dzięki za wasze rady - generalnie chodziło o to, że 225/50 - wyższy profil = trochę lepszy komfort - ale rzeczywiście chyba postawię na "prowadzenie" i wybiorę 225/ 45
witam
podobny problem jak wyżej - chodzi mi o felgę 17 x 7,5 ale ET 26 - czy nie będą wystawać za bardzo (A4 B6 AVANT zawieszenie nie robione )
- i jaką oponę do tego czy "standard" 225/ 45 - a może więcej "bezpieczeństwa" i 225/50 - czy w ogóle 215 / 50 dzięki z góry za odpowiedź
witam
bak ma 70 litrów - ja robię na baku ok 800 km (po mieście ) - w trasie 900 km
ale oczywiscie zależy to od wielu czynników, stylu jazdy .... mój to raczej ecodriving