Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

monkey_vip

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez monkey_vip

  1. monkey_vip opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam czy turbo z 170 ps brd podejdzie bez problemu plug ana play do silnika bpw 140ps????
  2. Dzis wloze nowy egr na podmiane zobaczymy co sie bedzie dziac Wymiana EGR rozwiazala sprawe najprawdopodobniej sie przycinal nie wywalalo bledu lecz wartosci byly troszke zawyzone.
  3. Program wlasnie wcale nie jest mocny 158 ps i 420Nm dzis odlaczylem wtyczke od egr i jak narazie ok nie przerywa i nie kwiczy moze to egr jest felerny nie wyswietlajac bledu bo jak wytlumaczyc ze szarpie przy wlozonej wtyczce a przy wyciagnietej wszystko ok???
  4. Z prośba o analize logów Audi A4 B7 poszarpowanie w przedziale obrotów 1900-2200 Brak błedów wyczyszczony egr. http://vaglog.pl/log_211021.html http://vaglog.pl/log_211022.html
  5. A opona 225 45 17 bedzie optymalna i jakiego et szukac?
  6. Jestem przed kupnem opon i felg alu do mojej B7.Zastanawiam sie nad 16 i 17 pytanie jaki komfort jazdy daja 17 czy czuc kazda dziure w drodze,czy auto jest twarde i czy niszcza szybciej zawieche doradzcie jak to jest i jakie rozmiary. Chcialem 16 wydaja sie takie uniwersalne a 17 ladnie znow wyglada ????
  7. Jestem przed kupnem opon i felg alu do mojej B7.Zastanawiam sie nad 16 i 17 pytanie jaki konfort jazdy daja 17 czy czuc kazda dziure w drodze,czy auto jest twarde i czy niszcza szybciej zawieche doradzcie jak to jest i jakie rozmiary. Chcialem 16 wydaja sie takie uniwersalne a 17 ladnie znow wyglada ????
  8. Teraz po zrobieniu juz wiem.Pytalem ale okazało sie ze tylko chyba 2 osoby w Polsce wiedza konkretnie o co chodzi Ty i gosciu w warszawie i teraz juz Ja.Dla forumowiczów warto zalozyc kata po wycieciu DPF jest cicho i nie smierdzi spalinami
  9. Witam!w aucie zostal wyciety Dpf zostala tylko pucha oraz wylaczony zostal w komputerze.Pytanie z mojej strony brzmi czy moge zalozyc KATALIZATOR od innego audi ale tez a4 b7 2.0 np BRD? Jadac slysze przy dodaniu gazu ta pusta puche po dpf zalezy mi na ciszy w aucie i na zewnatrz bo slychac zawirowanie powietrza w tej puszce oraz w rurze wydechu na koncowkach. Jak sadzicie jest to do zrobienia i czy to sie oplaca kata mam w bdb stanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.