Dzięki za zainteresowanie i odpowiedź Wyciągnąłem radio i wydaje mi sie że tą antenke mam podpiętą właśnie do radia Ale przy okazji odkryłem wielką plątanine kabli za radiem. Radio nie jest oryginalne. Dużo wtyczek leży odpiętych. Pomógłby mi ktoś w ogarnięciu tego?
Witam. Kupiłem niedawno Audi A4 B6. Moją uwage zwróciła czarna kostka przyklejona do deski rozdzielczej pod samą szybą. Auto miało 2 właścicieli, ja jestem trzecim. 2 właściciel nie wiedział co to jest ani do czego służy. Może ktoś z was spotkał sie z czymś takim. Nie przeszkadza mi to ale jestem poprostu ciekawy do czego to służy Wygląda to tak: