Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rodosbwa

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rodosbwa

  1. rodosbwa odpowiedział(a) na rodosbwa temat w Audi A7/S7/RS7
    ?? Po treningu rozpakuje i zobaczymy jaka to wielkość
  2. rodosbwa odpowiedział(a) na rodosbwa temat w Audi A7/S7/RS7
    1 z 3 paczek doszła
  3. W Audi a5 podłokietnik przesuwany dopłata 900 zl..
  4. Ale jest piękna :). Mój cel jak skończy się leasing za a7 :D.
  5. Dzięki! dzwoniłem o 10, ale było zajęte ?. Ja mam potwierdzony termin 18 marzec od 10 rano 2 auta strojenie w tym wymiana intercoolera w jednym, więc zapewne cały dzień zejdzie.
  6. Mam tak samo, w każdym aucie miałem program ale teraz idę krok w przód stage 2:D
  7. https://m.autocentrum.pl/newsy/audi-rs5-sportback-w-koncu-dotarlo-do-polski-cena-ponizej-pol-miliona/
  8. Dzwoniłem Wojtek kazał napisać żeby dzisiaj nie dzwonić bo ma urwanie głowy jak coś od jutra można umawiać. Ja rezerwuje 18 marzec 2 auta od 10 rano.
  9. Podpinam się pod temat.
  10. Wiadomo coś w sprawie terminów?
  11. rodosbwa odpowiedział(a) na rodosbwa temat w Audi A7/S7/RS7
    https://www.olx.pl/oferta/hamulce-przednie-nowe-komplet-rs4-rs5-8w-s4-s5-8w-a4-a5-8w-q5-sq5-q7-CID5-IDx76yt.html Panowie miał ktoś coś wspólnego z hamulcami od nowej rs5? Ma to sens?
  12. rodosbwa odpowiedział(a) na rodosbwa temat w Audi A7/S7/RS7
    Ja miałem wątpliwości co do a7 jak widziałem tył przedlifta. Odkąd zobaczyłem polifta to się zakochałem. Ale o gustach się nie dyskutuje.
  13. rodosbwa odpowiedział(a) na rodosbwa temat w Audi A7/S7/RS7
    Coś tam jedzie ale dopiero odpuszczę z mocą jak zobaczę 4 z przodu :D. I wtedy stwierdze czy to jest to. Tutaj już miałbym dylemat fajna ta s5. Musiałbym się przejechać ale widzę że słabo z miejscem z tyłu w s5.. I przy a7 jakaś taka mała.
  14. rodosbwa odpowiedział(a) na rodosbwa temat w Audi A7/S7/RS7
    W cenie tej a7 było nowe a5 2.0 tfsi 252 km z takim średnim wyposażeniem. Przez ten środek go nie kupiłem. Kolejna sprawa cena a5 3.0tdi ten mocniejszy to jest śmiech na sali.
  15. rodosbwa odpowiedział(a) na rodosbwa temat w Audi A7/S7/RS7
    Coś w tym jest, na czarnym dodatki są mniej widoczne i wizualnie biała wydaje się szersza na żywo, czarny jakby wyszczuplal, aczkolwiek najbardziej zależało mi na niebieskim kolorze typu sephang blue, lecz nie mogłem trafić. Reasumując każdy kolor ma coś w sobie oraz wady i zalety.
  16. rodosbwa odpowiedział(a) na rodosbwa temat w Audi A7/S7/RS7
    Spotkanie z kolegą i przymiarki ( czerń i biel).
  17. rodosbwa odpowiedział(a) na rodosbwa temat w Audi A7/S7/RS7
    Dzięki za info. Szukam jeszcze hebli i oddam na zrobienie całości. Program icek plus hamulce.
  18. rodosbwa odpowiedział(a) na rodosbwa temat w Audi A7/S7/RS7
    Mają do a7 3.0 bitdi intercooler do wyboru kolor czarny lub srebrny cena 2300 zł dostępny od ręki . Za Wagnera krzyczą 3500 zl. Najprawdopodobniej zamówię ten z Airtec.
  19. rodosbwa odpowiedział(a) na rodosbwa temat w Audi A7/S7/RS7
    Zorientuje się w temacie.
  20. rodosbwa odpowiedział(a) na rodosbwa temat w Audi A7/S7/RS7
    Dzięki kolego będzie ładniejsza! Tak też myślałem. Narazie czekam aż tutaj na forum zbierze się 10osób żeby poszaleć z mocą. Jest ktoś w temacie jaki koszt tego icka Wagnera? Bo raczej będę za tym aby go włożyć. Tylko wagner jest dostępny?
  21. rodosbwa odpowiedział(a) na rodosbwa temat w Audi A7/S7/RS7
    Na 90% 3.0 bitdi ma większy IC jak 3.0 tdi.
  22. Właśnie przy kupnie też miałem z tym problem... Udało mi się poznać po dynamicznym kierunku z przodu ( zawsze jest dynamiczny w dzień i nocą).
  23. Światła masz Matrixy?
  24. rodosbwa odpowiedział(a) na rodosbwa temat w Audi A7/S7/RS7
    Na aucie jest ceramika, ale czekam na wiosnę wpadnie jakieś małe spa :D. Podczas poszukiwań wchodził w grę tylko 3.0 tfsi lub 3.0 bitdi. Największą różnica między 3.0 tdi a 3.0 bitdi jest to, że w bitdi nie ma tej turbo dziury.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.