Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ponury

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponury

  1. kubełki są w planach, lecz nic nie mogę znaleźć nic ciekawego, a chciałbym zrobić wszystko razem z boczkami Dziękuje,
  2. Wreszcie się udało powinno być git
  3. ojoj, ja je widzę Już zaraz będzie gotowe Danke
  4. Cześć Wszystkim Chciałbym przedstawić wam mojego klekota, lift, rocznik 2000 silnik 1.9 AJM zdjęcia od razu po zakupie Jeśli chodzi o silnik to naprawdę w dobrej kondycji, ale reszta pod zespołów to niczym Lidl, co tydzień coś nowego odnajduję w nim :< Oczywiście zacząłem robić hamulce, których praktycznie nie było i do tego zaczęło łożysko w kole dawać o osobie znaki oczywiście przyszło do wymiany dywanu bo z tyłu można było umyć sobie nogi haha Wpadła też nowa fela 18 Ronal No i wreszcie przyszedł czas na to aby trochę zejść z tej kozy i założone -60 w tył -60 przód a o to efekt końcowy No i taki mały setup zimowy Plany na przyszłość: **Klapa S4- Kupiona czeka na malowanie i założenie **Bose- Kupione czeka na założenie **Navi ** Korekta lakieru ** Wystrojenie +/- 180 ** dołożenie Xenon'u **Pełen Fis **zmiana Turbo (większe :D) Na razie nie mam takich odległych planów, realizuje to co mam w zasięgu ręki Od momentu zakupu, czyli zrobione około 30tyś, sprawuję się wzorowo nigdy nie stanął w polu, jedynie co to zauważyłem że pękł wąż paliwowy dochodzący do pompy i strasznie śmierdzi w środku :x
  5. Czyli za bardzo nie ma czym sie tym przejmować, to teraz jeszcze dręczy mnie pytanie dla czego słabo chodzi, to znaczy chłodzi ale jeśli jest bardzo gorąco to nie ma zimy tylko jest taki powiew chłodnego powietrza a do tego dziś zaczął Piszczec pasek od klimy, Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka Filtr kabinowy wymieniłem, jeśli chodzi o dysze to nic w tym temacie nie działalem Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  6. Cześć Mam otóż problem ze kiedy zgasze silnik przez około 30 sek słuchać jak w okolicy prawej strony na podszybiu ucieka czynnik, klimatyzacja była była nabijana w maju, dodam że bardzo słabo chłodzi i panela środkowego nie leci powietrze, czy miał ktoś może podobne objawy? Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.