witam, czy ktos by mi zvagowal moje autko w okolicach kolobrzegu, koszalina, miedzyzdroji??odplatnie ma sie rozumiec.
na ten wekeend bede w tych okolicach.
z gory dzieki
witajcie,
mam male problemiki z moim 1z.
-problem z klima (climatronik) bardzo slabo chlodzi, mimo ze nabilem ja, kompresor sie zalacza,
-duzo czytalem na temat kopcenia z wydechu, bylo doradzane aby sprawdzic rozrzad, jak mam to rozumiec??mam wlasnie taki problem i spalanie w granicach 8,5l na 100km
-chcialbym aby mi ktos podlaczyl pod vaga, aby wszystko posprawdzac od a-z naturalnie za odplata, za tydzien bede w okolicach szczecina!!
dzieki z gory i pozdrawiam