Treść opublikowana przez DanielAudiDaniel
-
Proszę o wyjaśnienie tego błędu - 16395
Witam wszystkich pacjent to audi 1.8t BFB 163 km mam problem z falującymi obrotami na zimnym silniku falują obroty tak że auto mało nie zgaśnie a po osiągnieciu tak 60/70 stopni wszystko ustaję dodam że na gazie i na benzynie pojechałem do kolegi i wyskoczyły dwa błędy : - 17698- czujnik temp. płynu chłodzącego na wyjściu z chłodnicy (G83) P1290-002-sygnał za duży - Sporadyczny - 16395- Z1 przestawienie wałka rozrządu w kier. później P0011 - 002 - Nieosiągnięta wartość wymagana- Sporadyczny Proszę o pomoc i z góry bardzo dziękuję pozdrawiam
-
szarpanie
Witam wszystkich pacjent to audi 1.8t BFB 163 km mam problem z falującymi obrotami na zimnym silniku falują obroty tak że auto mało nie zgaśnie a po osiągnieciu tak 60/70 stopni wszystko ustaję dodam że na gazie i na benzynie pojechałem do kolegi i wyskoczyły dwa błędy : - 17698- czujnik temp. płynu chłodzącego na wyjściu z chłodnicy (G83) P1290-002-sygnał za duży - Sporadyczny - 16395- Z1 przestawienie wałka rozrządu w kier. później P0011 - 002 - Nieosiągnięta wartość wymagana- Sporadyczny Proszę o pomoc i z góry bardzo dziękuję pozdrawiam
-
Spoty Przemyśl
Mi na chwilę obecną również pasuje weekend będę śledzić wątek o której i gdzie Pozdrowienia i do zobaczenia
-
Spoty Przemyśl
Ja również dziękuję za spotkanie Frekwencja była bardzo wysoka pomimo pogody Furki na wypasie a w szczególności właściciele do następnego trzymajcie się ciepło i miliona kilometrów
-
Spoty Przemyśl
cześć dzisiaj wszystko aktualne ?
-
Spoty Przemyśl
Spotkamy się na dolnym parkingu a później ustalimy jak będzie padać
-
Spoty Przemyśl
Ja też w sobotę o 16 jestem na 100% proponuję dolny parking koło stoku , bo jadąc na kopiec to szkoda zawieszenia jak będzie padać to podjedziemy na parking w galerii
-
Spoty Przemyśl
Mi sobota pasuje dla mnie 16 będzie najlepiej na spokojnie obiadek się przetrawi
-
Spoty Przemyśl
Cześć wszystkim mi pasuję w środę popołudniu Bo w czwartek mam wyjazd :/
-
Spoty Przemyśl
Powitać im nas będzie więcej tym lepiej
-
Spoty Przemyśl
Ja jestem za spocikiem nic mi nie wypadnie jak w ostatnim czasie Pozdrówki
-
Spoty Przemyśl
Kolega się nie rozgląda bo nie pokazał cześć
-
Spoty Przemyśl
Dzisiaj o 13.30 widziałem Sylwka na krzyżówce w Żurawicy ja wyjeżdżałem z Żoną z Żurawicy do Przemyśla Pozdrawiam
-
Spoty Przemyśl
Szkoda że nie wchodziłem na forum :/ bo też bym przyjechał do zobaczenia na spocie lub na mieście
-
Zamek klapy bagażnika
Witam wszystkich od wczoraj mam problem z zamkiem bagażnika :/ Cały czas mi świeci na Fisie otwarta klapa bagażnika i cały czas świecą mi światełka :/ "wymontowałem żarówki". Otwieranie z pilota działa. Co mogę z tym zrobić ?trzeba nowy zamek ? jak tak to jaki dobrać ? i może ma ktoś do sprzedania z Góry dziękuję za odpowiedzi pozdrawiam
-
Spoty Przemyśl
Witam wszystkich ja też w niedzielę odpadam :/ mam nadzieję że do zobaczenia może w następny weekend
-
Spoty Przemyśl
Kamilu będę wdzięczny jak pomożesz mi zrobić podświetlenie drzwi może następnym razem będzie nas jeszcze więcej następnym razem dłużej się posiedzi ja na mechanice się nie znam więc Sylwek nie pomogę
-
Spoty Przemyśl
Dziękuję wam za spota fajnie było się spotkać fajne macie Audiczki pozdrawiam i do zobaczenia
-
Spoty Przemyśl
Ja też proponuję galerię bo cały czas pada a nie będziemy moknąć do zobaczenia o 16 Kamil ja nie mam jak pożyczyć miernika lakieru :/
-
Spoty Przemyśl
Dzisiaj w galerii widziany Sylwek pozdrawiam i do zobaczenia jutro
-
Spoty Przemyśl
Dokładnie jak będzie padać to galeria koło myjni Kamil możemy spróbować wymienić Kabel się przyda chętnie podepnę moją Audiczkę do zobaczenia już za 2 dni pozdrawiam
-
Spoty Przemyśl
ja też będę to jest nas 3
-
Spoty Przemyśl
To na spocie dowiem się co i jak z polerką bo chcę coś zrobić z lakierem Ok w takim razie zostaje przyszła niedziela proponuję o 16 na dolnym parkingu stoku
-
Spoty Przemyśl
Szkoda że jesteś zmuszony do sprzedania Audiczki :/ ja bym mógł dzisiaj przyjechać ale tak po 19 wcześniej się nie wyrobie
-
Spoty Przemyśl
Ja nie umiem polerować chyba że mnie nauczysz domyślam się ile to roboty robię w domu całe mieszkalne poddasze więc troszkę kasy idzie