Treść opublikowana przez mariuszpoplawski84
-
Przycisk cdc
mariuszpoplawski84 odpowiedział(a) na mariuszpoplawski84 temat w Multimedia, Nawigacja i ElektronikaNo fajnie ale co on robi? Jak chce posluchac plyty to klikam przycisk cd a do czego sluzy cdc?
-
Przycisk cdc
Mam pytanie do czego sluzy w radiu przycisk cdc ?
-
Brak swiatla wstecznego
Dolalem w piatek litr plynu a w poniedzialek juz prawie litr ubylo... Za silnikiem jest taki plastikowy trojnik i z niego lecialo ;( kapalo na czujke i robilo zwarcie
-
Brak swiatla wstecznego
Czyli co rozebrac to gniazdko przy haku? Dobra jutro po robocie zobacze dzieki Troche pozno ale lepuej pozno niz w cale okazalo sie ze plyn chlodniczy kapie na czujnik cofania ... Zatamowalem wyciek i jak wyschlo to jest git.
-
Brak swiatla wstecznego
Mam
-
Brak swiatla wstecznego
Dobra rejestracje zrobilem dziala ... Wsteczny wywala mi bezpiecznik jak przekrece zaplon ... Odlaczylem tylne lampy i tez wywala czyli jakies zwarcie do lampy ... Myslalem o czujniku cofania ale jak nie wrzuce biegu to tez wywala .... Jakby byl rypniety to moglby zwierac obwod?
-
Brak swiatla wstecznego
A jest 1 odpowiedzialny za te dwa swiatla ?
-
Brak swiatla wstecznego
Witam. Od dzis nie mam podswietlenia rejestracji i swiatla wstecznego. Zarowki dzialaja ... Ma ktos jakis pomysl albo spotkal sie z czyms takim?
-
Grill przed i po lifcie (różnice)
Juz go odeslalem
-
Grill przed i po lifcie (różnice)
Jak kupilem grilla na allegro i ten przed liftem bo raki przez ponylke mi wyslali to nie pasuje wogole .... Nie da rady go zamocowac