Treść opublikowana przez MowilaZeMa18
-
Wgranie polskiego menu do komputera !
No to oczywiste. A jaka kwota ?
-
Wgranie polskiego menu do komputera !
Chodzi mi o volvo s60 i da się na 100%
-
Wgranie polskiego menu do komputera !
Witam Znacie może kogoś kto może mi wgrać polskie menu. Informacje jakie wyświetlają się na zegarach. Np otwarte drzwi brak oleju itp Proszę o kontakt.
-
Co myślicie o tym silniku Swap! !
Z osprzętem za 2 tys. Silnik wyjęty z samochodu juz niestety wiec chyba aż tak nie zaryzykuję. Rozejrze się za porządnym 150km AEB.
-
Co myślicie o tym silniku Swap! !
W aucie mam zrobione całe podwozie prawie nowy wydech wahacze klocki i tarcze no większość wiec nie opłaca mi się go sprzedawać :/
-
Co myślicie o tym silniku Swap! !
Silnik jest wyjęty z samochodu niestety :/ z osprzętem za 2 tys sprzedaje
-
Swap Silnika audi a4 b5 1.8 125km jaki silnik ?
http://olx.pl/i2/oferta/audi-a4-b5-passat-1-8t-ajl-lift-01-silnik-kompletny-gwarancja-CID5-ID90mBP.html#:5b792c66b9 co sądzicie o tym ?
-
Ważna sprawa ! Swap silnika audi a4 b5
Czyli calu aeb i tylko podpiąć kompa od ajl ?
-
Swap Silnika audi a4 b5 1.8 125km jaki silnik ?
A co myślicie o 1.8t AJL 180km ?
-
Ważna sprawa ! Swap silnika audi a4 b5
A 1.8t AJL 180km
-
Co myślicie o tym silniku Swap! !
Witam Chce zrobić Swap swojego silnika 1.8 125km ADR. Co myślicie o tym silniku ? http://olx.pl/i2/oferta/silnik-audi-a4-a6-vw-1-8t-aeb-193km-tuning-abt-281tys-km-CID5-ID9FLZh.html
-
Duże spalania na LPG jak i Pb
Powiem tak nie dawno na całym zbiorniku przejeżdżałem 320km zbiornik 32l aktualnie przejeżdżam max 250km :/
-
Swap Silnika audi a4 b5 1.8 125km jaki silnik ?
Niestety napęd na przód :/ czyli najlepiej wstawić 1.8t jakie oznaczenie silnika ? Będę robił u mechanika niestety albo w jakimś dobrym serwisie co zajmuje się tuningiem.
-
Duże spalania na LPG jak i Pb
W trasie 12l.
-
Swap Silnika audi a4 b5 1.8 125km jaki silnik ?
Witam Prawdopodobnie niestety zbliża się koniec mojego silnika i zamiast wymienić na taki sam planuje zrobić Swap silnika. Posiadam 1.8 125km ADR na jaki najlepiej zamienić 1.8t to minimum 1.8t to dobry pomysł czy lepiej coś mocniejszego ? Jaki silnik najbardziej proponujecie ? Proszę o podpowiedź i ceny jak znacie takiego swapu?
-
Ważna sprawa ! Swap silnika audi a4 b5
Witam Prawdopodobnie niestety zbliża się koniec mojego silnika i zamiast wymienić na taki sam planuje zrobić Swap silnika. Posiadam 1.8 125km ADR na jaki najlepiej zamienić 1.8t to minimum 1.8t to dobry pomysł czy lepiej coś mocniejszego ? Jaki silnik najbardziej proponujecie ? Proszę o podpowiedź i ceny jak znacie takiego swapu?
-
Warszawa i Okolice kto gdzie wymienić olej i zrobić płukanie ?
Witam Poszukuje kogoś kto pożądna wyczyścić mi cały układ oleju silnikowego. Zrobi płukanie i zaleje nowy olej liqui moly 5w-40. Zn ktoś dobrego mechanika albo może któryś z was robił nie raz i chialbym troszkę zarobić. Poszukuje pożądna osobę.
-
Duże spalania na LPG jak i Pb
Byłem wróciłem nowa mapa itp i nic Pb się poprawiło i pali normalnie lecz gaz dalej ciągnie bardzo dużo. Miałem również wymieniane wtrysku gazu na Hana a wcześniej nie wiem jakie były.
-
Do osobówki Nerta truck cleaner 2000 Pilne !
A jak się bardziej rozcienczy ?
-
Do osobówki Nerta truck cleaner 2000 Pilne !
Witam Co myślicie o Nerta truck Cleaner 2000 ? Dobry szampon do samochodu ? Napisane jest ze do ciężarówek jest jakaś różnica ? Używa ktoś tego ?
-
Ręczne osuszanie
Ok dzięki wielkie lepsze tao tao czy mamut ? Po umyciu samochodu i splukaniu zostają mi straszne ślady jak by zacieki na całym uciekam których nie można wytrzeć. Możliwe ze to od wody z karcher czyli ze studni ? Co z tym można zrobić ?
-
Ręczne osuszanie
Co to jest mamut i tao tao ? Mogę jakiś link ?
-
Ręczne osuszanie
Co polecacie do ręcznego osuszania ? Macie jakiś pożądany ręcznik czy raczej pożądna Ircha?
-
Jaka chemia lub kwas do umycia felg aluminiowych
Potrzebuje zmyć z kostki olej, płyn chłodniczy i od wspomagania :/
-
Kupuje Audi Jaki silnik wybrać ?
O tańszym w remontach i łatwo podnieść moc mówisz o 1.8t ?