Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hanyman

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ok a ma ktos moze schemat jak idzie wiazka od czujnika do zegarow bo chce wiedziec czy masz jakies przejscie zeby mozna bylo sprawdzic czy nie ma przebicia na kablu lub na kostce i czy jest dobra masa
  2. to od czego jest ten czujnik za zderzakiem a przed chlodnica klimy i gdzie jest ten czujnik co wskazuje temperature otoczenia
  3. jeszcze nie sprawdzalem vagiem ale moze sie podlacze i sprawdze co pokazuje
  4. Panowie jak najlepiej sprawdzic wiazke, gdzie sie konczy wiazka i czy sie orjentujecie sie ile moze kosztowac taki czujnik ze by nie byl made in china i dzieiki za odpowiedz i czy moga byc inne przyczyny takiego swirowania temperatury niz czujnik lub wiazka czy tylko to moze byc odpowiedzialne za to
  5. Witam mam takie pytanie czy to normalne ze nie raz moje auto samo sie zamyka i nawet jak sa drzwi otwarte od kierowcy bo sprawdzalem i nawet jak siedzialem w srodku to sie zamknal i zaczal wyc alarm a nie raz sie nie zamyka i czy ma to cos wspolnego z tym ze jak otwieram drzwi z pilota to w srodku swieci sie swiatlo ale jak zgasnie i otworze drzwi to sie nie swieca a moim zdanie przy kazdym otwarciu drzwi lampki tez powinny sie swiecic dodam ze probowalem ze wszystkim drzwiami. Z gory dziekuje za odpowiedzi i pomoc POZDDRAWIAM
  6. Witam wszystkich mam takie pytanie.Nie dawno kupilem audi a4 i zauwazylem ze czasami temperatura na wyswietlaczu raz wskazuje dobrze tem. otoczenia a nieraz pokazuje nawet -35. Postanowilem sie temu przyjzec i okazalo sie ze mocowanie czujnika za zderzakiem jest ulamane i teraz czy to ze czujnik lata luzem podczas jazdy moze zle wskazywac czy poprostu jest juz walniety i trzeba go wymienic. Prosze o rade czy to czujnik czy to ze luzem lata czy moze jakis kabel nie laczy. Popzdrawiam i dziekuje z gory za pomoc
  7. Witam wszystkich mam takie pytanie.Nie dawno kupilem audi a4 i zauwazylem ze czasami temperatura na wyswietlaczu raz wskazuje dobrze tem. otoczenia a nieraz pokazuje nawet -35. Postanowilem sie temu przyjzec i okazalo sie ze mocowanie czujnika za zderzakiem jest ulamane i teraz czy to ze czujnik lata luzem podczas jazdy moze zle wskazywac czy poprostu jest juz walniety i trzeba go wymienic. Prosze o rade czy to czujnik czy to ze luzem lata czy moze jakis kabel nie laczy. Popzdrawiam i dziekuje z gory za pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.