Treść opublikowana przez monkey_vip
-
Turbo z brd do bpw
Witam czy turbo z 170 ps brd podejdzie bez problemu plug ana play do silnika bpw 140ps????
-
Prośba o analize logów A4 B7
Dzis wloze nowy egr na podmiane zobaczymy co sie bedzie dziac Wymiana EGR rozwiazala sprawe najprawdopodobniej sie przycinal nie wywalalo bledu lecz wartosci byly troszke zawyzone.
-
Prośba o analize logów A4 B7
Program wlasnie wcale nie jest mocny 158 ps i 420Nm dzis odlaczylem wtyczke od egr i jak narazie ok nie przerywa i nie kwiczy moze to egr jest felerny nie wyswietlajac bledu bo jak wytlumaczyc ze szarpie przy wlozonej wtyczce a przy wyciagnietej wszystko ok???
-
Prośba o analize logów A4 B7
wiec w czym moze byc problem??
-
Prośba o analize logów A4 B7
Z prośba o analize logów Audi A4 B7 poszarpowanie w przedziale obrotów 1900-2200 Brak błedów wyczyszczony egr. http://vaglog.pl/log_211021.html http://vaglog.pl/log_211022.html
-
Jaki rozmiar opon najlepszy do B7
A opona 225 45 17 bedzie optymalna i jakiego et szukac?
-
Jaki rozmiar opon najlepszy do B7
Jestem przed kupnem opon i felg alu do mojej B7.Zastanawiam sie nad 16 i 17 pytanie jaki komfort jazdy daja 17 czy czuc kazda dziure w drodze,czy auto jest twarde i czy niszcza szybciej zawieche doradzcie jak to jest i jakie rozmiary. Chcialem 16 wydaja sie takie uniwersalne a 17 ladnie znow wyglada ????
-
Jaki rozmiar opon najlepszy do B7
Jestem przed kupnem opon i felg alu do mojej B7.Zastanawiam sie nad 16 i 17 pytanie jaki konfort jazdy daja 17 czy czuc kazda dziure w drodze,czy auto jest twarde i czy niszcza szybciej zawieche doradzcie jak to jest i jakie rozmiary. Chcialem 16 wydaja sie takie uniwersalne a 17 ladnie znow wyglada ????
-
katalizator Audi a4 b7 BPW
Teraz po zrobieniu juz wiem.Pytalem ale okazało sie ze tylko chyba 2 osoby w Polsce wiedza konkretnie o co chodzi Ty i gosciu w warszawie i teraz juz Ja.Dla forumowiczów warto zalozyc kata po wycieciu DPF jest cicho i nie smierdzi spalinami
-
katalizator Audi a4 b7 BPW
Witam!w aucie zostal wyciety Dpf zostala tylko pucha oraz wylaczony zostal w komputerze.Pytanie z mojej strony brzmi czy moge zalozyc KATALIZATOR od innego audi ale tez a4 b7 2.0 np BRD? Jadac slysze przy dodaniu gazu ta pusta puche po dpf zalezy mi na ciszy w aucie i na zewnatrz bo slychac zawirowanie powietrza w tej puszce oraz w rurze wydechu na koncowkach. Jak sadzicie jest to do zrobienia i czy to sie oplaca kata mam w bdb stanie