Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kirpo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kirpo

  1. Wrzucam logi co można z nich wywnioskować? Dynamiczne 003+008+011: Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Błąd: Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Oraz basic settings błąd: Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Basic settings dobrze: Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
  2. Przewód podciśnieniowy od serwa zauważyłem, że jak lekko się go dotknie to syczy powietrze ten od ściany grodziowej co idzie do vacum pompy (chyba). Kolega ostatnio jechałem nim gdy było wszystko dobrze to obawiał się, że nie wyhamuje. Więc tak hamulce nie reagują jakoś super.
  3. Niestety nie mam vacuometra. Węże od podciśnienia wymienione, gdzie patrzeć, żeby sprawdzić vacum pompę. Wrócę z pracy to dorobię logów, na każdej grupie podczas logów poczekać minute?
  4. Zazwyczaj, żeby wróciło do normy auto musi dosyć długo odstać. Mógłbyś wytłumaczyć gdzie widać ten problem w logach ?
  5. A żeby mieć pewność, że to geometria to można to jakoś sprawdzić jakieś logi albo coś?
  6. Witam. Od jakiegoś czasu walczę z brakiem przyspieszenia. A sytuacja wygląda tak, że gdy odpalam auto powiedzmy pierwszy raz w dniu to wszystko jest dobrze auto ma moc. Problemy zaczynają się gdy auto jest odpalane kilka razy w dniu wtedy już auto nie ma mocy i wpada w tryb awaryjny. Wymieniłem już węże podciśnienia oraz zawór n75. Zrobiłem logi dynamiczne można coś z nich wywnioskować grupa 011? Są to moje pierwsze logi jeszcze jakąś grupę należy zrobić? Błąd który udało mi się zczytać to 17965 Ciśnienie doładowania - przekroczona granica regulacji. W czym szukać problemu? Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
  7. Witam. Niedawno zakupiłem samochód Audi A3 8l i przez cały ten czas pali się kontrolka AirBag. Poczytałem trochę na forum że może być to tylko kostka pod fotelem, a pod fotelem znalazłem 2 niepołączone kabelki ,orientuje się ktoś co to mogą być za kabelki?
  8. Kirpo opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam mam problem z moim BPW otóż w zakresie obrotów 1750-2000 strasznie buczy. Czy może ono oznaczać wypalający się DPF i czy jest jakaś kontrolka informująca nas o tej procedurze ?
  9. Kirpo odpowiedział(a) na Kirpo temat w Audi A4 B7
    Boczek cały tylko blacha a orjentuje się ktoś ile takie drzwi
  10. Kirpo opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Ma ktoś sposób na otworzenie zakleszczonych drzwi chodzi o to że tylne drzwi są dość mocno wgniecione i nie mogę ich otworzyć centralny zamek słychać że działa.
  11. Kirpo odpowiedział(a) na Kirpo temat w 2.0TDI
    A wiesz ile takie sprawdzenie kosztuje w ASO albo znasz jakąś stronę gdzie można to sprawdzić po nr VIN. I jeszcze jedno pytanie co ile km powinien być wymieniany ten "imbusik" w napędzie pompy.
  12. Witam chciałbym się dowiedzieć jaki napęd pompy oleju ma mój silnik a jest to BPW a audi jest z września 2006 roku modelowo 2007.
  13. Kirpo opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam dzisiaj zapaliła mi się lampka ciśnienia oleju czego może być to objaw ? Dodam że silnik pracuje i jest to popularny 2.0 TDI BPW

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.