Treść opublikowana przez Kirpo
-
Brak przyspieszenia A4 b5 1.9 Tdi Ajm logi.
Wrzucam logi co można z nich wywnioskować? Dynamiczne 003+008+011: Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Błąd: Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Oraz basic settings błąd: Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Basic settings dobrze: Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
Brak przyspieszenia A4 b5 1.9 Tdi Ajm logi.
Okej, sprawdzę to i dam znać.
-
Brak przyspieszenia A4 b5 1.9 Tdi Ajm logi.
Przewód podciśnieniowy od serwa zauważyłem, że jak lekko się go dotknie to syczy powietrze ten od ściany grodziowej co idzie do vacum pompy (chyba). Kolega ostatnio jechałem nim gdy było wszystko dobrze to obawiał się, że nie wyhamuje. Więc tak hamulce nie reagują jakoś super.
-
Brak przyspieszenia A4 b5 1.9 Tdi Ajm logi.
Niestety nie mam vacuometra. Węże od podciśnienia wymienione, gdzie patrzeć, żeby sprawdzić vacum pompę. Wrócę z pracy to dorobię logów, na każdej grupie podczas logów poczekać minute?
-
Brak przyspieszenia A4 b5 1.9 Tdi Ajm logi.
Zazwyczaj, żeby wróciło do normy auto musi dosyć długo odstać. Mógłbyś wytłumaczyć gdzie widać ten problem w logach ?
-
Brak przyspieszenia A4 b5 1.9 Tdi Ajm logi.
A żeby mieć pewność, że to geometria to można to jakoś sprawdzić jakieś logi albo coś?
-
Brak przyspieszenia A4 b5 1.9 Tdi Ajm logi.
Witam. Od jakiegoś czasu walczę z brakiem przyspieszenia. A sytuacja wygląda tak, że gdy odpalam auto powiedzmy pierwszy raz w dniu to wszystko jest dobrze auto ma moc. Problemy zaczynają się gdy auto jest odpalane kilka razy w dniu wtedy już auto nie ma mocy i wpada w tryb awaryjny. Wymieniłem już węże podciśnienia oraz zawór n75. Zrobiłem logi dynamiczne można coś z nich wywnioskować grupa 011? Są to moje pierwsze logi jeszcze jakąś grupę należy zrobić? Błąd który udało mi się zczytać to 17965 Ciśnienie doładowania - przekroczona granica regulacji. W czym szukać problemu? Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
Niepodłączone kabelki Audi A3 8l
Witam. Niedawno zakupiłem samochód Audi A3 8l i przez cały ten czas pali się kontrolka AirBag. Poczytałem trochę na forum że może być to tylko kostka pod fotelem, a pod fotelem znalazłem 2 niepołączone kabelki ,orientuje się ktoś co to mogą być za kabelki?
-
Buczenie BPW-DPF?
Witam mam problem z moim BPW otóż w zakresie obrotów 1750-2000 strasznie buczy. Czy może ono oznaczać wypalający się DPF i czy jest jakaś kontrolka informująca nas o tej procedurze ?
-
Otwieranie drzwi
Boczek cały tylko blacha a orjentuje się ktoś ile takie drzwi
-
Otwieranie drzwi
Ma ktoś sposób na otworzenie zakleszczonych drzwi chodzi o to że tylne drzwi są dość mocno wgniecione i nie mogę ich otworzyć centralny zamek słychać że działa.
-
[BPW] Rodzaj napędu pompy oleju
A wiesz ile takie sprawdzenie kosztuje w ASO albo znasz jakąś stronę gdzie można to sprawdzić po nr VIN. I jeszcze jedno pytanie co ile km powinien być wymieniany ten "imbusik" w napędzie pompy.
-
[BPW] Rodzaj napędu pompy oleju
Witam chciałbym się dowiedzieć jaki napęd pompy oleju ma mój silnik a jest to BPW a audi jest z września 2006 roku modelowo 2007.
-
[BPW] Lampka ciśnienia oleju
Witam dzisiaj zapaliła mi się lampka ciśnienia oleju czego może być to objaw ? Dodam że silnik pracuje i jest to popularny 2.0 TDI BPW