Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Powiem tak. Widziałem autko na żywo i obiektywnie stwierdzam że jest to jedna z ładniejszych A4 jaką widziałem, jeśli nie najładniejsza... Pare rzeczy bym osobiście zmienił (lotka tył na lotke ori, ściągnął bym te "V6" z błotników, no i oczyiscie wyrzuciłbym te chlapacze ) ale tak to miód malina a nawet więcej :wink4: :decayed: Gratuluje mystic. P.S. Miło było poznać :hi:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
widziałem na żywo i niestety nie podoba mi się
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
dokładnie :hi:
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
oczywiście że ma. Nie dodałeś w adaptacji licznika (chyba to było w liczniku) modułu telefonu... (tam masz 3 listy)
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Miciu nie było wersji z chromem. Grill z s4 miał podwójne piony ale bez chromu...
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Ty jestes z Rybnika to sie nie liczy
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
nie chciałem być tak brutalny [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 22:24_________________________________________________.... ale wiesz to jest wersja egsklózif :polew: :polew: :polew:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
chętnie. Będziesz na uczelni? Ja będe jakoś od 13 do 17
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no można by się spotkać. Tyle że ja dopiero wieczorem bede mial czas. Moge podjecać.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
nie podoba mi sie... moze na żywo lepiej wygląda, ale wątpie... Na zdjeciu rzuca sie w oczy jakies chyba niedociecie po prawej stronie dlugiej listwy, ale może to tylko zludzenie... Hammer nie eksperymentuj... takie jest moje zdanie. Jak chcesz eksperymentow to kup sobie kulki szczescia
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja słyszłałem że tak... ...no a napewno jeśli chodzi o oklejanie listw Mapki i spolszczenia też sam wgrywam i nie dzwonie do hammerka jak BT nie działa ale dzwonisz do siemianka w sprawie wgrywania softu do a6 To był tylko re-telefon no i mi k*rwa pomogłeś wtedy jak Hans żydom... a zadzwonisz jeszcze że Ci sie akumulator pod sklepem w Krk rozładował od oglądania pornoli... Ale powiedz, że było Ci głupio jak ludzie chodzili a Ty nie miałeś znaczka audi na pokrywie z silnika. Przez to moją zakryłeś z zazdrości rozpracowałeś mnie :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja słyszłałem że tak... ...no a napewno jeśli chodzi o oklejanie listw Mapki i spolszczenia też sam wgrywam i nie dzwonie do hammerka jak BT nie działa ale dzwonisz do siemianka w sprawie wgrywania softu do a6 To był tylko re-telefon no i mi k*rwa pomogłeś wtedy jak Hans żydom... :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 11:35_________________________________________________ ja słyszłałem że tak... ...no a napewno jeśli chodzi o oklejanie listw Mapki i spolszczenia też sam wgrywam i nie dzwonie do hammerka jak BT nie działa ale dzwonisz do siemianka w sprawie wgrywania softu do a6 To był tylko re-telefon no i mi k*rwa pomogłeś wtedy jak Hans żydom... a zadzwonisz jeszcze że Ci sie akumulator pod sklepem w Krk rozładował od oglądania pornoli...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ty masz pojechane z mózgiem... co zrobić... :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:naughty:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja słyszłałem że tak... ...no a napewno jeśli chodzi o oklejanie listw pudło jedną oklejałem ja Hammer to teraz klątwa przejdzie na Ciebie i Ty będziesz jezdził z tą listwą przez pól roku od warsztatu do warsztatu i ją naprawiał
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja słyszłałem że tak... ...no a napewno jeśli chodzi o oklejanie listw Mapki i spolszczenia też sam wgrywam i nie dzwonie do hammerka jak BT nie działa ale dzwonisz do siemianka w sprawie wgrywania softu do a6 To był tylko re-telefon
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
buahaha :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hammer podobno przypiął się do kaloryfera, spuścił powietrze z kół w wózku i powiedział że jak mu nie wypłacą 20zł odszkodowania to nigdzie się nie ruszy [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 11:21_________________________________________________ ja słyszłałem że tak... ...no a napewno jeśli chodzi o oklejanie listw
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
zauważyłem wczoraj miło mi :hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
do budy Bateria :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mnie chodziło o autostrade ale po czeskiej stronie, bo do Hradec Kralowe była już podciąnięta a do Kłodzka jest w budowie i nie wiedziałem czy już zrobili. Ale już wiem dzięki Tobie. Po polskiej stronie wiedziałem że jest tylko lekko podremontowana. W każdym razie do Nysy jest nawet szeroko więc można zapierd... Później już gorzej ale póki nie ma śniegu - nie będzie źle :gwizdanie: :bicz: :bicz3: :bicz3: Kolega nauczy się liczyć, później podszkoli się w geografii a dopiero na końcu - bogatszy o zdobytą wiedze - niech się wypowiada. Wiadomo że z Bielska nie ma sensu jechać na Kudową. Ale z Krakowa jest już znacznie bliżej drogą którą opisałem. Poza tym sens ekonomiczny to nie tylko 1,86 zaoszczędzone na paliwie (tylko znacznie więcej. Na skrzynke piwa pewnie się uzbiera). Przez Cieszyn jedziesz grubo ponad 120 km wiochami do autostrady gdzie po drodze jest mnóstwo kontroli policyjnych. Przez Kudową jest tylko ok 30 km wiochami. Biorąc pod uwage to, że przejście jest małe i niewielki ruch tranzytowy - patroli policji również jest dużo mniej. A wszyscy wiemy jak perfidnie skrupulatni są Czesi jeśli chodzi o najmniejsze wykroczenia drogowe :gwizdanie: Nie no przecież się śmałem. Ale gdzie przepraszam masz te 120km wioch? Przecież tam masz prawie cały czas dwupas (może z 20km brakuje
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o jakich kwotach mowa zainteresowany? poczytam sobie [br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 16:20_________________________________________________ w Monnie to ja pracuje w formie wolontariatu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o jakich kwotach mowa