jest złym ustrojem... Może tutaj trzeba ostrej ręki. Zarządzić- spoty o tej i o tej tu i tu. Podoba sie to przyjezdzać nie podoba to spier... . Ci którzy naprawde chcą to przyjadą, a tym którym się nie chce to choćbyście zrobili podjazd z platków róż to i tak powiedzą że ich w dupska gryzie...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ostatni DIY jaki Bart zrobi o tym aucie to będzie: "Jak z B6 zrobić B8- Fotostory" :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
choćby herbata kosztowała 15zl to czy to naprawde tak trudno wydać na nią 15 zł raz na 2 tygodnie? To wychodzi złotówka dziennie... A napewno tyle nie kosztuje...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no i właśnie o tym pisze. Każdy narzeka a nikt nic nie proponuje KONKRETNEGO. Przynajmniej tutaj na forum nie padło zbyt wiele takich propozycji. Macie spoty dość rzadko bo co dwa tygodnie więc tym bardziej nie widze problemu w zarezerwowaniu miejsca w jakiejś knajpie. Wydaje mi się że wydanie 10-15zł raz na dwa tygodnie na coś do picia nie jest wielkim wydatkiem (tym bardziej że nie wszyscy muszą coś zamawiać). Nie chce mi się również wierzyć żeby nie dało się podjechać choćby do głupiego McDonalda (nie wiem czy macie w Rybniku) czy czegoś w tym rodzaju. Z doświadczenia wiem że jak jeszcze mieszkałem w Krk to często po spocie jechaliśmy na 10 aut do McDonalda czy KFC i zawsze znalazło się miejsce. Wydaje mi się że ceny w takich fast-foodach są w miare przystępne, a teren na tyle "neutralny" że nie trzeba robić żadnych rezerwacji tylko poprostu się "wbić". Jeśli tak nie chcecie to możecie zawsze zrobić spoty rotacyjne. Raz na powietru a za dwa tygodnie w knajpce jakiejś. To daje realną szanse że ktoś kto nie chce marznąć na zewnątrz (osobiście mnie to troche dziwi bo każdy ma chyba w domu jakąs cieplejszą kurtke, ale jestem w stanie to zrozumieć) będzie raz w miesiącu na spocie. Pozdro
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiek ale poczytaj sobie na spokojnie , na chłodno Wasze wypowiedzi. Ostatnie 10 stron to rozmowa głuchego z głuchym... Każdy mówi swoje po 10 razy i nikt nie przyjmuje innych argumentów poza swoimi... Nie wierze że nie jesteście w stanie osiągnąc kompromisu...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jak nie twoje małpy to nie komentuj, a uśmiech można zmyć. takimi wypowiedziami wystawiasz sobie tylko wizytówke... Widać że reprezentujesz wysoki poziom... pogratulować...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
czytałem do końca dlatego sie nie przywitałem... (10 stron to troche trwało) :hi: :hi: Powiem tak... dawno się tak nie uśmiałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 11:43_________________________________________________powiem tak ŻENUAAA!!!! Na szczęscie to nie moje małpy, nie mój cyrk... Spadam stąd bo robi się to powoli żałosne...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tojuż wiem kto dziś euro palety przywiezie ,wczoraj widziałem nadstan nie nie mnie dzis nie będzie [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 11:24_________________________________________________ja myśle że Wihu powinien wziąć przykład z Rybnickich dzieciaczków, strzelić focha i zawiesić spoty do odwołania :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tobie chyba te opony na głowe spadły... Przecież opcja zimowa to nałęze + dużo drewna :decayed: [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 09:48_________________________________________________ ...chociaż nie Ty zawsze mało bystry byłeś...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
a to pewnie u mnie pod firma
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hmm... nie mam pojecia czyje to :mysli:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
oooo a to gdzie widziales autko? Folia żeby robiła wrażenie to musi być czysta, a auto jest upiedolone niczym stół Durczoka w TVNie... Zresztą folia ma to do siebie że jak autko sie da na myjnie to na następny dzień jest znów uwalone
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
:polew: :polew: nie no bez przesady Panowie jechałem z 4 minuty... ...bo mi sprzęgło ślizga :polew: :polew:
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
jaki kawał to jest 8-9 km
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
każdy ma prawo do własnego zdania...
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
moim zdaniem na fotkach dużo lepiej wygląda niż na żywo...