Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. coś czuje ża jak bym założył u siebie jeszcze taką dokłdke z przodu to o kamyczki na drodze bym zahaczał :decayed:
  2. dużo brakuje. Gadałem z goście to jest to co na zdjeciu czyli nie mam pompy dawkującej, pompy paliwa do baku, sterownika pilota, wzmacniacza antenowego
  3. ale dyskusja.... :polew: :polew: JA _pierdo***le... Nex a nie widziałeś tam smoleńskiej mgły? :polew: :polew:
  4. tak tak wojtek już kupił czerwoną róże i wazelinke
  5. :polew: [br]Dopisany: 27 Październik 2011, 09:52_________________________________________________monna w 14 dni?? buahaha...
  6. Podstawowe pytanie... od której godziny? :polew: :polew: :decayed:
  7. no to może mnie uświadom...widocznie jestem głupi
  8. Panowie odchodzimy od tematu. Temat ten nie jest o tym co się powinno a co nie, a o tym co napisał Malik do Łukasza i czy to prawda. Poczekajmy aż Malik odpowie wprost a nie będzie udzielał wymijających odpowiedzi...
  9. Malik ale nie odniosłeś się wprost do tematu... :gwizdanie:
  10. myśle że coś pokręciłeś. I nie chce mi się wierzyć żeby Malikowi chcialo się tak kombinować żeby Cie uciszyć...
  11. jarko cierpliwości nie niecierpliwości Mysle że trzeba w to wciągnąć Macierewicza, on wyjaśni tą sprawe :kox:
  12. nie wiem jak wy ale mnie się wydaje że widziałem podczas wymiany tych PW sztuczną mgłę i słyszałem strzały.... Myśle że Łukasz z Malikiem zaplanowali tą akcje podczas tworzenia Carbonu na strone... :polew: :polew: (Carbon template created by Malik & Lukaszr) a tak na poważnie to nie wierze w jakąkolwiek manipulacje ze strony Malika.
  13. 99% tak
  14. Gratki Themon. Będe miał w przyszłości sparing partnera :decayed: :polew: :polew:
  15. ja nigdy nie sprawdzalem maxa w BRD raz sie tylko rozpedzilem do 235 i to z palcem w nosie , i czuc bylo ze jest jeszcze zapas.Ile tego to juz nie wiem ale 240 , 245 spokojnie sie wydawalo. jechałem dwoma BRD po programie i oba jechały maź 240 i ani grama więcej
  16. nie aż tak... Kazdy licznik troche przekłamuje... Ja pamietam jak się ścigaliśmy z tygrysem w Jarosławcu i cały czas minimalnie odchodziłem. Nie dużo bo nie dużo ale cały czas, a z prędkością te róznice robiły się coraz większe...[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 21:22_________________________________________________wtedy zresztą zobaczyłem że hamownia hamowni nierówna. Wg wykresu auto tygrysa było dużo mocniejsze w każdym przedziale obrotów (zaróno moc jak i monent). O ile przy przyśpieszeniu do 100km/h możemy mówić o lepszym starcie, zmianie biegów itp... o tyle przy prędkościach powyżej 100 liczy się już tylko moc. Scigaliśmy się tam gdzieś tak do prędkości 150 km/h (z tego co pamiętam) i cały czas odchodziłem. Wagi aut są porównywalne...
  17. Tygrys Twoje niby 255 leci? A robiłeś coś z mocą od Jarosławca? Nie chce mi się wierzyć żeby Ci to tyle szło. Mój jedzie max 230km... Fakt masz dłuższą skrzynie, ale biorąc pod uwage że jak się ścigaliśmy w Jarosławcu to Ci odchodziłem nie na ch**ja żeby mocy Ci wystarczyło na 255km/h. Mnie się poprostu moc kończy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.