Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piolo_Kielce

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wymieniłem pompe i łożysko w przednim prawym kole i chodzi cichutko ;p Sorka że z takim poślizgiem odpowiedź. Pozdrawiam
  2. Witam. Mam pytanie odnośnie wnętrza mojej a4. Wygląda ono tak... Zdzięcie zapożyczone od ""raggaman"" bo akurat nie mam zdjęcia wnętrza swojego ale jest identyko. Bo akurat wszedłem w posiadanie takiego czeguś http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&Item=290258944920&Category=156954&_trksid=p3907.m29 I czy da się takie coś wmontować u mnie, tzn czy istnieje możliwość wymiany panelu . Z góry wielkie dzięki za odp
  3. Jutro to sprawdzę bo akurat będę miał chwile to napisze jaka była przyczyna. Pozdrawiam
  4. ok sprawdzę i napiszę ;p pozdro
  5. Witam. Piszczy( skrzypi) mi przednia lewa elektryczna szyba przy wysuwaniu i zasuwaniu. Wiecie jaka może być przyczyna ?
  6. Witam Szanownych Klubowiczów. Moja przygoda z układem kierowniczym w Audi zaczeła się 2 miesiące temu gdy podczas ratowania siebie i samochodu przed kraksą zmuszony byłem gwałtownie skręcić w prawo następnie w lewo. Przeciążenia były olbrzymie. Po całym zdażeniu kierownica złapała dziwne luzy, przeskakiwała, miała spore luzy , oraz podczas skręcania pojawiały się dziwne dzwięki, tzn pukanie, wycie i jeszcze inne które ciężko nazwać. Ogólnie rzecz biorąc tragedia. Pojechałem do Łodzi zregenerować maglownice bo się okazało że ma wycieki i spore luzy oraz wstawiłem niemca krzyżak bo też był pierdyknięty, ale nadal wczasie skrętu buczy coś dziwnie . I im większa prędkosć buczy bardziej intensywniej. Zrobiłem zbieżność kół i to też nic nie pomogło. Dodam że także po tamtym zdażeniu tzn pare dni po nim, ( stopniowo wysiadała) padła pompa do wspomagania tzn trzeba ziększyć obroty ( dodać gazu) żeby wspomaganie zaczeło chodzić. I Przy maksymalnie skręconej kierownicy, po dodaniu gazy coś skrzypi bardzo głośno. Co może powodować takie dziwne dźwieki podczas skrętów ? Czy jeśli pompa padła ( bo padła , zamówiłem nową ale nadal czekam) to może ona takie dziwne dźwięki wydawać podczas skrętów , jest naprawdę głośno w aucie podczas skrętu. Proszę o pomoc * czy czytałeś regulamin forum ? tam jest wyjaśnione jak się stosuje prefixy przy nazewnictwie wątków oraz, że trzeba uzupełnić profil użytkownika - Łukasz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.