Treść opublikowana przez krzysztof3620k
-
Problem z odpalaniem
Problem leżał w czujniku masy powietrza.Wymieniona przepływają i problem zginął. Doszedłem do tego po czasie otwarcia wtrysków, wynosił 0,08ms a powinien 0,16. Auto odzyskało moc i wszelkie problemy zginęły. Dziękuję wszystkim za pomoc.
-
Problem z odpalaniem
Ale to by wcale nie odpalił,a tu jest problem przy temperaturze 25-40st. Jak ostygnie jest git. Uważam że problem może być z ssaniem albo softem w ECU. To są jedyne żeczy, których nie robiłem. Czujnik położenia wału korbowego ,przepustnice,cewkę, świece zapłonowe ,czujnik temperatury płynu chłodzącego ,pompa paliwa, zawór na listwie są wymienione. Totalny brak pomysłu.
-
Problem z odpalaniem
Kręci ale nie odpala
-
Problem z odpalaniem
Witam. Mam problem z odpalaniem auta. Jeżeli auto postoi do czasu ostygnięcia ok.temperatury otoczenia to nie można go odpalić.Jesli stoi przez noc lub jest maxymalnie rozgrzane to nie ma problemu z odpaleniem.Wymieniłem czujnik temperatury i nic to nie pomogło. Brak kodów błędu. A4 B5 1.6 AHL.
-
Problem z odpalaniem
Witam. Mam problem z odpalaniem auta. Jeżeli auto postoi do czasu ostygnięcia ok.temperatury otoczenia to nie można go odpalić.Jesli stoi przez noc lub jest maxymalnie rozgrzane to nie ma problemu z odpaleniem.Wymieniłem czujnik temperatury i nic to nie pomogło. Brak kodów błędu. A4 B5 1.6 AHL.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Od kilku lat jestem posiadaczem audi a4 b5. Jest to drugie moje takie autko. Mam już jakieś doświadczenie jeśli chodzi o te auta,ale myślę,że na tym forum znajdę odpowiedzi na nnurtujące mnie pytania. Pozdrawiam Krzysztof.