Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
coś tam dalej nie halo stuki są dalej Za mało trocin :tongue4: :tongue4: nie brak kolanka od rurki do gazu pod maską... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:no: :no:
-
SIEMIANowy Golf MK1 Cabriolet
od roku zastanawiam się co z nim zrobić... Ale nie wykluczone że go sprzedam... Coraz bardziej chodzi mi Garbus po głowie...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wisła jest w BB
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
on pewnie chciał tym okleić całe auto :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:gwizdanie: nie przesadzaj, póltora baku
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
seves chciałbyś... buahaha
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ty nawet nie potrafisz zderzaka rozwalić
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:decayed:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
przyciąc trzeba było standardowe. Ale z tego co wiem to Nosb założył Flyerowi bez przycinania podobno
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hmmm... Arturku a powiedz mi to zdjecie zrobiles przed tym jak jebnales moim autkiem w slupek cofajac, czy po?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobrze napisałeś... zdaje Ci się... młody jesteś... :decayed: Jak nie umieli nic znaleźc to trzeba było powiedzieć "Sorki Arturku ale my w naszej niewiedzy i prostocie pogłębionej niskimi zdolnościami manulanymi i zerownymi umiejejętnościami umysłowymi, znajdując się w dołu intelektualnym by nie powiedzięć depresji, rozkładamy te oto nasze ręcyma i nic nie możemy zrobić" a nie mówić za każdym razem że to napewno to..... ...i to.... ....i to.... ...i już napewno to. ku*** miałem iśc już danwno spać... Przestańcie juz pisać...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
rozliczał też będę wszystkich po kolei ,spokojnie,kasa się kończy , nerwy się kończą a tego na miejscu grzebiących i tych co grzebali bym się raczej obawiał jak to czytałem to nie wiem czemu zobaczyłem w myślach Kaczyńskiego :decayed: Ciekawe czy po wszystkim powiesz: Panie Prezesie melduje wykonanie zadana
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tez spadam. narka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron systemy prowizyjne są najczęsciej tak ułożone że naprawde przykładając się do pracy zarobisz dużo więcej niż przy normalnej pensji z premią. Z zasady ma to motywować. Nie ma czegoś takiego że rynek załamuje się z dnia na dzień... przychodzisz do pracy. Dostajesz oferte 500zł + prowizja. Próbujesz. jesli w pierwszym miesiacu wychodzisz mniej wiecej ok (porównywalnie jak (nazwijmy to) na zwykłej pensji lub troche mniej (pomijam sytuacje jak o razu dobrze zarabiasz) to dajesz sobie jeszcze miesiać-dwa) potem podejmujesz decyzje. Po paru miesiącach jeśli zarobki są ok to normalnie pracujesz i zarabiasz. Nigdzie nie ma tak że będziesz pracował na prowizji i zarabiał załozny 4 koła a nagle przyjdzie załamanie i dostaniesz 1000zł. Zawsze bedzie to sie zminejszało sukcesywnie i wtedy mozęsz z takiej pracy zrezygnować i szukać czego innego. Ogólnie wynagrodzenie prowizyjne jest dobre dla ludz ambitnych którzy chcą coś robić... Niestety mało takich jest... bo najczęsciej mają głowe na karku i dawno prowadzą swoje biznesy...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
taryfą wyjdzie taniej chyba jak doliczysz lakierowanie i oklejanie folią błotników zdartych od obijających się opon to chyba tak :mysli: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dopiero jak mu poweidziałem ?Pepoż mam k**wa nową kierownie założoną u siebie w aucie- nie na sprzedaż,- to zrozumial" :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to jak juztak arturku liczysz to tutaj masz cene nowych: http://www.oponeo.pl/dane-opony/pirelli-sottozero-2-235-40-r18-95-v-xl-mo Zobacz sobie jaki jest bieżnik w nowych... Zurzycie 3mm czyli ok. 40%... no to już wiesz ile masz mi dodać za zurzycie opon :decayed: Wiesz u mnie to jak na poczcie- ta usługa nazywa się priorytet :polew: [br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 23:17_________________________________________________Andrzej jest dobry... dzisiaj do niego dzwonie i mówie że mam nową kierownice, a ten już pyta o cene i czy wezme starą kiere w rozliczenie :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jedziemy jak Pan Bóg przykazał 110 tempomat i ni .uja więcej ,a nie znowu po 3mm z opon,fioletowa łuna na tarczach i 2 baki paliwa w powietrze [br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 23:11_________________________________________________ pojedziesz za to w bagażniku :gwizdanie: nie sięgne wtedy do kierownicy. nawet pomimo tego że jest taka gruba
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jedziemy jak Pan Bóg przykazał 110 tempomat i ni .uja więcej ,a nie znowu po 3mm z opon,fioletowa łuna na tarczach i 2 baki paliwa w powietrze widze że już obliczyłeś zurzycie opon.. jestem z Ciebie dumny. Mam Ci podać cene katalogową żebyś sobie obliczył amortyzacje? :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no a mimo to czym się zajmujesz powiedzieć nie chcesz... tajeminca...?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wiesz jak to jest. zależy na czasie. Jak nad kimś osobiście nie będziesz stał to g... zrobi... resztą teraz to i tak wszystko poplanowane... Dobra narka. Ja ide spać, bo musze jutro tego gamonia obwieźć tam i z powrotem [br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 23:07_________________________________________________ to uprzedz go że może go śmignąc takie szybkie w czarnym macie niech w lusterka patrzy i nie wyjeżdza na lewy pas
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
też doszliśmy do takiego wniosku... Szkoda że Artur to zauważył dopiero jak wbiliśmy to do navi
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
co Ty Arturoo w Hammera się bawisz że zawsze musisz mieć ostatnie słowo... :mysli: :polew: