Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFF] Problem z układem kierowniczym


Piolo_Kielce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Klubowiczów. Moja przygoda z układem kierowniczym w Audi zaczeła się 2 miesiące temu gdy podczas ratowania siebie i samochodu przed kraksą zmuszony byłem gwałtownie skręcić w prawo następnie w lewo. Przeciążenia były olbrzymie.

Po całym zdażeniu kierownica złapała dziwne luzy, przeskakiwała, miała spore luzy , oraz podczas skręcania pojawiały się dziwne dzwięki, tzn pukanie, wycie i jeszcze inne które ciężko nazwać. Ogólnie rzecz biorąc tragedia. Pojechałem do Łodzi zregenerować maglownice bo się okazało że ma wycieki i spore luzy oraz wstawiłem niemca krzyżak bo też był pierdyknięty, ale nadal wczasie skrętu buczy coś dziwnie . I im większa prędkosć buczy bardziej intensywniej. Zrobiłem zbieżność kół i to też nic nie pomogło. Dodam że także po tamtym zdażeniu tzn pare dni po nim, ( stopniowo wysiadała) padła pompa do wspomagania tzn trzeba ziększyć obroty ( dodać gazu) żeby wspomaganie zaczeło chodzić. I Przy maksymalnie skręconej kierownicy, po dodaniu gazy coś skrzypi bardzo głośno.

Co może powodować takie dziwne dźwieki podczas skrętów ? Czy jeśli pompa padła ( bo padła , zamówiłem nową ale nadal czekam) to może ona takie dziwne dźwięki wydawać podczas skrętów , jest naprawdę głośno w aucie podczas skrętu. Proszę o pomoc

* czy czytałeś regulamin forum ? tam jest wyjaśnione jak się stosuje prefixy przy nazewnictwie wątków oraz, że trzeba uzupełnić profil użytkownika - Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam wątek dopóki nie uzupełnisz profilu.

Jak przeczytasz regulamin forum i zrobisz co trzeba to napisz do mnie lub któregoś z moderatorów PW to otworzymy wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się bo mam podobny problem. Nie miałem żadnych przygód ale podczas jazdy powyzej 50-60 km/h na łuku w prawo słychać buczenie. Myślałem że to opony bo słychać wyraźnie z prawej strony (przód moze tył) ale dzieje sie tak tylko skręcając w prawo więc opony odpadają. Zbierzność w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...