Treść opublikowana przez siemian
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
:polew:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
tyle że gryfi nie ma połowy z wymienionych przezemnie czesci pod maska :decayed: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:47_________________________________________________ Robert a co do Twojego pytania na Rybnickich to to by wiele wyjaśniało, ale jednak w tym przypadku nie. Pytałem Hammera... ...zresztą nie przesadzajmy 80 kkm to już coś... to nie godzina czy pół dnia.. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:49_________________________________________________ :decayed: to przyjedz do mnie.... ups zapomniałem nie masz czym
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
60kkm to za często :gwizdanie: ... jak widać po Twoim przykładzie... Po co robić "za często" po 60 kkm jak można po 80 kkm zrobić sobie remont silnika jak pourywa zęby na pasku... Nie ma czegoś takiego jak za często no i widzisz Hammerek robisz naprawy na "zapas" swapy częsci na lepsze a i tak co chwile coś... P.S. Doszły mnie słuchy że Hammer opracowuje już swap rozrządu na jakiś bardziej niezawodny... Po zastąpieniu zawodnej chłodnicy spalin dobrą sprawdzoną rurą od gazu z kolankiem: przyszedł czas na rozrząd... :decayed: Podobno kupił już nawet jakiś mega wytrzymały łańcuch i bedzie przerabiał.. O mam fotke: :polew: Jutro przywioze Ci tez zawór co prosiłeś to od razu EGR zeSwapujesz, tu masz fotke
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 11:47_________________________________________________arturowi aż ślinka pociekła :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
i jak tam Hammer. Tak sobie dzisiaj myslałem przecież nie wyrwało by zębów z paska tak z niczego... musiała jakaś rolka się zblokować... :mysli:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
z tego co mi Hammer mówił to koła miały jeszcze więcej. Ja też kiedyś gdzieś czytałem że jednak zalecają wymiane co 60 kkm... Sam tak nie zrobiłem, nic sie na szczescie nie stało. Pewnie za niedługo zrobie rozrząd żeby nie było że polak mądry po szkodzie...
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
ulalala.... :confused4: :confused4:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
poważnie?? :blink: :blink:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Tak jeździłem, dzięki JESZCZE jezdziłeś... :decayed: :decayed: buahahaha :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kurcze aż dziwne... napisałeś zdanie bez błedu orfograficznego (oprócz qrde ale to slang )... POPO to napewno Ty? Może Cie podmienili..?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: właśnie wstałem... moja głowa... dzieki za impre [br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 12:24_________________________________________________Patrzcie znalazłem coś dla Pepoża http://allegro.pl/emblemat-napis-naklejka-s-line-daewoo-matiz-i1989036974.html :polew:
-
[B7 BLB] Szarpie autem, silnik nie trzyma obrotów
Chłodnica EGR do sprawdzenia wymieniana drugi raz pól roku temu naa gwarancji , wiązka do wymiany to jutro , nie pomoże to testowo pompki przerzucić na inne i sprawdzić jak pracuje. pierwsza pompka wymeiniona 2 miesiące temu na używke ale po niedużym przebiegu i sytuacja bez zmian Sprawdź sygnał z czujnika położenia wału i wałka rozrządu. ok, tego jeszcze nie słyszałem- jak to sprawdzić? Jakie dałeś śruby jak wymieniałeś uszczelniacze? to pytanie do wojtekce. Wojtuś? Czujnik temperatury paliwa musi być sprawny. będzie wymieniony ale nie sądze żeby to on był przyczyną tych problemów Zobacz jeszcze sygnał z pedału gazu odpada- to pierwsze zrobiłem- na tempomacie dzieje się to samo - bardzo podobne jaja miałem w Focusie z benzyną - jak nie ruszałeś pedałem gazu kilka sekund gubił sygnał z pedału gazu. Nowy pedał, adaptacja i parch został uleczony.[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 20:21_________________________________________________Panowie zrobiłem logi dynamiczne grupy 23. Coś dziwnego dzieje sie w zakresie obrotów 2300-2900. Objawy się pogłebiają. Na 6 biegu jest kłopot z rozpedzeniem się przy takich obrotach [br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 22:15_________________________________________________ Pompa tandemowa wymieniona- auto zaczeło jezdzić, szarpanie ustąpiło :notworthy: :notworthy: Będe obserwował plyn chłodniczy. Ale po sprawdzeniu nie wyszło żeby było w nim co2[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 18:37_________________________________________________dziekuje wszystkim za pomoc :hi: :hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:notworthy:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ledzik wezmiesz mnie?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojtuś-nadjeżdzam
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
oj Paweł Paweł a wystarczyło mnie o linka zapytać :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
piter graty
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: to chyba jak sobie postawie pod domem napis Rol
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak Kubica :shocked:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a kto mnie zgarnie? Arturoo licze na Ciebie
-
[B7 BLB] Szarpie autem, silnik nie trzyma obrotów
oki. Plan działania jest następujący. Jutro wymiana wiązki pompowtrysków, sprawdzenie płynu chłodniczego pod kątem co2.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
brawo Arturku nauczyłeś się cytować :good: Jak na Ciebie to naprawde dużo... Teraz nam coś napisz :decayed: