Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grill przed i po lifcie (różnice)


Xavierous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

To mój pierwszy mini temat na forum (nie znalazłem podobnego) pokazujący różnice pomiędzy grillem przed i polifcie. Mam nadzieje że komuś się przyda, komuś kto będzie się zastanawiał czy jest sens wymieniać czy nie ;)

Tutaj mamy foto na sucho (poliftowna wydaje się większa ale to tylko złudzenie)

e61296c49d87.jpg

Widok z przodu:

Przedlift Polift

3b2d8948d2ed.jpg d12869af51d1.jpg

Widok z boku:

Przedlift Polift

c4bf7a85161d.jpg 9bb80f63b45f.jpg

I jeszcze ogólny podgląd:

Przedlift Polift

636afc405cde.jpg de35d363845f.jpg

Jak widać różnice są na prawdę niewielkie wręcz kosmetyczne.

Zdjęcia własne (jakość słaba ponieważ zdjęcia robiona na szybko fonem)

Edytowane przez Xavierous
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dołożę Rsa :naughty:

IMG_5258.jpg

Chinol- siatex

IMG_2641.jpg

Edytowane przez siara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry temat. Nigdy nie widziałem różnicy, nadal prawie nie widzę :D
Ja mam przedlifta, trzasnąłem znaczek i ramke w czarny mat, i jestem zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to też nigdy nie wiedziałem czym się różnią te grille. Dobry post jak na początek . Przyda sie innym gdy będą zastanawiać sie nad zmianą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie chciałem zapytać na forum o różnice w grillach przed i po lifcie a kolega zaspokoił moją ciekawość. I pewnie tak samo jest w przypadku grilla s4 przed i po lifcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESowe są podobne ale nie takie same, pionowe kreski mają bardziej widoczne, wysunięte do przodu na równi z poziomymi + oczywiście znaczek S.

Na forum, alledrogo czy na googlach jest sporo fotek więc można sobie porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię rozumiem. Miałem 2 grille s4 w ręce. Tylko mówię, że chyba nie ma podziału na przed i po lift.. Przynajmniej Rs wychodził jeden :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie myślę nad grillem S4 ale zastanawiam się który wziąć, przed czy po lifcie. I tak ramkę chcę dać na czarny połysk a logo w czerwony połysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie... Czy grille od S4 są także z czarną kratką czy tylko są w graficie? Bo kupiłem Grill od S4 B5 przed lift i jest w graficie. I szczerze mówiąc mając auto czerwone z czarnymi dodatkami (wyzbywam się chromu i srebrnopodobnych elementów) ten grafit nie bardzo mi pasuje. Czym pomalować tą grafitowa kratkę na czarno by była bardzo wytrzymała na odpryski itd. ramkę chcę także dać na czarno ale bardziej okleić ją folią czarną w połysku folią 3M a znaczek dać na czerwono. A zrobić to wszystko pod tak wyglądające auto.

bv3qknat.jpg

Edytowane przez denveco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemacie. Zna ktoś z was patent, na przeróbkę ori atrapy na a'la RS? Chodzi mi o przeróbkę środka na "plaster miodu". Pytanie ile z tym jest roboty, czy warto to samemu wyrzeźbić, ile to roboty, czy odżałować te 169zł i kupić na allegro?

Znalazłem ostatnio na OLX, taką właśnie przeróbkę, ale zanim zabrałem się żeby zadzwonić i zamówić to już nie było ogłoszenia, bo cena 60zł była baaaardzo niska jak na taki przerobiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...