Treść opublikowana przez DanielAudiDaniel
-
Spoty Przemyśl
Kamil jak sprzedasz swoją Audi to będę mógł podstawić Ci swoją Audi do polerki właśnie zauważyłem że można samemu się pobawić ja mam zamiar włożyć rns-a , końcówki wydechu ,podświetlenie drzwi i może kierownica , ale to wszystko ja skończę remonty i zobaczę ile kaski zostanie i jeszcze bym chciał zrobić wyłączenie poduszki
-
Spoty Przemyśl
Ja nie mam garażu więc autko jest całe brudne :/ Może na wiosnę Kamilu u mnie strzelisz polerkę ? Kamilu troszkę powalczyłem i wymieniłem lusterko z dużą pomocą forum już w przyszłym tygodniu ma się pojawić słoneczko Raczej garaż mam ale nie ogrzewany więc nie ma jak umyć
-
Spoty Przemyśl
Ja też mogę dzisiaj nie ma problemu dla mnie też może być galeria bo na stoku dzisiaj jest Szydło i trzeba uważać na limuzyny
-
Spoty Przemyśl
To na dzień dzisiejszy następna niedziela spocik
-
Spoty Przemyśl
Dla mnie może być w następny weekend
-
Spoty Przemyśl
Ja jestem zdecydowanie za spotem Kamil może uda się zorganizować spota zanim sprzedasz swoja Audi
-
Audi a4 b6 1.8T 220hp Quattro bex by Sylwek :) RPR :) edit
Cześć taki kolor Audiki jak mój założyłem na Podkarpaciu spoty Przemyśl więc tam możemy się umówić na spota jest nas coraz więcej pozdrawiam i do zobaczenia
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Witam wszystkich Miałem zwykłe wycieraczki w mojej b6 zmieniłem na aero z b7 kupiłem wycieraczki bosch w marcu tego roku działały do listopada i zaczęły robić okropne smugi :/ wymieniłem pióra na valeo działały rewelacyjnie 2 dni teraz smugi dalej wróciły :/ czym to może być spowodowane ? może byś słabo dokręcone ramie i nie dociska dobrze do szyby ? może trzeba bardziej nagiąć ramię do szyby ? nie wiem co się dzieję ale jest to udręka :/ z góry bardzo dziękuję za porady pozdrawiam
-
Spoty Przemyśl
Kamil może się zorganizuje jakiegoś przed świątecznego spota ?
-
Spoty Przemyśl
Cześć jest coś 4 osoby z Przemyśla a tak to ciężko :/
-
Spoty Przemyśl
Przepraszam wszystkich coś mi się pomieszało z godziną :/ może w ten weekend coś zrobimy ? ustalmy wspólnie termin i pierwszy spot w Przemyślu się uda pozdrawiam do zobaczenia Cześć wszystkim robimy jakieś spotkanie w tygodniu ?
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdrowienia dla Kolegi z sedana widzianego dzisiaj na ul.Kopernika w Przemyślu. Ps.myślałem że zatrzymasz się na przystanku do następnego pozdrawiam
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdrawiam również myślę że też Cię widziałem takie ciemne kombi? Chyba że to ktoś inny. My się mijaliśmy na mostku w Żurawicy również srebrne Audi pokazywałem cześć ale ciemny okular robi robotę Pozdrawiam i do zobaczenia
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Dzisiaj w Żurawicy o godz.11.30 widziany Kolega w A4B6 srebrne kombi początek blach RZE Pozdrowienia dla Kolegi
-
Spoty Przemyśl
Byłem na parkingu do 17.30 nikt nie przyjechał więc zostanie nam coś innego do zorganizowania Witek odczytałem wiadomość na tel. tylko nie mogę wysyłać wiadomości z teli pojechałem na ten parking za Orlen postałem również z 15 min i do domu mam nadzieję że do zobaczenia wkrótce pozdrawiam
-
Spoty Przemyśl
Ok ja będę czekać jak nikt nie przyjedzie to może innym razem
-
Spoty Przemyśl
Nie wiem jak Witek ale na chwilę obecną będziemy we dwóch
-
Spoty Przemyśl
Nie na kopcu to jest parking na dole pod kopcem przy wyciągu narciarskim to jest ulica Sanocka
-
Spoty Przemyśl
Witam może być 19 dolny parking przy stoku narciarskim
-
Spoty Przemyśl
Możemy zrobić w niedzielę popołudniu dodamy kilka fotek może inni przyjadą
-
Spoty Przemyśl
Już rośnie siła do spota Można się umówić w jakiś weekend
-
Spoty Przemyśl
Widzę że jest nas tylko dwóch może jeszcze ktoś się skusi
-
Spoty Przemyśl
Można zorganizować pod stokiem narciarskim jest duży parking
-
Spoty Przemyśl
Witam wszystkich forumowiczów może coś w Przemyślu zorganizujemy jest tu sporo Audiczek może anonimy się pojawią i oczywiście wszyscy z okolicy mogą dojechać Pozdrawiam i do zobaczenia
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Dzisiaj rano widziany czarny avant b6 w Przemyślu na ulicy Rogozińskiego pozdrawiam wszystkich