Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marioxendo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Skrzynia LRV według ETki też ma przełożenie 38/11
  2. Witam, u mnie siedzi zestaw naprawczy, nie mam dojazdówki. Pozdrawiam
  3. Witam, troszkę mnie nie było. w tym czasie wpadło 53 tyś km. i Audiczka trochę świata zwiedziła. Wylądowaliśmy nad morzem... jako że audi posiada tryb pływający zaczeliśmy morską żegluge wyłowili nas w Liverpoolu i kazali jeździć pod prąd... jakoś się udało i zatrzymaliśmy się na chwile w pólnocnej Walii. Sprawiłem sobie dedykowany uchwyt na telefon marki Brodit. Super sprawa lecz niestety wsiadając na miejsce pasażera przywaliłem w niego kolanem i wyłamałem mały plastik wchodzący w kokpit... Nastepny kupie mocowany na wysokości nawiewu;) Jak mówiłem mocy brakowało więc odwiedziłem hamownie i zrobiliśmy lekki programik. Nie wyszło zbyt wiele ale jak na 280tyś przebiegu i seryjne turbo i sprzęglo chyba nie jest źle. Dziś przy przebiegu 292 tyś pierwszy raz uślizgneło się sprzęgło przy redukcji z 6 na 5 i wciśnięcu gazu do podłogi przy 100km/h. Akurat jestem w Holandii więc mam nadzieje że jeszcze około 5 tyś km spokojnej jazdy wytrzyma Jak fundusze pozwolą to zmianie będzie towarzyszyła także zmiana skrzyni i sanek na Q! Gdy turbo zacznie niedomagać mam zamiar wstawić od CAHA i zrobić jakieś 200-210KM i dłuższy wykresik. Pozdrawiam serdecznie.
  4. na żywo wygląda dużo lepiej
  5. OK, nie ma jeszcze żadnych zdjęć bo nie chciałem brać nikogo zdjęć bez pozwolenia i nie wiedziałem jak przyjmiecie pomysł. Ogarnie sie na spokojnie
  6. Jako że chyba wszyscy mamy smartfony, pozwoliłem sobie utworzyć grupę spotów wrocławskich. Myślę że łatwiej będzie się kontaktować i wstawiać np zdjęcia Co myślicie o tym pomyśle? Jak wam się podoba to zapraszam. https://www.facebook.com/spotymilenijny Oczywiście przekaże szczurazowi admina bo to jego temat
  7. Otóż to, smiesznie też jak ktoś podaje cyferki z internetu i sie kłóci z kimś kto już tym wszystkim jeździł i ma porównanie:D
  8. Niestety mam przed lift Chyba że chcecie porównać i przed liftem 3 samochody
  9. ok już wiem. wyjeżdzam już
  10. nie wiem gdzie tam sie wjeżdza. tam przy rondzie?
  11. ja standardowo podjade
  12. Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia A tak ogólnie to kozak r8 mam nadzieje zobaczyć kiedyś na spocie
  13. Nooo póki co żyje. Ale po 1 odpaleniu klepal jak głupi. Wszystko ustawione i chodzi pięknie.nAwet mniej dymi haha u młodego w golfie nie został czasem mój wyjmak do pinów czerwony? przedzwoń do niego i spytaj, bo kuźwa nie mogę go znaleźć Dam znac. Chyba że już gofra pogoniłSzczurek plamisz haha przyjechał na chwilę i zostawił kałuże Niechce nic mówić ale za Tobą mineralnym jechało...
  14. ja wpadne jak coś
  15. To co w niedziele pod milenijnym ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.