Treść opublikowana przez Ponury
-
Spociki Łódzkie
Chyba Łódź już zapomniała
-
Swap 3.0 ASN na 1.8Turbo BEX, problem ze skrzynią FLV
Tylko fre to jest manual z tego co widzę więc jest w ogóle inna sytuacja. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Swap 3.0 ASN na 1.8Turbo BEX, problem ze skrzynią FLV
A jaka w tej chwili masz skrzynię? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Swap 3.0 ASN na 1.8Turbo BEX, problem ze skrzynią FLV
A powiedz mi manual czy tip? Bo czy w b6 czy c5 takie same oznaczenia skrzyń występują. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Swap 3.0 ASN na 1.8Turbo BEX, problem ze skrzynią FLV
Cześć! Niestety 3.0 umarło i jestem w trakcie robienia swap'u na 1.8t, kupiłem kompletny silnik, prócz skrzyni biegów, którą postanowiłem założyć z 3.0 bo była po kapitalnym remoncie. Niestety zaczęły się schody, kiedy mój mechanik chciał spasować skrzynie okazało się, że różnica jest 5mm, na rozstawie śrub (patrz zdjęcie 1.) Kiedy zacząłem szperać w internecie okazuje się że inżynierzy stwierdzili, że w 3.0 włożą całkiem inną skrzynie biegów, która będzie pasowała tylko w 3.0, ponieważ jak już wcześniej mówiłem różni się ona wielkością około 5mm od standardowych. Teraz mam do was pytanie, czy ktoś może kiedyś robił takiego swapa? Słyszałem o jakiś adapterach, ale nigdzie nie mogę znaleźć, a blokuje mi to cały czas pracę nad moim 1.8t :< Helpp! A zapomniałem dodać, że prace są w A6 C5
-
3.0 Asn, Swap na 1.8T BEX Quattro A6 c5
Cześć Wszystkim Niestety 3.0 padło, wiec plan jest prosty wsadzić do A6 C5 1.8T. Silnik został zakupiony razem z wiązką i teraz mam do was pytanie jak to jest z sterownikiem komputera silnika oraz sterownikiem skrzyni? Czy muszę zakupić od Bex'a sterownik od automatu tip? Czy może być sterownik silnika od multi ? I też się to tyczy jeśli chodzi o komputer do skrzyni?
-
Brak nawiewu środkowy panel
Cześć, otóż mam problem z kratką środkową nawiew ponieważ w ogóle nie leci powietrze, z bocznych jako takich lecz z środka niestety nie leci nic :/ Czy miał ktoś może problem podobny? Niby słychać że silniczek pracuje chodź dosyć ciężej niż pozostałe. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[A4 b5] kodowanie licznika
Wskazówki nie pamięta czy chodzą, temu elektrykowi nie udało się w ogóle zdjąć imma, Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[A4 b5] kodowanie licznika
Wypial płytkę jakąś z licznika i podpial ja do komputera stacjonarnego następnie uwalila się płytka i kupił jakąś nową i nie mógł przepisać immo to podłączył się bezpośrednio do komputera w samochodzie i fis już nie działa. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[A4 b5] kodowanie licznika
Można jakoś to sprawdzić abym bezpodstawnie nie robił awantury ? Z licznikiem niby komputer się łączy. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[A4 b5] kodowanie licznika
Cześć, Zakupiłem ostatnio licznik z pełnym fisem do mojego lifta, gdzie wcześniej był półfis, gdy podłączyłem nowy zegar, wszystko śmigało, tz, pokazywał tem, palił się fis, oprócz tego, że nie chciał odpalić, no ale nie miałem zakodowanego immo, postanowiłem, że oddam go elektryka, żeby przepiął mi immo, no ale nagle się okazało się, że gdy go przepinał uwaliła się płytka jakaś, no i po dłuższej dyskusji zamontował jakąś płytkę, ale niestety okazało się, że rozkodował się i pokazują się tylko kontroli od świec abs, itp. Czy ktoś mógłby mi pomóc go zakodować.
-
Avf jak rozróżnić od ajm
Cześć tak jak w temacie, posiadam b5 polifta seryjnie siedzi tam ajm lecz ostatnio patrząc na pokrywę rozrządu piszę avf i stąd moje zapytanie w jaki sposób można te dwa silniki rozpoznać. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5] Klekot by. Ponury
ale myślę ze dopiero w połowie sezonu będę szukał jakiś nowe kapcie
-
[A4 B5] Klekot by. Ponury
właśnie myślałem o Tym aby kupić z a6 C5, ale to dopiero w planach jak będzie moc i się skończą te, (pewnie na Wiosnę )
-
[A4 B5] Klekot by. Ponury
Tak naprawdę brałem te bo nic Ciekawego mi nie zaoferowano i za bardzo nie miałem czasu szukać jakiś innych opcji, a potrzebowałem samochód na wyjazd, a że stosowałem wcześniej ATE i za bardzo mnie nie zawiodły los padł na to, ale będę miał na uwadze Twoją propozycję co do kupna tarczy, a myślę ze niedługo będzie czas na wymianę przednich tarcz i klocków, swoje km już mają
-
[A4 B5] Klekot by. Ponury
Chodzi Ci o nazwę ? ATE, takie są aktualnie i rozmiar jest ich też oryginalny.
-
[A4 B5] Klekot by. Ponury
wiesz co szczerze powiedziawszy to nie zapomniałem jutro pójdę do garażu to zobaczę
-
Czarna B5 FL 1.9 TDi Avant
Wiesz co u mnie w pewnym momencie też nie cichła się cofnąć, ale trochę pokombinowałem przód/tył i jakoś zeszła na dół i trzyma się do tej pory, a że teraz u na są deszcze tak wiec działa w najwyższym trybie i opada na swoje miejsce.
-
Czarna B5 FL 1.9 TDi Avant
Elegancka furmanka no i oczywiście AFN ;> BTW miałem też tak jak Ty wycieraczkami i dociągałem je do końca i jak na razie jest z nimi spokój trzymają swoją pozycję
-
A4 B5 Avant 1.8T Quattro - przeprowadzka na podwójnym gazie
Fajna baza, powodzenia w modzeniu,
-
[A4 B5] Klekot by. Ponury
A Dziękuje, też mi się podoba to fotka Furka kupiona z okolic Rumi
-
[A4 B5] Klekot by. Ponury
Na raz myślę nad zmianą opon na 205/35? myslę ze będzie ciut mniejszy balon i ładniej będzie się chować
-
[A4 B5] Klekot by. Ponury
Fakt, balon jest , najbardziej lewa strona trze przy skręcaniu nie mówię już jak mam te zimówki profil 195/65 xDD
-
[A4 B5] Klekot by. Ponury
Kupiłem amortyzatory Mts'a plus sprężyny -60, z tego co poczytałem o nich to były dedykowane do S4,(niebieskie) i z takiej też zostały one wyjęte, siedziała by ciut niżej gdyby był trochę cięższy przód, jak na razie przy takie kombinacji są małe problemy z skręcaniem
-
[A4 B5] Klekot by. Ponury
Jest i klapa S4 z lotką Czeka tylko teraz na pomalowanie razem z zderzakiem .