Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

topola222

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. topola222 odpowiedział(a) na topola222 temat w 2.0TDI
    dzieki serdeczne
  2. topola222 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    witam serdecznie ma może ktos namiar gdzie tanio mogę kupić sonde lambda najlepiej nowa?
  3. witam to znowu ja czy ktos ma pomysł która sonda lambda jest do wymiany dobra juz wiem wszystko jest jedna bo ktos mnie wprowadził w błąd!!!!
  4. nie czaje czemu sondy lambda niby w ropniaku nie ma!!!!
  5. topola222 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    witam serdecznie moze ktos podrzucic jak dostać się najszybciej do sondy lambda z góry bardzo dziękuje
  6. witam właśnie sprawdziłem na kompie o co chodzi pokazoło błąd sonda lambda tylko że nie wiem jeszcze czy siadła czy tylko przewód nie łączy muszę to sprawdzić jeszcze
  7. dzięki bardzo za info jak coś mi wyjdzie na komie to dam odpowiedz co i jak
  8. wiem wiem muszę podłączyć na czasie!! myślałem że cos ktoś podpowie!!!ale bardzo dziękuję
  9. witam serdecznie wiem że ten temat już na pewno był poruszany ,ale nie mogę go namierzyć i dlatego prosze o pomoc!!! zapaliła mi się kontrolka check po odłączeniu ako znikneła ale znowu powróciła wszystko działa jak należy auto ma moc i chodzi wzorowo!!! bardzo proszę o jakieś info
  10. topola222 odpowiedział(a) na topola222 temat w 2.0TDI
    dzięki śliczne za rady a czy pompa vacum ma cos wspólnego z tym że turbina moze wstawac od 2200 obrotów?dzieki za odp..
  11. topola222 odpowiedział(a) na topola222 temat w Audi A4 B6/B7
    wielke dzieki za pomoc rady pomogły!!!
  12. topola222 odpowiedział(a) na topola222 temat w 2.0TDI
    dzieki za rade napewno sprawdzę instalacje podciśnieniową turbiny!!a co do błędów byłem niby u szpeca i mówił że błędów nie ma więc wieże mu na słowo!! turbina była regenerowana w poznaniu,i niby nic tam skopac nie mogli bo nawet wysłałem ja na gwarancje i po ich sprawdzeniu wszystko niby jest ok. Ale wielkie dziekii za odpowiedz
  13. topola222 odpowiedział(a) na topola222 temat w Audi A4 B6/B7
    A co to za czujnik zajętości jest?
  14. topola222 odpowiedział(a) na topola222 temat w 2.0TDI
    dzięki za odpowiedz i wybacz ale jestem tu nowy i zabardzo nie wiedziałem co gdzie i jak mam pisac!!! A co do logów to wybacz ale nie posiadam i dlatego nie wstawiłem zgóry bardzo dziękuje no i przepraszam że nie ogarniety jestem troche na tym forum!!! SORKI WSZYSTKICH ZA SYFFFFFFFFF JAKI WYKONUJE
  15. topola222 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    witam koledzy bardzo proszę o pomoc bo jest to moje pierwsze wymażone audi mianowicie mam bardzo duży problem może ktos zdoła mi pomóc!!!Sprawa jest taka że byłem dziś na hamowni z komem bardzo profesionalny mój audik pokazał 95km a powinnen 140 i tu zaczynają sie schody,żadnego błędu nie pokazuje na kompie,dodam że dopiero się rusza od 2200obrotów !!!Teraz tak co zrobiłemm przed hamownią;wymieniłem olej na 10w30do dpf żeby było zabawnie zrobiłem nawet pompe oleju a dokładniej wałek napędzajacy i przy okazji wszystko tam wymyłem,wymieniłem wszystkie przewody doprowadzające olej do turbiny jak i wężyki cisnieniowe,zrobiłem turbine wszystko jest niby wymienione i ustawione profesionalnie,egr działa przeczyszczony i sprawdzony,pokrywa zaworów wyczyszczona i ma przedmuch dobry bo wiadomo że jest tam odma,interculer wymyty,filtry wymienione ,rozrząd jest dobrze ustawiony,przepływka tez jest na bank dobra, a co do dpf to został wypalony na 0 wiem że mimo wypalenia może miec sadze ale nie wiem co z tym fantem zrobić?Jedyne czego nie sprawdziłem jeszcze to układu wydechowego i zaworu n75 ale nie wiem czy to będzie miało znaczenie? a co do wtrysków to na kompie wszystko ok wiem że komp czasem sie z prawdą mija ,ale nie było takiego wielkiego odchyłu od normy żeby coś z tym robić a pozatym wiecie jakie to koszty mimo to nie zrażam sie i szukam pomocy u was!!!!!! POMOŻECIE PROSZĘ I ŁAGAM NIE PISZCIE ŻE MOGŁEM KUPIĆ INNĄ JEDNOSTKIE NAPĘDZAJĄCĄ!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.